MIGDAŁEK PIENNY- RÓZOWY DONICA C-2 OD- ROSAPOL!!! (7131821453)

zakończona

parametry

  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • rodzaj rośliny: inny
  • waga (z opakowaniem): 2 [kg]
  • wysokość sadzonki (cm): 3
  • roślina w postaci: sadzonka w pojemniku 3-5l
  • kolor kwiatów: różowe

opis

 MIGDAŁEK PIENNY SZCZEPIONY  NA WYS- 120CM  DONICA C-2 LITRA  100%PRZYJĘCIA .  Migdałek trójklapowy  pochodzi z północnowschodnich Chin. Swą nazwę wziął od kształtu liści, które są eliptyczne, karbowane, z trzema klapami na wierzchołku. Ale  główną ozdobą tych krzewów, są kwiaty. Na przełomie kwietnia i maja na rózgowatych pędach migdałka pojawiają się małe, różowe kwiaty, które przypominają różyczki. Krzewy te kwitną na jeszcze bezlistnych, ciemnobrązowych pędach, a gęsto osadzone, pełne kwiaty pokrywają niemal całe gałązki migdałka. Nierozkwitnięte „różyczki” mają barwę ciemnoróżową, a kiedy przekwitają, stają się bladoróżowe.

Warto pamiętać, że migdałki najbardziej obficie będą kwitły i rozwijały się w miejscu w pełni nasłonecznionym. Młode krzewy najlepiej sadzić  w miejscach osłoniętych od silnych wiatrów. Migdałki przeciętnie osiągają około 2 m wysokości i szerokości. Odmiany szczepione na pniach można też uprawiać w donicach i zwykle zajmują mniej miejsca – ich wysokość zależy od wysokości sczepienia.

PPZYKŁADOWA  ROŚLINA DO WYSYŁKI  wys ok100-120cm doniczka C-2- MATERIAŁ W DONICY MOŻEMY SADZIĆ OD WIOSNY DO PÓŹNEJ JESIENI   100% PRZYJĘCIA !!! .  Rośliny oferowane  w sklepie  ROSAPOL pochodzą z własnej produkcji. Posiadają system korzeniowy mocno rozwinięty oraz odpowiedni pokrój co  znacznie  wpływa  na dalszy rozwój rośliny po posadzeniu.

 Wszystkie róśliny na czas wysyłki są odpowiednio zabezpieczone przed wyschnięciem i są starannie zapakowane  kupujący ma 100% pewności, że dostanie  tą rośline  jaką nabył  na aukcji – uwaga na oszustów wysyłających towar niezgodny z opisem                                                                                                                                                              ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO ZAKUPÓW  W NASZYM SKLEPIE ROSAPOL .W JEDNYM MIEJSCU NAJWIĘKSZY WYBÓR ROŚLI OZDOBNYCH ,ORAZ  KRZEWÓW RÓŻ   NA  ALLEGRO .ZOBACZ POZOSTAŁE NASZE AUKCJE!!!

Gwarantujemy wysoką jakość roślin! Rośliny z silnym systemem korzeniowym!

Kupując na kilku naszych aukcjach, płacisz za jedną przesyłkę!

PROWADZIMY CAŁOROCZNĄ SPRZEDAŻ HURTOWĄ ROŚLIN.

UWAGA !!!

W okresie zimowym od 01.01 do 29.02 mogą Państwo dokonywać wielokrotnych zakupów w ramach promocji zimowej. Oznacza to, że za zakupione w tym okresie rośliny mogą zapłacić Państwo w momencie zakupu lub wyboru opcji płatność za pobraniem. Wysyłka roślin nastąpi w okresie od 15.03 jeżeli pozwolą na to warunki pogodowe.

Kolejność wysyłki jest uzależniona od kolejności wpłat lub pobrań.

DO ZAKUPIONYCH W TYM OKRESIE ROŚLIN NAWÓZ GRATIS !!!

Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Łopatki, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
5-6 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
5-6 dni roboczych

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

1 miesiąc
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Gospodarstwo Ogrodnicze Łukasz Piechulski
Łopatki 33C
98-100 Łask
Dodatkowe informacje

Sprzedającym w ramach konta ROSAPOL jest Łukasz Piechulski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gospodarstwo Ogrodnicze Łukasz Piechulski, Łopatki 66, 98-100 Łopatki, NIP: 831-147-15-79, REGON: 101574415, kontakt ze Sprzedającym: za pośrednictwem formularza kontaktowego allegro, telefonicznie pod numerem telefonu (+48) 785-61-91-91, za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem allegro@rosapol.pl, bezpośrednio w siedzibie właściciela ul. Łopatki 66, 98-100 Łopatki. 


§ 1. 

Przedmiot działalności 1. Łukasz Piechulski, jako rolnik ryczałtowy (tj. zwolniony z podatku od towarów i usług na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 3 ustawy o podatku od towarów i usług), prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gospodarstwo Ogrodnicze Łukasz Piechulski (zwany dalej „Sprzedawcą”), dokonuje sprzedaży towarów poprzez serwis Allegro.pl, za pośrednictwem sieci Internet i posiada wszelkie uprawnienia do swobodnego posługiwania się oferowanym towarem w celach sprzedaży. 2. Zasięg działania firmy i sprzedaż towarów następuje na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. 


§ 2. 

Procedura składania zamówień 1. Sprzedawca sporządza Ofertę, wypełniając dostępny w ramach Allegro formularz sprzedaży, określając w ten sposób ogół warunków Transakcji. Informacje zawarte w treści Oferty mogą dotyczyć wyłącznie jej przedmiotu. 2. Jeżeli Użytkownik (Kupujący) akceptuje warunki przedstawione przez Sprzedawcę w treści oferty to w celu dokonania zakupu towaru Użytkownik (Kupujący) bierze udział w licytacji lub dokonuje wyboru opcji Kup Teraz. Dokonując tych czynności Użytkownik (Kupujący) uzupełnia odpowiedni formularz na stronie Oferty i potwierdza swój wybór. 3. Z chwilą wzięcia udziału w Licytacji, Licytant wyraża zgodę na przekazanie Sprzedawcy nazwy jego Konta (loginu). 4. Przystępując do Licytacji, Licytant deklaruje cenę maksymalną Towaru, którą w przypadku wygranej zobowiązuje się zapłacić. Licytant może zmieniać wysokość ceny maksymalnej w trakcie Licytacji, nie może jednak wskazać kwoty niższej bądź równiej niż aktualna cena określona w Licytacji. 5. Umowa zostaje zawarta ze zwycięzcą Licytacji. Zwycięzcą Licytacji jest Użytkownik (Kupujący), który w chwili jej zakończenia zaoferował najwyższą cenę za Towar i jego oferta była co najmniej równa cenie minimalnej, jeśli cena ta została określona przez Sprzedawcę (przybicie). Jeżeli kilku Licytantów złożyło oferty z taką samą najwyższą ceną – zwycięzcą jest Licytant, który pierwszy przystąpił do Licytacji poprzez wskazanie najwyższej ceny. 6. Użytkownik (Kupujący) korzystający z opcji Kup Teraz zawiera umowę ze Sprzedawcą, potwierdzając zakup za pomocą przycisku „kupuję i płacę”. 7. Zakończenie Oferty następuje z upływem czasu, określonego w jej warunkach przez Sprzedawcę lub gdy sprzedane zostaną wszystkie sztuki Towaru w Ofertach z opcją Kup Teraz. Wcześniejsze zakończenie Oferty może nastąpić: a. na podstawie decyzji Sprzedawcy, o której mowa w art. 6.8. Regulaminu Allegro, b. na podstawie decyzji Grupy Allegro, w sytuacjach opisanych w art. 8.2 pkt b. Regulaminu Allegro. 8. Sprzedawca może w każdym czasie zakończyć Ofertę. W przypadku: a. Oferty z opcją Kup Teraz – dotychczas zawarte umowy sprzedaży w ramach takiej Oferty są wiążące, b. Licytacji –zwycięzców ustala się według stanu na chwilę jej zakończenia.


 § 3. Potwierdzenie złożenia zamówienia. Użytkownik (Kupujący) otrzymuje za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres e-mail wskazany przez Użytkownika (Kupującego) potwierdzenie złożenia zamówienia i jego przyjęcia do realizacji. 


§ 4. Formy płatności i sposób dostawy. 1. Zamówiony towar może zostać dostarczony do Użytkownika (Kupującego) w wybrany przez niego sposób spośród następujących form dostawy: - za pośrednictwem firmy kurierskiej – całkowity koszt dostawy wskazany jest w formularzu aukcji, obciąża Kupującego i zostaje doliczony do ceny zamówienia; - odbiór własny u Sprzedawcy, to jest pod adresem Łopatki 31 c, 98-100 Łopatki, Łask. 2. Po zakupieniu towaru Użytkownik (Kupujący) winien wybrać sposób dostawy towaru, tj. przesyłkę kurierską, przesyłkę kurierską pobraniową bądź też zadecydować o osobistym odebraniu towaru. 3. Użytkownik (Kupujący) winien dokonać płatności za zakupiony towar poprzez przelew na rachunek bankowy Sprzedawcy prowadzony przez Powszechną Kasę Oszczędności Bank Polski S.A. nr konta 47 1020 3437 0000 1102 0054 7596 bądź za pośrednictwem serwisu PayU. Towar zostanie wysłany na adres Użytkownika (Kupującego) po zaksięgowaniu na koncie Sprzedawcy pełnej płatności ceny towaru i kosztów dostawy. W razie wyboru przez Użytkownika (Kupującego) sposobu dostawy za pośrednictwem kuriera za pobraniem, płatność następuje przy odbiorze przesyłki obejmującej zamówiony towar – przesyłka zostanie wydana Użytkownikowi (Kupującemu) po dokonaniu pełnej płatności ceny towaru i kosztów dostawy. 


§ 5. Termin realizacji zamówienia 1. Zamówiony towar zostaje wysłany do Użytkownika (Kupującego) w terminie 4 dni roboczych od daty złożenia zamówienia, o czym jest on informowany za pośrednictwem poczty elektronicznej. W razie złożenia przez Użytkownika (Kupującego) zamówienia na towar o wartości powyżej 1.000,00 PLN termin realizacji zamówienia może być dłuższy niż 4 dni robocze, o czym Sprzedawca niezwłocznie informuje Użytkownika (Kupującego) za pośrednictwem poczty elektronicznej, wskazując jednocześnie nowy termin realizacji zamówienia. W takim przypadku Użytkownik (Kupujący) posiada prawo rezygnacji z zamówienia, o czym powinien niezwłocznie, w terminie nie dłuższym niż 24 godziny od chwili wskazania nowego terminu realizacji przez Sprzedawcę, poinformować Sprzedawcę za pośrednictwem poczty elektronicznej. 2. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie Sklepu – w przeciwnym wypadku zamówienie zostaje anulowane, o czym Użytkownik (Kupujący) jest niezwłocznie informowany za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku, gdy tylko część towarów objętych zamówieniem jest niedostępna, Użytkownik (Kupujący) jest informowany o tym fakcie w sposób wskazany powyżej i decyduje o sposobie jego dalszej realizacji (częściowa realizacja lub anulowanie całości zamówienia) – w braku decyzji w terminie 48 godzin od chwili zawiadomienia Użytkownika (Kupującego) o zaistniałej sytuacji, zamówienie zostanie zrealizowane częściowo. 


§ 6. Odbiór zamówienia – obowiązki Użytkownika (Kupującego) 1. Użytkownik (Kupujący), w razie wyboru sposobu dostawy w postaci odbioru własnego, otrzymuje za pośrednictwem poczty elektronicznej powiadomienie o dostarczeniu zamówionego towaru i jego przygotowaniu do odbioru z punktu odbioru. Użytkownik (Kupujący) jest obowiązany do odebrania zamówionego towaru w ciągu 5 dni od daty otrzymania zawiadomienia, o którym mowa powyżej i po uprzednim uzgodnieniu ze Sprzedawcą terminu odbioru telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. W razie nieodebrania towaru w zakreślonym terminie, zamówienie zostaje anulowane. 2. Użytkownik (Kupujący) przed odebraniem zamówienia powinien sprawdzić czy opakowanie nie uległo ubytkowi lub uszkodzeniu w czasie dostawy. W takim przypadku Użytkownik (Kupujący) winien odmówić odbioru przesyłki i w obecności kuriera/obsługi punktu odbioru sporządzić protokół szkody oraz niezwłocznie zawiadomić o przedmiotowym fakcie Sprzedawcę.


 § 7. Anulowanie zamówienia Sprzedawca zastrzega sobie prawo anulowania zamówienia zawierającego nieprawidłowe lub niekompletne dane adresowe lub pochodzącego od Użytkownika (Kupującego), który wcześniej nie odebrał towaru wysłanego za pobraniem, jak również nieopłaconego w terminie 14 dni od daty złożonego zamówienia. 


§ 8. Dowód zakupu Użytkownik (Kupujący) ma prawo otrzymać na własne żądanie od Sprzedawcy rachunek lub fakturę na kwotę obejmującą cenę zamówionego towaru powiększoną o koszty dostawy. Rachunek/faktura stanowi dowód zakupu. 


§ 9. Reklamacje (rękojmia za wady rzeczy sprzedanej) 1. Użytkownik (Kupujący), będący jednocześnie konsumentem, w razie stwierdzenia, że zamówiony towar ma wadę, może złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy (jeżeli wada jest istotna), żądać wymiany rzeczy na wolną od wad albo usunięcia wady, chyba że doprowadzenie do zgodności z umową rzeczy wadliwej w sposób wybrany przez Kupującego jest niemożliwe albo w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z umową wymagałoby nadmiernych kosztów. 2. Użytkownik (Kupujący), w sytuacji, o której mowa powyżej, powinien niezwłocznie zawiadomić Sprzedawcę o przedmiotowym fakcie oraz odesłać reklamowany towar do Sprzedawcy wraz z informacją na piśmie obejmującą rodzaj stwierdzonej wady oraz oczekiwany sposób jej usunięcia. Wzór reklamacji znajduje się na stronie internetowej sklepu. Przesyłki wysłane za pobraniem na adres siedziby Sprzedawcy nie będą odbierane. Sprzedawca zwraca Użytkownikowi (Kupującemu) koszty wysyłki w razie uwzględnienia reklamacji. 3. W przypadku zawarcia umowy sprzedaży niestanowiącej sprzedaży konsumenckiej, odpowiedzialność Sprzedawcy z tytułu rękojmi zostaje wyłączona w całości.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

3 dni

Adres do zwrotu

-

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz ulegającą szybkiemu zepsuciu lub mającą krótki termin przydatności do użycia (przepis z ustawy).

O sprzedającym
ROSAPOL
93,1%
kupujących poleca tego sprzedającego

1616

 

97

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,7

Czas wysyłki

4,5

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,7

Dane firmy

Kontakt

  • 785 ** ** ** (pokaż)
poniedziałek - sobota
10:00 - 15:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Gospodarstwo ogrodnicze „Piechulski” jest firmą wyspecjalizowaną w produkcji krzewów, róż, gdzie główny nacisk kładzie się na wysoką jakość tychże roślin. Rocznie produkujemy około 500000 sadzonek krzewów róż, w tym około 400 gatunków. Sprzedaż odbywa się indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. Róże sprzedawane są z gołym systemem korzeniowym lub korzeń zapakowany w ziemię torfową i zawinięty czarnym stretchem. Rośliny mogą być też sprzedawane w zapakowaną folie i zdjęcie ( kapers ) lub podane w pudełeczku. Aby zaspokoić silnie rozwijający się polski rynek ogrodniczy wprowadziliśmy w naszej ofercie handlowej inne rośliny ozdobne jak i owocowe to też materiał szkółkarski, który oferujemy pochodzi od zaprzyjaźnionych szkółek oczywiście pochodzenia krajowego, co świadczy o wysokiej jakości naszych roślin, jak i odporności na mrozy. Co roku staramy się wprowadzić w ofertę handlową nowe odmiany róż, jak i pozostałych krzewów; proponujemy róże znanych hodowców: róże Angielskie, róże Kordes, róże Tantau. Mile nawiąże współpracę z nowymi, potencjalnymi Partnerami handlowymi. Łukasz Piechulski

Pozostałe informacje

§ 10. Postanowienia końcowe: 1. Niniejszy regulamin zawiera informacje dotyczące Sprzedawcy i Transakcji zawieranych przez Użytkownika (Kupującego) ze Sprzedawcą za pośrednictwem serwisu Allegro.pl. Informacje dotyczące działania platformy Allegro znajdują się w Regulaminie Allegro oraz na stronach Grupy Allegro Sp. z o.o. 2. W trakcie realizacji zamówienia oraz w całym okresie opieki posprzedażowej Użytkownika (Kupującego) obowiązują postanowienia niniejszego regulaminu oraz postanowienia regulaminu serwisu Allegro.pl. 3. Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej Sprzedawcy, w tym aktualna oferta sprzedaży, nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, lecz zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 k.c.). 4. Sprzedawca zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133, poz. 1204). Użytkownik (Kupujący) podając swoje dane osobowe Sprzedawcy wyraża zgodę na przetwarzanie ich przez Sprzedawcę. Użytkownik (Kupujący) ma możliwość wglądu, poprawiania, aktualizacji oraz usuwania swoich danych osobowych. 5. Użytkownik (Kupujący) wyraża zgodę na umieszczenie jego danych osobowych w bazie danych Sprzedawcy, który będzie ich administratorem, na ich przekazywanie osobom trzecim, a także na ich przetwarzanie zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji umowy sprzedaży. Użytkownik (Kupujący) oświadcza, że został poinformowany o prawie wglądu do swoich danych i możliwości żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. 6. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy prawa powszechnie obowiązującego.
Numer oferty:7131821453
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry