MITSUBISHI ASX Nowa listwa chrom klapa bagażnik (6950712608)

6 monet
12 dni do końca
cena kup teraz
89,00 zł
z 3 sztuk
Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa priorytetowa gratis
 • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 10,00 zł
 • lokalizacja: Ostrów Wlkp, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

Przedmiotem oferty jest

LISTWA KRAWĘDZI KLAPY BAGAŻNIKA - CHROM

Indywidualnie produkowana do

MITSUBISHI ASX

Hatchback

rok prod. 2010 - ....

Doskonale komponuje się oryginalną stylistyką nadwozia.

Listwa fabrycznie nowa wykonane ze stali szlachetnej wysoko polerowanej - chrom lustrzany.

Gotowa do samodzielnego montażu.

Listwa jest idealnie wyprofilowana, mocowana na taśmie dwustronnie klejącej.

Do każdego zakupu dołączony jest paragon lub faktura VAT. Każda sztuka odpowiednio pakowana.

P r o m o c j a

Zapłać przelewem na konto lub PayU i otrzymasz zamówienie szybko bez kosztów wysyłki (Poczta Polska - priorytet).

Kupując od producenta masz pewność zakupu oraz oszczędzasz czas i pieniądze.

Ekspres wysyłka w24h.

Realizujemy nietypowe zamówienia - odpowiemy na każde pytanie o dostępności listwy

do Twojego auta !! UWAGA !! to proste skorzystaj z opcji allegro - * Zadaj pytanie Sprzedającemu * lub tel 62 735 4470, mobile 604 727 677

Zobacz nasze pozostałe oferty moto.

- - - Więcej naszych produktów znajdziesz w naszym sklepie Allegro - - -

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 84 10 90 11 60 0000 0000 1602 1141
  • 50 10 20 55 58 1111 1378 4930 0048
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

PPH Cameo
Wiosny Ludów 15
63-400 Ostrów Wlkp
NIP: 622-217-54-18
REGON: 250759889

Wszystkie przedmioty zakupione na naszych aukcjach Allegro

można odebrać osobiście w naszym sklepie

PPH CAMEO

Wiosny Ludów 15

63-400 Ostrów Wielkopolski

Pon - Pią: 8:00 - 18:00

Sobota:   9:00 - 14:00

Kontakt,  e-mail: maxchrom.pl@gmail.com

Tel.: 048(62) 735 4460, mobile:  048 604 727 677

pozostałe informacje

Naszą domeną jest satysfakcja klienta z jakości i szybkości

dostarczenia zakupionego towaru.

Zakupiony towar wysyłamy od poniedziałku do piątku.

Czynimy to niezwłocznie po otrzymaniu przelewu lub zgłoszenia

chęci zakupu "za pobraniem".

Na wszystkie pytania odpisujemy e-mailowo

jak najszybciej w miarę naszych możliwości.

Komentarz jako sprzedający wystawiamy jako drudzy.

Robimy to niezwłocznie po otrzymaniu komentarzy od nabywców.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
PPH CAMEO
Wiosny Ludów 15
63-400 Ostrów Wielkopolski
PL
Dodatkowe informacje

 Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru, zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy zgłosić do nas: PPH CAMEO ul. Wiosny Ludów 15, Ostrów Wlkp 63-400, email: maxchrom.pl@gmail.com, tel.: 62 735 4470 , mobile: 604 727 677 o chęci odstąpienia od niniejszej umowy poprzez przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy (na przykład pismo wysłane pocztą elektroniczną, pocztą lub poprzez SMS). Kupujący może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby dotrzymać termin do odstąpienia od umowy, wystarczy wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu 14 dni. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie przedmiotu. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, zwrot środków przez Sprzedającego nastąpi nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.   

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata

Adres do reklamacji:
PPH CAMEO
ul.Wiosny Ludów 15
63-400 Ostrów Wlkp.
PL
Dodatkowe informacje

 Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru, zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy zgłosić do nas: PPH CAMEO ul. Wiosny Ludów 15, Ostrów Wlkp 63-400, email: maxchrom.pl@gmail.com, tel.: 62 735 4470 , mobile: 604 727 677 o chęci odstąpienia od niniejszej umowy poprzez przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy (na przykład pismo wysłane pocztą elektroniczną, pocztą lub poprzez SMS). Kupujący może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby dotrzymać termin do odstąpienia od umowy, wystarczy wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu 14 dni. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie przedmiotu. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, zwrot środków przez Sprzedającego nastąpi nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.   W przypadku stwierdzenia niezgodności towaru z umową Klient może domagać się doprowadzenia towaru do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowy. Jeśli jednak naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów, albo jeżeli sprzedawca nie zdoła uczynić zadość takiemu żądaniu w odpowiednim czasie lub gdy naprawa albo wymiana narażałaby kupującego na znaczne niedogodności, ma on prawo domagać się stosownego obniżenia ceny albo odstąpić od umowy; od umowy nie może odstąpić, gdy niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jest nieistotna. Reklamacja powinna zawierać dane Klienta, numer zamówienia, informację o rodzaju stwierdzonych wad, żądanie Klienta oraz potwierdzenie dokonania zakupu reklamowanego towaru w naszym sklepie. Reklamowany produkt należy dostarczyć – według wyboru Klienta – pocztą lub osobiście do :   PPH CAMEO ul. Wiosny Ludów 15, Ostrów Wlkp 63-400, email: maxchrom.pl@gmail.com, tel.: 62 735 4470, mobile: 604 727 677 rozpatrzymy reklamację Klienta w ciągu 14 dni. W przypadku uwzględnienia reklamacji nasz sklep naprawi lub wymieni reklamowany produkt na pełnowartościowy lub jeżeli wymiana nie będzie możliwa zwróci Klientowi należność za reklamowany produkt niezwłocznie i nie później niż w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.