Mikser VESTAX PMC-07Pro Pudełko Gwarancja ŁÓDŹ (6482907117)

zakończona
799,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 20,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
  • lokalizacja: Łódź
  • stan: używany

Masz jakieś pytania?

tel.: 884 80 88 70
ul. Limanowskiego 70
91-049 Łódź

e-mail: peweks24@gmail.com

Godziny otwarcia:
Pon.-pt.: 10.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 13.00

Wpłata poprzez PayU

Lub bezpośrednio na konto bankowe

19 1140 2004 0000 3502 7472 6765

UWAGA!

Wysyłka za pobraniem możliwa TYLKO dla zarejestrowanych użytkowników posiadających minimum 20 pozytywnych komentarzy.
Witamy na naszych aukcjach!

Oferujemy Państwu mikser audio

VESTAX - PMC-07Pro

Mikser jest w 100% sprawny, objęty (w przeciwieństwie do konkurencji)

PISEMN­Ą GWARANCJĄ NA OKRES TRZECH MIESIĘCY !!!

Dodatkowo oczywiście (według prawa konsumenckiego) istnieje możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.

Nikt nie oferuje tak bezpiecznego i pewnego zakupu w tej kategorii!

Zapraszamy do naszych pozostałych ogłoszeń jak i bezpośrednio do Komisu przy ulicy Limanowskiego 70 po więcej okazji cenowych.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

  • 884-80-88-70
    Czynne od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00 w soboty od 10:00 do 13:00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: komisbard@gmail.com. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres naszej firmy. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Warunkiem przyjęcia zwrotu jest załączony dowód zakupu umieszczony w paczce! Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: - użycia materiałów - rozpieczętowania opakowań i plomb informujących że jest to nowy produkt Sprzedający zobowiązuję się do dostarczenia kupującemu towaru pozbawionego wad i zgodnego z opisem w aukcji. Gwarancja: Sprzedawany przez nas towar jest objęty gwarancją zgodną z obowiązującym prawem określoną w opisie aukcji.

pozostałe informacje

Wysyłka za pobraniem możliwa TYLKO i wyłącznie dla użytkowników posiadających minimum 20 pozytywnych komentarzy.