MINIATURA,PORCELANA,LIMOGES 7=960 (6922331346)

zakończona
49,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Pocztex Kurier48 12,00 zł
  • lokalizacja: Gorzów Wielkopolski, Polska
  • czas wysyłki: do 3 dni
Galeria zdjęć

(kliknij, aby powiększyć)

Proszę Państwa!
Przed zakupem proszę o zapoznanie się z "informacjami od sprzedającego" w zakładce pod zdjęciem.
SPRZEDAJĘ TO CO WIDAĆ NA ZDJĘCIU, SĄ TO RZECZY UŻYWANE!

MAŁA MINIATURA, OBRAZEK NA PORCELANIE, MŁYN WODNY ,
DREWNIANA RAMKA
SYG. W LEWYM DOLNYM NAROŻNIKU LIMOGES, O.MORGANO


BEZ USZKODZEŃ
WYMIARY:
ŚRED. RAMKA MAX 15 X 12 CM
PORCELANKA MAX 8,3 X 5,5 CM
WYS.MAX CM
STAN JAK NA ZDJĘCIACH.
MOŻLIWA WYSYŁKA Z KONTEM -colette65
W RAZIE USZKODZENIA PRZESYŁKI PROCEDURĘ ODSZKODOWANIA
ZAŁATWIAM OSOBIŚCIE!

PROSZĘ O KONTAKT

W RAZIE UDZIAŁU W INNYCH MOICH AUKCJACH WCELU USTALENIA WSPÓLNEJ WYSYŁKI, OPCJA "OSTROŻNIE" -DODATKOWO PŁATNA.

Wysyłka robiona jest wyłącznie przesyłka KURIER 48 (w cenie: ubezpieczenie przesyłki od straty

zniszczenia, uszkodzenia,dostawa w ciągu 48 h, powiadomienie sms o dostarczeniu, monitoring na

stronie Poczty Polskiej).

Zapraszam do obejrzenia innych moich aukcji, na których oferuję wiele dekoracyjnych przedmiotów, które uczynią Państwa dom magicznym zakątkiem.

© PanelReklamowywysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 73 1940 1076 6477 7634 0000 0000
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Pocztex Kurier48 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5 dni roboczych
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Proszę Państwa Każdy Klient po zakupie otrzymuje drogą elektroniczną od allegro meila: co kupił,ile ma zapłacić, pełne dane do przelewu, Następnie wprowadzony zostaje nr przesyłki na kartę Państwa płatnosci a Poczta Polska dodatkowo wysyła sms powiadamiający o nr nadania wysyłki, którą należy sobie śledzić na stronie: http://emonitoring.poczta-polska.pl/ Zgodniie z wystawioną aukcją WYSYŁKA PRZEDMIOTU TRWA OK.5 DNI ROBOCZYCH. Sprzedaję rzeczy używane, które posiadają ślady użytkowania (wszystko w opisach i zamieszczonych zdjęciach). Prowadzę działalność gospodarczą zarejestrowaną w systemie CEIG pod nazwą:"Colette63" Beata Szymańska ul. Korfantego 4/9: 66-400 Gorzów Wlkp. NIP 599-105-55-29, e-mail colett@interia.pl dane do przelewu: Beata Szymańska ul. Korfantego 4/9: 66-400 Gorzów Wlkp nr konta Credit Agricole 73 1940 1076 6477 7634 0000 0000

kontakt

  • 000000000
    Ze względu na nocne telefony, kontakt wyłącznie mailowy

pozostałe informacje

ZŁOŻENIE OFERTY NA MOJEJ AUKCJI OZNACZA ZAWARCIE PRAWNIE WIĄŻĄCEJ UMOWY I ZOBOWIĄZANIE DO ZAKUPU WYGRANEGO PRZEDMIOTU JEŻELI NIE ODPOWIADA PAŃSTWU, PRZEDSTAWIANE WARUNKI -NIE LICYTUJ !!! JEDEN KOSZT ZA PRZESYŁKĘ KILKU ZAKUPÓW. PO ZAKOŃCZONYCH ZAKUPACH PROSZE O KONTAKT. Ilość sztuk w paczce w miarę zdrowego rozsądku, zależy nam aby przedmioty dotarły do Państwa w całości. Ceny za przesyłkę zależą od gabarytu i zostały dla mnie ustalone przez pocztę indywidualnie i w żaden sposób nie odzwierciedlają cennika ogólnie dostepnego, który mnie nie obowiązuje. Jeżeli nie odpowiada Państwu usługa kurierska POCZTEX KURIER48 w kwocie od 11,00-17,00 PLN (bez opcji OSTROŻNIE) proszę nie licytować! Koszty wysyłki są zawsze znane z góry, zaniżanie ocen z tego powodu po zakończeniu transakcji są nie na miejscu! Wszystkie powstałe nadpłaty po wyliczeniu kosztów wysyłki zwracam zaraz na konto kupującego PAYU, konto osobiste lub do paczki (o czym zawiadamiam w osobnym mailu) Ze względu na zautomatyzowaną wysyłkę nie zamieszczam na paczkach korespondencji do kurierów, dio poczty, godzin odbioru wysyłki itp. Możliwości wspólnej wpłaty: 1/ przez PAYU-trzeba wybrać "inny koszt dostawy" wpisujemy odręcznie ustaloną przeze mnie kwotę. 2/ przez PAYU -wpłacamy za każdy przedmiot ososbno -zwracam od razu na konto PAYU różnicę nadpłaty 3/wpłata bezpośrednio na konto osobiste PEŁNOMOCNICTWO. Kupujący na aukcji udziela jednorazowego pełnomocnictwa do zawarcia umowy z Pocztą Polska o świadczenie usługi transportu w jego imieniu z dostawcą, w celu przesłania mu za pośrednictwem poczty zakupionego towaru, a przekazane na ten cel środki nie stanowią dodatkowego dochodu Sprzedajacego.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Colette63 Szymańska Beata
ul, Korfantego 4/9
66-400 Gorzów Wlkp.
PL