Mikrosłuchawka z pętlą indukcyjną 24h Gdynia (6541799468)

zakończona
70,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowe

W SPRAWIE WYNAJMU PROSZĘ DZWONIĆ W GODZINACH 6:00-23:59

KONTAKT 537 111 616

WYPOŻYCZENIE mikrosłuchawki z pętlą indukcyjną 24h

Oferujemy możliwość wynajmu zestawu składającego się z pętli indukcyjnej i mikrosłuchawki. Podana cena dotyczy wynajęcia na 24h.

Zasady wypożyczenia zestawu:

  • nie ma możliwości wypożyczenia wysyłkowego
  • osoba wypożyczająca musi mieć ze sobą dowód osobisty w celu spisania umowy najmu lub jeśli nie chce jej podpisywać musi wnieść 700zł kaucji
  • w celu sprawdzenia dostępności i rezerwacji na dany termin proszę kontaktować się telefonicznie


Zestaw zapewnia dyskretną i niewidoczną z zewnątrz komunikacje bezprzewodową, o nieograniczonym zasięgu przez sieć GSM. Optymalnie dobrane rozmiary słuchawki zapewniają wygodne korzystanie i zupełną niewidoczność. Idealny dobór kolorystyki oraz precyzyjne i estetyczne wykonanie idealnie kamufluje słuchawkę w kanale usznym dając jej użytkownikowi komfort którego oczekuje. Przemyślana konstrukcja pozwala utrzymać najwyższa higienę użytkowania bez narażenia zdrowia.

Mikro słuchawka

Słuchawka wykonana jest z materiałów antyalergicznych i posiada teleskopowy filtr przeciw woskowinowy. System wymiennych filtrów to skuteczne zabezpieczenie przed woskowiną oraz profesjonalny sposób utrzymania idealnej słyszalności. Miniaturowe rozmiary sprawiają że po włożeniu do ucha słuchawka przestaje być widoczna

Pętla Bluetooth®

Pętla indukcyjna łączy się poprzez Bluetooth® z każdym telefonem komórkowym obsługującym to połączenie. Zasięg pętli to 10m dlatego, w trakcie połączenia nie powinniśmy oddalać się od telefonu na większy dystans. Bluetooth® posiada wbudowany akumulator ładowany zasilacz sieciowy.

Zestaw zawiera:

  • Mikrosłuchawkę
  • Pętlę indukcyjną Bluetooth®
  • Ładowarkę sieciową do pętli

Zasada działania zestawu:

Mikrosłuchawka z pętlą indukcyjną to dyskretny zestaw słuchawkowy do telefonów komórkowych. Rozmowa odbywa się poprzez normalne połączenie z telefonem komórkowym, który jest połączony z pętlą umieszczoną na szyi (ma wbudowany bardzo czuły mikrofon). Dzięki zjawisku indukcji elektromagnetycznej pętla przekazuje sygnał do mikrosłuchawki w uchu umożliwiając prowadzenie rozmowy w niezauważalny sposób. Druga osoba może być w dowolnym miejscu i prowadzić rozmowę z użytkownikiem przez telefon komórkowy jak, stacjonarny a także VoIP.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Polecony InPost
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje