Mikrokontrolery AVR Język C + Pasja programowania (6910871067)

zakończona
239,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • PACZKA W RUCHu 7,00 zł
  • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 9,50 zł
  • Paczkomaty 24/7 9,50 zł
Zakupy od 500 zł wysyłka gratis
  • lokalizacja: Warszawa, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • okładka: twarda
  • kondycja: bez śladów używania

opis

22 3960817 lub 606 629 729
KSIĘGARNIA 03-550 Warszawa
ul. Remiszewska 1 lok. uż 2

Przesyłka kurierska: 1-2 dni roboczych

Przesyłka BIZNES48: 2 dni robocze

Paczkomaty.pl: do 48 godzin w dni robocze

Przesyłka ekonomiczna Inpost.pl: od 4 do 10 dni roboczych

Paczka w Ruchu: ok 4 do 10 dni roboczych

--------------------­---------------

Po zakończeniu aukcji oczekujemy na e-mail z informacją o wybranej formie płatności. Przy płatności przelewem klient przelewa na nasze konto wylicytowaną kwotę, powiększoną o koszt przesyłki.

Wysyłka jest realizowana w ciągu doby od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Zamówiony towar można odebrać w Księgarni WITMIR: 03-550 Warszawa
ul. Remiszewska 1 lok. 2

WITMIR M. Zawko
03-550 Warszawa
ul. Remiszewska 1 l/u2

W tytule przelewu prosimy wpisać numer aukcji oraz nick allegro i formę wysyłki/odbioru.

Wszystkie towary dostępne na aukcjach objęte są roczną gwarancją producenta.

Podstawą reklamacji jest paragon lub faktura zakupu.

Wszystkie towary są nowe.

*Przed uregulowaniem płatności prosimy o kontakt z działem handlowym w celu ustalenia kosztów przesyłki.

*Uwaga: Przy zakupach kilku przedmiotów, przed uregulowaniem płatności prosimy o kontakt z działem handlowym w celu ustalenia kosztów przesyłki. Zakupione przedmioty wysyłamy jedną paczką.
- Pocztą Polską wg cennika i wagi,
- Przesyłki kurierskie, Poczta Biznes48 i Paczkomat: koszty takie jak jednego przedmiotu.


Mikrokontrolery AVR Język C plus Pasja programowania kpl


wydawnictwo: Wydawnictwo Atnel
ISBN: 978-83-931797-2-5x

wydanie: 2012/2014
format: B5, oprawa Twarda + Twarda, lakierowana, kolorowa

Mikrokontrolery AVR Język C, oprawa twarda
wydanie II poprawione.
To dzięki tej pozycji powstało wydawnictwo Atnel. Ukazała się ona na początku 2011 roku i od razu odniosła spory sukces na rynku. Była i pozostanie to pierwsza książka na rynku polskim, która w tak kompleksowy sposób pozwala zapoznać się nie tylko z zagadnieniami związanymi z nauką języka C dla mikrokontrolerów ale także wprowadza czytelnika w świat programowania. Silną stroną publikacji są ćwiczenia/warsztaty zajmujące drugą połowę książki. W pierwszej czytelnik zapozna się od zupełnych podstaw z językiem C, jego składnią i możliwościami w taki sposób aby móc w pełni samodzielnie napisać pierwsze podstawowe programy.
Tym co wyraźnie odróżnia książki naszego wydawnictwa od innych w tej tematyce, jest fakt, że kolejnym istotnym elementem całego przekazu dydaktycznego jest dołączony PENDRIVE zamiast płyty DVD, zawierająca duże ilości kodów źródłowych. Nie są to jednak suche i mało mówiące i krótkie przykłady praktycznie pozbawione komentarzy, jak to się zdarza w podobnych publikacjach innych wydawnictw. Mamy bowiem tutaj do czynienia ze specjalnie przemyślanym i przygotowanym materiałem dydaktycznym. Kody źródłowe są bardzo wyraźnie ponumerowane i opisane. Natomiast wewnątrz są bardzo bogato komentowane, przy czym komentarze odnoszą się do tekstu z książki. Na uwagę zasługuje także fakt, że nie są to kody pisane na tzw "kolanie" z czym zapewne wielu czytelników innych publikacji już się wręcz oswoiło. A efektem tego, (wiemy to z maili jakie do nas napływają) jest często pomijanie dołączonej płyty. Czasem niektórzy czytelnicy nawet przez pół roku do niej nie zajrzą, uznając za normę zjawisko polegające na tym, że na płycie uda się znaleźć co najwyżej sterty reklam i mało ważnych informacji. Przez co tym większe rozczarowanie i żal, że do płyty zajrzy się dopiero po długim czasie, niejednokrotnie dopiero po tym, gdy np znajomy, lub ktoś na forum, podpowie, że warto przejrzeć dokładnie i to całą zawartość DVD.
LEKCJE VIDEO - to olbrzymia pomoc dydaktyczna, jaka ukazała się na płycie dołączonej do pierwszej książki. Dzięki nim, oraz dzięki preinstalowanym już na płycie wersjom profesjonalnego środowiska programistycznego jakim jest ECLIPSE, czytelnik zyskuje możliwość rozpoczęcia niemal natychmiast pracy z całym materiałem z książki. Obce stają się problemy związane z poszukiwaniem środowiska, z jego instalacją, i wszystkim co wiąże się z przebrnięciem przez pierwsze podstawowe zagadnienia aby tylko udało się uruchomić jak najszybciej swój własny pierwszy wymarzony program na mikrokontrolerze.
Okazuje się, że z naszą książką staje się to możliwe dla KAŻDEGO, nawet całkowicie początkującej osoby w tej tematyce. Tytuł naszej książki to nie chwyt marketingowy jak bywa to w przypadku niektórych publikacji na rynku wydawniczym. Naszym podstawowym celem to właśnie pomoc dla początkujących, za to także zaawansowane osoby również znajdą dla siebie ciekawe rozdziały. Co ważne, co potwierdzają także sami czytelnicy w mailach pisanych do nas. Książka nasza nie jest o mikrokontrolerach AVR. Książka jest o nauce programowania w języku C. Natomiast wiedzę zdobytą w trakcie jej czytania i prowadzenia ćwiczeń praktycznych, czytelnicy z powodzeniem wykorzystują podczas programowania innych rodzin mikrokontrolerów i to nie tylko 8-bitowych. Pośród maili pojawiają się takie rodziny jak: PIC, 8051, ARM/STM i inne. To właśnie świadczy o sile i jakości przekazu jaki niesie ze sobą nasza pozycja.

Język C Pasja Programowania,
wydanie II, oprawa twarda, 2014
Kolejna pozycja naszego wydawnictwa. Premiera miała miejsce w czerwcu 2012r. Jest to kontynuacja, wręcz można powiedzieć druga część książki pt: "Mikrokontrolery AVR Język C Podstawy programowania". Książki stanowią pewien przemyślany cykl dydaktyczny. Omawiane tu zagadnienia mogą się jednak okazać nieco trudniejsze do zrozumienia dla całkowicie początkujących z uwagi na poruszanie nieco zaawansowanych metod i sposobów wykorzystywania języka C, jego specyfiki podczas programowania mikrokontrolerów. Co rusz w książce autor odwołuje się do zasobów wiedzy przekazanej w pierwszej części. Taki podział materiału szkoleniowego pozwala na dostosowanie go do własnych potrzeb każdego czytelnika. Czy warto sięgnąć po tę pozycję? Zdecydowanie TAK. Dlaczego? Ponieważ autor w rzetelny sposób przedstawia kolejną serię ćwiczeń warsztatowych. Tym razem występuje dość duża różnica pomiędzy warsztatami pierwszej i drugiej książki. Polega ona na tym, że w pierwszej książce prezentowane biblioteki były raczej w wersji czysto dydaktycznej, mało zoptymalizowane i budowane tak aby móc jak najlepiej przekazać stosowną wiedzę. Tymczasem w drugiej części mamy już do czynienia z bibliotekami, które na co dzień bywają wykorzystywane w projektach komercyjnych. Żadnych ograniczeń! Tym razem zgodnie z pomysłem autora, biblioteki nadają się nawet do wykorzystania, do docelowych projektów, bez konieczności wnikania w ich budowę i szczegółowy sposób działania. Zatem ogromną korzyścią jaką daje książka to właśnie owe biblioteki. Naturalnie zapoznanie się z ich konstrukcją i działaniem zdecydowanie ułatwi ich prawidłowe wykorzystanie we własnych projektach.

Tym razem książka już wyraźnie odcina się od technologii związanej z AVR, pomimo iż wszystkie co do jednego, przykłady są uruchamiane na mikrokontrolerach 8-bitowych AVR. Podyktowane to jednak zostało tym, że tylko dla tej rodziny 8-bitowych mikrokontrolerów można zaprezentować w 100% darmowe środowiska, kompilatory oraz najtańsze z możliwych programatory sprzętowe. Ma to niebagatelne znaczenie dla każdego hobbysty i amatora, który rozpoczyna i chce pogłębić swoją przygodę z językiem C dla mikrokontrolerów. Wiele publikacji poświęconych innym rodzinom mikrokontrolerów często odwołuje się bądź to tylko do czysto teoretycznych rozważań, bądź do rozwiązań opartych o odpłatne jeśli nie środowiska programistyczne to same kompilatory. To zwykle uniemożliwia sprawdzenie w praktyce, czy zakres przekazywanej wiedzy, uda się wprowadzić w praktyce przez czytelnika. Osoby, mające na co dzień styczność z innymi rodzinami mikrokontrolerów po przeczytaniu i sprawdzeniu wiedzy przekazanej w pierwszej części książki, bardzo chętnie potwierdzają, że jest to kontynuacja, której nie warto pominąć.

Tym razem firma Atnel posunęła się o krok dalej, i do każdego zakupionego egzemplarza książki, przeznaczyła niekomercyjną ale za to pełną licencję na oprogramowanie o nazwie " Pixel Factory ". Związane jest ono z kilkoma obszernymi rozdziałami poświęconymi oprogramowaniu kolorowych wyświetlaczy graficznych LCD TFT. Od tej pory, każdy kto zechce zająć się tą tematyką znajdzie "wszystko w jednym". Mamy bowiem do czynienia w książce nie dość, że z bogatym opisem oraz bibliotekami do obsługi wszelkiego rodzaju wyświetlaczy graficznych to dodatkowo zwykle każdy w tej dziedzinie rozpoczyna poszukiwania związane z oprogramowaniem do generowania fontów czy też grafik bitmapowych monochromatycznych i kolorowych. Tym razem zakupując jedną pozycję naszego wydawnictwa otrzymać można wszystko, co potrzebne aby zaspokoić wszystkie potrzeby programistyczne w tym zakresie

zobacz fragment książki

© SuperPanel.pl

Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Technik_Book za co najmniej 500 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
19,51 zł
kolejna sztuka:
1,00 zł
maksymalnie w paczce:
5
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka:
13,00 zł
kolejna sztuka:
1,00 zł
maksymalnie w paczce:
5
przybliżony czas realizacji:
4 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka:
15,51 zł
kolejna sztuka:
1,00 zł
maksymalnie w paczce:
5
przybliżony czas realizacji:
3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka:
9,50 zł
kolejna sztuka:
1,00 zł
maksymalnie w paczce:
5
przybliżony czas realizacji:
3-4 dni robocze
PACZKA W RUCHu
pierwsza sztuka:
7,00 zł
kolejna sztuka:
1,00 zł
maksymalnie w paczce:
5
przybliżony czas realizacji:
3-4 dni robocze
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka:
9,50 zł
kolejna sztuka:
1,00 zł
maksymalnie w paczce:
5
przybliżony czas realizacji:
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
22,51 zł
kolejna sztuka:
1,00 zł
maksymalnie w paczce:
5
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie
pierwsza sztuka:
19,51 zł
kolejna sztuka:
1,00 zł
maksymalnie w paczce:
5
przybliżony czas realizacji:
3-4 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka:
14,51 zł
kolejna sztuka:
1,00 zł
maksymalnie w paczce:
5
przybliżony czas realizacji:
3-4 dni robocze
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka:
14,51 zł
kolejna sztuka:
1,00 zł
maksymalnie w paczce:
5
przybliżony czas realizacji:
2-3 dni robocze

Punkty odbioru

Księgarnia Techniczna WITMIR
Remiszewska 1 lok uz 2
03-550 Warszawa

Płatność kartą i gotówką
Prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT