Mikroinstalacja PROJEKT KONSPEKT ZGŁOSZENIE (6912029269)

zakończona
180,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Krzyżanowice, Polska
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
Zakładka Informacje od Sprzedającego opisuje istotne warunki aukcji.Kupując akceptujesz opisane w niej warunki.

Przedmiot aukcji skierowany jest do osób
rozważających inwestycję w instalację fotowoltaiczną.

Konspekt pozwala na lepsze wyobrażenie planowanej instalacji,

możliwość oceny zalet i wad,

wielkości inwestycji,

sprawdzić prognozowane uzyski.

Projekt instalacji fotowoltaicznej - Koncepcja z krótką analizą opłacalności!

Projekt - koncepcja..., to siedem stron opracowania indywidualnego zawierającego m.in.:

PRZEBIEG REALIZACJI

TERMIN WYKONANIA I DODATKOWE INFORMACJE

Termin wykonania do czterech dni licząc od dnia otrzymania kompletnych informacji wstępnych i wybranych pomocniczych jednocześnie.

Informacje podstawowe:

1. Zdjęcie miejsca gdzie planuje się montaż instalacji PV.

W przypadku budynków w budowie - projekt i plan zagospodarowania terenu.

2. Wskazanie adresu instalacji.

3. Informacja o rocznym zużyciu energii (historyczna lub planowana).

4. Informacja o koszcie energii 1kWh(brutto) lub skan (zdjęcie) faktury za energię elektryczną.

Informacje pomocnicze:

1. Informacje o oczekiwanych produktach. Firma? Model?

(bez tego opracuję na sprawdzonych przeze mnie)

2. Czy przerwa w dostawie energii powoduje straty? Jeśli tak jak kosztowne?

3. Kiedy w ciągu doby zużywa się więcej energii elektrycznej? w dzień? W nocy?

4. Gdzie zużywa się najwięcej energii? Kuchnia? Salon? Biuro? Łazienka? Kotłownia? ...?

5. Na co zużywa się najwięcej energii?

Oświetlenie? Urządzenia AGD? Ogrzewanie? Klimatyzację? Praca maszyn?

6. Jeśli odpowiedzi na te pytania niedostatecznie opisują Państwa profil zużycia energii - proszę o własny opis. Każda informacja pozwoli na precyzyjniejsze określenie możliwości pełniejszego wykorzystania instalacji PV.

7. Przesyłając posiadaną już ofertę - na życzenie - mogę przygotować opracowanie w oparciu produkty w niej wykazane (+ moje wnioski).

Dodatkowo - informacje pomocnicze, pozwolą na ocenę i wnioski czy warto rozbudowywać instalację o dodatkowe urządzenia (akumulatory, sterowanie urządzeniami elektrycznymi, dodatkowe zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, układ nadążny, monitoring pracy instalacji, Internet).

W opracowaniu wykorzystano m.in. możliwości szeroko stosowanej aplikacji EasySolar jak i własne doświadczenia związane z projektowaniem, budowaniem i obserwacją pracy instalacji fotowoltaicznych.

wysyłka gratis
metody płatności
  • Zwykły przelew bankowy
    • 74 1140 2004 0000 3202 7528 3284
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Firma Usługowa Łukasz Kotterba ul. 1 Maja 4 47-450 Krzyżanowice NIP 6391843673

kontakt

  • 512588808
    Zapraszam do kontaktu od poniedziałku do piątku 9:00-18:00 (lub SMS, e-mail).

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

 
Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: 1. O świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2. W której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; Kupujący może od umowy odstąpić zanim przekaże Sprzedającemu wytyczne odnośnie zamówienia. Reguluje to Ustawa o prawach Konsumenta: Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34, ust. 2 i art. 35. w/w ustawy. Formularza odstąpienia od umowy powinien zawierać treść (odpowiednio): 1. Adresat [w tym miejscu przedsiębiorca powinien wpisać nazwę przedsiębiorcy, pełny adres pocztowy oraz, o ile są dostępne, numer faksu i adres e-mail], 2. Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*). 3. Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*). 4. Imię i nazwisko konsumenta(-ów). 5. Adres konsumenta(-ów). 6. Data. 7. Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej).

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem kotterba@o2.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 1. Imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 2. Datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 3. Przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 4. Informacje o wszelkich okolicznościach uzasadniających reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Przedmiot sprzedaży jest rzeczą zindywidualizowaną, realizowaną na specjalne zamówienie Klienta. Zgodnie z tym i z art 38 pkt 1 i 3 Ustawy o prawach Konsumenta, Kupującemu na aukcji nie przysługuje odstąpienie od umowy wraz ze zwrotem kosztów na rzeczy nieprefabrykowane, wyprodukowane według specyfikacji konsumenta lub służące zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (wg Regulaminu Allegro oraz art 38 pkt 3 Ustawy i Prawach Konsumenta). Kupując na aukcji, akceptujesz regulamin danej aukcji. Sprzedający może odmówić realizacji zamówienia bez podawania przyczyny. Sprzedawca oświadcza, że zobowiązuje się dostarczyć opracowanie bez wad. Każdy przesłany plik jest w pełni sprawny. W razie problemów z użyciem proszę pisać na kotterba@o2.pl. Organ rejestrujący moją działalność to Urząd Gminy Krzyżanowice. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Katowicach. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. Na usługę (na życzenie) wystawiam fakturę VAT.