MINI KAMERA SZPIEGOWSKA SQ-8 (7208934185)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • marka: Inni producenci
  • rozdzielczość: HD, Full HD

Opis

Kamera szpiegowska SQ-8 to jedno z najmniejszych dostępnych na rynku urządzeń rejestrujących obraz w formacie AVI w dw.óch rozdzielczościach:

  • najwyższej rozdzielczości full-HD 1080P z prędkością 15 kl/sek
  • lub w rozdzielczości HD 720P z prędkością 30 kl/sek.

Miniaturowa kamera posiada szereg funkcji, które sprawiają, że jest unikalna i skuteczna. Należą do nich m. in. detektor ruchu, diody podczerwieni czy możliwość ciągłej pracy pod stałym zasilaniem. Umożliwia również wykonywanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości 4032 x 3024px.

Łatwość obsługi i funkcjonalność

SQ-8 to miniaturowa kamera, która idealnie nadaje się do monitorowania miejsca, które wymaga najwyższej dyskrecji. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i dodatkowo została przystępnie opisana  w dołączonej do zestawu instrukcji.

Uchwyt montażowy, który także został dołączony do zestawu pozwala na wygodne zamontowanie kamery.

SQ-8 doskonale sprawdza się w warunkach słabego oświetlenia dzięki diodom podczerwieni.

Tryb detekcji ruchu w jaki wyposażono miniaturową kamerę polega na tym, że po wykryciu ruchu nagrywanie rozpocznie się automatycznie i będzie kontynuowane do ustania ruchu, kamera będzie nagrywała jeszcze przez 1o sekund i wróci do stanu czuwania.

Akumulator wielokrotnego ładowania i transfer danych

Urządzenie wyposażone jest w akumulator litowo-jonowy zapewniający możliwość rejestracji wideo przez ok. 70 minut na jednym ładowaniu. Ładowanie odbywa się za pomocą standardowego portu USB (kabel USB dołączony jest do zestawu). W ten sam sposób odbywa się także transfer danych. Po podłączeniu do komputera urządzenie jest wykrywane jako zwykły dysk przenośny – nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania. Dłuższa praca jest możliwa po podłączeniu kamery do zasilania 5V. Można do tego wykorzystać kabel USB w połączeniu z ładowarką sieciową (brak w zestawie) lub z gniazda USB komputera. Ładowanie akumulatora trwa ok. 3 godziny. Pliki wideo odtwarzane są przez dowolny komputer lub urządzenie mobilne.

Dane techniczne

Rodzaj produktu: mini kamera szpiegowska

Rozdzielczość wideo: full-HD 1920 x 1080px / HD 1280 x 720px

Rozdzielczość zdjęć: 4032 x 3024px

Czas nagrywania: ok. 70 minut / non-stop pod stałym zasilanie

Detekcja ruchu: Tak

Diody podczerwone (nagrywanie w nocy): Tak

Do noszenia przy sobie: Tak

Typ nośnika pamięci: karta micro SD do 32GB (brak w zestawie)

Zasilanie: 5V USB

Kąt nagrywania: 72 stopnie

Pojemność akumulatora: akumulator wielokrotnego ładowania 500mAh

Wymiary: 23mm x 23mm x 20mm

Kolor: czarny

Czas wysyłki: 24h

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Tarnów, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

EMES i Partnerzy Marcin Skóra
Mickiewicza 1/5
33-100 Tarnów
Dodatkowe informacje

1. 

Mozliwość reklamacji wadliwego towaru dotyczy wszystkich typów transkacji. Nie możesz jednak zareklamować towaru na podstawie określonej wady, jeżeli została ona ujawniona w opisie transakcji.

2.   

Koszty zwrotu towaru/przesyłki przy odstąpieniu od umowy lub reklamacji

  

Jeśli odstąpiłeś od umowy bez podania przyczyny lub Twoja reklamacja została uznana, sprzedający powinien zwrócić Tobie koszt zakupionego produktu.

W przypadku odstąpienia od umowy i zwrotu towaru:
Jako konsument ponosisz tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy, chyba że przedsiębiorca zgodził się je ponieść lub nie poinformował Cię o konieczności poniesienia tych kosztów.
 

W przypadku reklamacji:
Jeśli reklamacja towaru została uznana, koszty przesyłki w obie strony powinien pokryć sprzedający. Wysyłając przedmiot na własny koszt, masz prawo poprosić go o zwrot wszystkich pieniędzy.

3.

  

Otrzymałem wadliwy towar - co mogę zrobić?

Sprzedaż konsumencka (zakup konsumenta od przedsiębiorcy)
 

W sytuacji, gdy otrzymany przez Ciebie towar posiada wadę i ujawni się ona w ciągu 2 lat od dostarczenia go do Ciebie, masz prawo żądać obniżenia ceny lub odstąpić od umowy – chyba, że sprzedający niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad lub wadę usunie (ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli towar był już wcześniej wymieniany lub naprawiany). Pamiętaj, że w ciągu 12 miesięcy od dostarczenia towaru to na sprzedającym ciąży obowiązek udowodnienia, że wada powstała z Twojej winy.
 

Wadę powinieneś zgłosić sprzedającemu w ciągu 1 roku od ujawnienia się jej. Miejsce i sposób składania reklamacji określa sprzedający w swoim regulaminie. Ma on obowiązek ustosunkowania się niej w ciągu 14 dni. Gdy tego nie zrobi, przyjmuje się, że reklamacja została uznana za zasadną.
 

Odsyłając przedmiot w ramach reklamacji, masz obowiązek odpowiednio go zabezpieczyć. Z reguły nie oznacza to konieczności odesłania go w oryginalnym opakowaniu. Nie masz również obowiązku dołączania do przesyłki paragonu.
 

Akceptując Twoje roszczenia, sprzedający ma obowiązek pokrycia wszelkich kosztów, które poniosłeś. Gdy jednak je odrzuci, powinien odesłać Ci towar – masz wtedy możliwość dochodzenia swoich racji na drodze sądowej.
4.

  

Sprzedaż inna niż konsumencka
 

W tym przypadku różnice dotyczą głównie terminu ujawnienia wady – powinno ono nastąpić w ciągu 1 roku. Dodatkowo, w razie wątpliwości to Ty będziesz musiał udowodnić, że korzystałeś z przedmiotu zgodnie z przeznaczeniem.


 


Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

EMES i Partnerzy Marcin Skóra
Mickiewicza 1/5
33-100 Tarnów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

  

· Czy kupujący może odstąpić od umowy tylko w przypadku nowych przedmiotów?

Nie tylko. Możliwość odstąpienia od umowy przysługuje kupującemu (konsumentowi) także w przypadku towarów używanych, powystawowych, poprezentacyjnych, przecenionych i objętych promocją.

Czy kupujący musi odesłać towar oryginalnie zapakowany?

Nie ma ustawowego obowiązku zwrotu towaru w oryginalnym opakowaniu. Towar powinien być odesłany w opakowaniu, które uniemożliwia jego uszkodzenie. Możesz odmówić przyjęcia zwrotu towaru, jeśli dotyczy to płyt z muzyką i filmami oraz nośników z programami komputerowymi dostarczonych w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Kto pokrywa koszty wysyłki w przypadku odstąpienia od umowy i zwrotu towaru?

Kupujący pokrywa koszt odesłania przedmiotu, chyba że zgodziłeś się je ponieść lub nie poinformowałeś konsumenta o konieczności poniesienia tych kosztów. Ty natomiast zwracasz środki przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył kupujący, a jeśli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Ciebie, nie jesteś zobowiązany do zwrotu kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

Czy jako sprzedający mogę pobrać za zwrot towaru ustaloną przez siebie kwotę?

Nie. Sprzedający nie może żądać zapłaty za odstąpienie od umowy (tzw. odstępnego). Nawet jeśli taki zapis znajduje się w umowie (np. regulaminie sklepu), jest nieważny.

Czy kupujący musi informować sprzedającego na piśmie, że chce odstąpić od umowy i zwrócić towar?

Przepisy nie precyzują formy, w jakiej oświadczenie o odstąpieniu od umowy ma zostać złożone. Oświadczenie należy złożyć w terminie 14 dni od daty otrzymania przedmiotu.

W jakich przypadkach mogę odmówić przyjęcia zwrotu towaru kupionego na Allegro?

W przypadku prawidłowo złożonego oświadczenia o odstąpieniu od umowy, sprzedający może odmówić przyjęcia zwrotu towaru, jeśli dotyczy to umowy:

· świadczeniu usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;

· w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;

· w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

· w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;

· w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

· w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;

· w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;

· w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji (jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy);

· w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

· dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;

· zawartej w drodze aukcji publicznej (licytacje w Allegro nie są aukcjami publicznymi);

· świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi;

· dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Odstąpienie od umowy jest możliwe tylko wtedy, gdy kupujący jest konsumentem, a zakup nastąpił u przedsiębiorcy.

Czy kupujący musi dołączyć paragon do odsyłanego towaru?

Nie ma takiego obowiązku. Jednak ze względu na konieczność udokumentowania zwrotu przez sprzedającego, warto go dołączyć.

O sprzedającym
Emesipartnerzy
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

3

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0
Wyświetlenia:20
Numer oferty:7208934185
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry