Misery Loves Co Your Vision Was industrial metal (6950750430)

zakończona
5,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • List polecony priorytetowy 6,00 zł
  • lokalizacja: Internet, Polska

kaseta szwedzkiego zespołu industrialowego
Misery Loves Co., Your Vision Was Never Mine To Share, Koch International (Your Vision Was Never Mine To Share; No Exit; On Top of The World; Like a Suicide; Rise and Fall; Damage Driven; Never Gonna Grow Up; Into The Grey; The Drowning Man; When Wverything Dies)
Lost Souls, Midas Touch


Stan: kaseta w stanie dobrym (rzadko słuchana)


Inne płyty zespołu: Sny aniołów; Angel's Dreams; Pod niebem czas; SurRevival; Saiko
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 96 1140 2004 0000 3702 5516 1351
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 6,00 zł
kolejna sztuka: 4,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
dodatkowe informacje

pozostałe informacje

Proszę o zapoznanie się z kilkoma zasadami, jakie powinniście znać zanim weźmiecie udział w moich aukcjach:

1. Przed zalicytowaniem bardzo proszę o bardzo dokładne przeczytanie opisu. Staram się zamieszczać dokładny opis przedmiotu, zwracając uwagę na jego ewentualne braki aby uniknąć późniejszych wątpliwości. Jeśli jednak wątpliwości pojawią się przed zalicytowaniem, proszę o kontakt przez skorzystanie z linku "Zadaj pytanie sprzedającemu".

2. Koszt przesyłki podany jest w aukcji i jest zgodny z cennikiem Poczty Polskiej. Nie wysyłam za pobraniem.

3. Przy zakupie większej ilości przedmiotów pieniądze można wpłacić jednym przelewem, proszę jednak pamiętać, że cena zbiorczej przesyłki ze względu na wagę może się zwiększyć zgodnie z cennikiem usług pocztowych.

4. Pieniądze za wylicytowaną książkę (koszt książki plus koszt przesyłki) proszę wpłacać poprzez PayU, albo (jeśli ktoś woli takie rozwiązanie) na konto (numer wskazany jest w mailu po zakończeniu aukcji). W przelewach na konto koniecznie proszę o podanie swojego nicku z allegro jak i numeru wygranej aukcji. Wysyłam przedmiot najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych od daty zaksięgowania przelewu.

5. Jeśli po otrzymaniu towaru okaże się, że coś jest nie tak, proszę o kontakt - pomyłki i błędy się zdarzają, a sprawę można przecież załatwić polubownie.