Młotek Ślusarski HOLEX Germany - 500g (7062426255)

zakończona
22,50 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
 • lokalizacja: Bydgoszcz, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT
 • typ młotka: ślusarski
 • waga narzędzia (kg): 0.62
 • waga (z opakowaniem): 0.9 [kg]
 • uszkodzony: nie

opis

Witam serdecznie.Przedmiot­em aukcji jest NOWY młotek ślusarski HOLEX 750125 - 500g Trzonek Genuine Hickory Made in Germany.Narzędzia są pozostałością po firmie - wyprzedaż.Stan przedmiotu widoczny jest na załączonych poniżej zdjęciach.

Norma:
Bijak wg DIN 1041 .
Wykonanie:
Z lakierowanym, wyprofilowanym trzonkiem hikorowym .
Bijak kuty matrycowo i dokładnie oszlifowany.
Starannie hartowany i odpuszczany. Bijak lakierowany, rąb i obuch zabielone.
Materiał:
Specjalna stal narzędziowa.

Masa bez trzonka - 500g
Długość całości - 320mm
Waga - 620g

ZAPRASZAM


Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 13,00 zł

Lokalizacja: Bydgoszcz, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Paczka pocztowa ekonomiczna
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4 dni robocze
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Dodatkowe informacje

1.Po wylicytowaniu przez Państwa więcej niż jednej aukcji bardzo proszę o kontakt w celu ustalenia łącznego kosztu wysyłki który zależny jest od wagi i gabarytów zewnętrznych paczki. 2.Klienci wpłacający należność poprzez Payu otrzymują wpisany przeze mnie numer nadania w karcie płatności który automatycznie wysyłany jest za pośrednictwem Allegro na Państwa e-mail.W tym przypadku trzeba mieć odznaczoną opcję w powiadomieniach Allegro informacje o numerze przesyłki.

Punkty odbioru

Bydgoszcz Zimne Wody
Żwirowa 2
85-847 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie
email: coma.berenices69@wp.pl
tel.: 607 285 908

 • poniedziałek - sobota 10:00 - 20:00

płatność tylko gotówką
do odbioru w 1 dzień roboczy
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

Konsument powinien powiadomić o wystąpieniu niezgodności towaru z umową przed upływem dwóch miesięcy od jej stwierdzenia.

Uwaga! Odpowiedzialność sprzedawcy nie powstanie, jeśli konsument o tej niezgodności wiedział lub oceniając rozsądnie powinien był wiedzieć. Jeśli konsument został uprzedzony o konkretnych brakach, usterkach czy defektach rzeczy używanej, a mimo to zdecydował się rzecz taką nabyć (bo zdaniem konsumenta były one drobne, nieistotne, albo stwierdził, że usunie je we własnym zakresie), wówczas konsumentowi ochrona nie przysługuje.

Zgodnie z przepisami kodeksu cywilnego sprzedawca jest odpowiedzialny względem kupującego z tytułu rękojmi, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę fizyczną, w szczególności jest uszkodzona lub w stanie niezupełnym. Sprzedawca odpowiada za wady fizyczne, które istniały w chwili wydania rzeczy kupującemu lub wynikły z przyczyny, która w chwili wydania tkwiła w rzeczy sprzedanej. Jest on natomiast zwolniony, jeżeli kupujący wiedział o wadzie w chwili zawarcia umowy.

W przypadku wystąpienia wady fizycznej rzeczy, kupującemu przysługują, na zasadach określonych w kodeksie cywilnym, uprawnienia do żądania wymiany rzeczy na wolną od wad albo usunięcia wady, ewentualnie złożenia oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpienia od umowy. 

Odpowiedzialność z tytułu rękojmi obejmuje zarówno rzeczy nowe, jak i używane.


Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Zakładanie i Pielęgnacja Ogrodów Jacek Tokarczyk
Żwirowa 2
85-847 Bydgoszcz
Dodatkowe informacje

Prawa Konsumenta Kupującego Rzecz Używaną

Przedmiotem sprzedaży konsumenckiej może być nie tylko rzecz nowa, ale także używana, naprawiana czy regenerowana. Sprzedaż taka najczęściej przybiera formę komisową.

Kupując rzecz używaną, naprawianą czy regenerowaną konsument nie jest pozbawiony ochrony wynikającej z ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Do sprzedaży komisowej przepisy tej ustawy stosuje się wprost.

W wypadku stwierdzenia niezgodności towaru z umową, konsument może żądać w pierwszej kolejności nieodpłatnej naprawy lub wymiany.

Jeśli jednak:

naprawa lub wymiana jest niemożliwa albo wymaga nadmiernych kosztów lub

sprzedawca nie zdoła uczynić zadość żądaniu naprawy lub wymiany w odpowiednim czasie lub

naprawa lub wymiana narażałyby konsumenta na znaczne niedogodności,

wówczas konsument może żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy.

Konsument może realizować te uprawnienia, jeśli niezgodność towaru z umową zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od wydania konsumentowi danej rzeczy, jeżeli przedmiotem sprzedaży jest rzecz używana, strony mogą ten termin skrócić, jednakże nie poniżej jednego roku.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Zakładanie i Pielęgnacja Ogrodów Jacek Tokarczyk
Żwirowa 2
85-847 Bydgoszcz

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Prawo do odstąpienia od umowy

Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów. To główne uprawnienie odróżniające sprzedaż internetową od tradycyjnej. Reguluje je art. 27 ustawy o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827 ze zm.)Jak bowiem wynika z art. 29 ust. 1 wspomnianej ustawy, jeżeli konsument nie został poinformowany przez przedsiębiorcę o prawie odstąpienia od umowy, prawo to wygasa dopiero po upływie 12 miesięcy od dnia upływu przysługującego mu 14-dniowego terminu.

Należy pamiętać, że konsument może ponieść odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy (sprzedawca obniży zwracaną kwotę) będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, chyba że przedsiębiorca nie poinformował konsumenta o prawie odstąpienia od umowy.

Kto płaci za wysyłkę?

Przedsiębiorca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy. Przy czym zwraca mu koszty stanowiące równowartość najtańszego sposobu doręczenia przesyłki do klienta. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób oferowany przez przedsiębiorcę, np. przesyłkę kurierską zamiast pocztowej, to przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Zwraca mu równowartość kosztów, jakie ponosi się przy przesyłce pocztowej. Art. 34 ust. 2 ustawy stanowi też wyraźnie, że konsumenta obciążają tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy, chyba że przedsiębiorca zgodził się je ponieść lub nie poinformował konsumenta o konieczności poniesienia tych kosztów. To zaś oznacza, że płaci za zapakowanie i odesłanie towaru do sprzedawcy. Trzeba jednak zwrócić uwagę na drugą część tego przepisu, który stanowi, że konsument nie będzie ponosił kosztów zwrotu rzeczy do sprzedawcy, jeżeli ten nie poinformował go o konieczności ich poniesienia.

Konsument ma obowiązek zwrócić rzecz przedsiębiorcy lub przekazać ją osobie upoważnionej przez przedsiębiorcę do odbioru niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy, chyba że przedsiębiorca zaproponował, że sam odbierze rzecz. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.

Sposób zapłaty

Sprzedawca musi zwrócić konsumentowi koszty zakupu rzeczy i koszty przesyłki przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył konsument, chyba że klient wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.


O sprzedającym
comaberenices69
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

443

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 607 285 908
poniedziałek - sobota
09:00 - 20:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Jacek Tokarczyk 

Żwirowa 2 

85-847 Bydgoszcz 

NIP - 9531754162 

Regon - 364815674 

1.Po wylicytowaniu przez Państwa więcej niż jednej aukcji bardzo proszę o kontakt w celu ustalenia łącznego kosztu wysyłki który zależny jest od wagi i gabarytów zewnętrznych paczki.  

2.Klienci wpłacający należność poprzez Payu otrzymują wpisany przeze mnie numer nadania w karcie płatności który automatycznie wysyłany jest za pośrednictwem Allegro na Państwa e-mail.

3.Do Każdego Zakupu Wystawiam Rachunek Fiskalny - Fakturę Sprzedawcy Zwolnionego Podmiotowo z Podatku od Towarów i Usług

4.Nie Wystawiam Faktur Vat Jestem na Ryczałcie 

5.Listy i Paczki Wysyłane są Pocztą Polską z Możliwością Śledzenia Przesyłki

Pozostałe informacje

Dane do Przelewu Bankowego

Jacek Tokarczyk

Żwirowa 2

85-847 Bydgoszcz

98 1540 1027 3102 7501 0436 0001   

Oferty kupna
użytkownikcenadata
M...R
cena
22,50 zł
data
poniedziałek, 4 grudnia, 20:14:38
r...z
cena
22,00 zł
data
poniedziałek, 4 grudnia, 20:14:38
P...n
cena
13,00 zł
data
poniedziałek, 4 grudnia, 20:14:15
M...a
cena
7,00 zł
data
wtorek, 28 listopada, 11:51:39
c...5
cena
6,50 zł
data
sobota, 25 listopada, 21:28:28