MINI COOPER ONE R50 R52 PRZEŁĄCZNIK ZESPOLONY (6541446211)

zakończona
99,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: używany
  • typ samochodu: samochody osobowe
  • marka samochodu: inne marki

SPRZEDAM

PRZEŁĄCZNIK ZESPOLONY Z TAŚMĄ

MINI COOPER ONE

R50 / R52

DEMONTAŻ

STAN JAK NA FOTO

PROSIMY SPRAWDZAĆ PRZESYŁKI W OBECNOŚCI KURIERA

PRZESYŁKI SĄ UBEZPIECZONE A WSZELKIE ROSZCZENIA ROZPATRYWANE SĄ WYŁĄCZNIE NA PODSTAWIE PROTOKOŁU SPORZĄDZONEGO PRZEZ KURIERA

NA ZAKUPIONY TOWAR UDZIELAM MIESIĘCZNEJ GWARANCJI

FIRMA MIEŚCI SIĘ 20KM OD POZNANIA

MOŻLIWOŚĆ ODBIORU TOWARU NA KIERMASZU GIEŁDY POZNAŃ


KONTAKT

693 319 891
ZAPRASZAM NA INNE MOJE AUKCJE
NA MAILE NIE ODPISUJĘ
CENA ZA 1 SZTUKĘ

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 21,00 zł
kolejna sztuka: 20,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

KAROL SZKUDLARSKI 62-050 SASINOWO UL. POZNAŃSKA 36 NIP 777-222-66-18

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Do odsyłanego przedmiotu należy dołączyć informacje z numerem konta bankowego, na które dokonany ma być zwrot kosztów. NIE ODBIERAMY PACZEK POBRANIOWYCH !!! Koszty przesyłki zwracanego przedmiotu ponosi kupujący. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Wszystkie sprzedawane na naszych aukcjach przedmioty objęte są 30 dniową gwarancją rozruchową, należy pamiętać jednak, iż są to rzeczy używane. W przypadku problemu z zakupionym towarem proszę o kontakt telefoniczny, wymienimy towar na inny lub zwrócimy jego równowartość w przypadku jego braku. Proszę uważnie dobierać części (najlepiej sugerując się ich numeracją), ponieważ za źle dobrane przedmioty winę ponosi kupujący i co za tym idzie wszystkie koszty związane ze zwrotem również spadają na kupującego. Jeśli nie jesteś pewien czy oferowany przedmiot będzie pasował do Twojego auta zadzwoń i wspólnie to ustalimy.

pozostałe informacje

1. Czytaj uważnie opis aukcji. 2. Sprawdź dokładnie STAN ogłaszanego przedmiotu zamieszczony w ofercie. 3. Zdjęcia są oryginalne,a opis jest szczegółowy. 4. ZALECAMY !!! Sprawdzenie symboli danych części. 5. Części zakupione w naszej firmie objęte są 30 - dniową gwarancją rozruchową 6. Przed zakupem jesteśmy w stanie poinformować kupującego o ewentualnych symbolach danej części, jeśli się one nie zgadzają,a kupujący w dalszym ciągu wyraża chęć zakupu części, to kupuje ją na własną odpowiedzialność, wtedy reklamacji nie uznajemy. 7. Nie odpowiadamy za błędy diagnostyczne warsztatów oraz za nie fachowy montaż części. 8. Paczki wysyłamy do 24 godzin (o opóźnionych wysyłkach informujemy, podając przyczynę opóźnienia). 9. Nabywca na swój koszt dostarcza przedmiot reklamacji. 10. Kupujący w razie zwrotu towaru jest zobowiązany odesłać towar zwykłą paczką pocztową bądź kurierską. Nie odbieramy paczek za pobraniem. 11. Koszt wysyłki skrzyń biegów, silników oraz części blacharskich jest orientacyjny i uzależniony od wagi oraz wielkości towaru. 12. NIE WYSYŁAMY ZA GRANICĘ 13. Kupując na naszych aukcjach akceptujesz zasady panujące w naszej firmie oraz warunki zawarte w regulaminie.