MIĘTY PAPIER,PERGAMENO TYNK KOMPLET 7,5M2 (6911194462)

zakończona
129,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
Zakupy od 300 zł wysyłka gratis
  • lokalizacja: Kraków, Polska
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • waga (z opakowaniem): 5.00 [kg]
  • Masz pytania ?
  • chętnie na wszystkie odpowiemy
  • Pon - Pt od 8.00 do 17.00
telefon
697 371 514
email
mariusz_studio@interia.pl
godziny otwarcia
Pon - Pt 8-17
adres

FHU Noble Decor
Ul. Rzemieślnicza 20
30-420 Kraków

Przedmioty wysyłamy do 72 h od momentu otrzymania wpłaty
Paczki wysyłamy

Wpłaty prosimy wykonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.

Nr. konta
18 1050 1445 1000 0092 2065 7440

Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z moim regulaminem. Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją mojego regulaminu.

Kupując na wielu aukcjach za przesyłkę płacisz tylko raz!

EFEKT MIĘTEGO PAPIERU

KOMPLET 7,5M2


ZESTAW EFEKT MIĘTEGO PAPIERU 7,5M2

W skład zestawu wchodzi:

- Farba klejowa 2,5l

- Podkład lateksowy 1l

- Papier dekoracyjny 1 rolka

- Bejca rustykalna 1l


CHARAKTERYSTYKA:

Tynk dekoracyjny "Efekt miętego papieru" to system dekoracji o efekcie pomarszczonego papieru, przeznaczony do zdobienia ścian wnętrz pomieszczeń zarówno mieszkalnych jak i użyteczności publicznej. W zależności od zamierzeń osoby wykonującej tynk, pozwala kreować przestrzenne wzory z charakterystycznymi ”żyłami”.


PODŁOŻE:

Czyste i suche, gładkie, bez brudu i kurzu, zagruntowane podkładem kwarcowym


Aplikacja:

KROK 1. Przed użyciem wymieszać. Na zagruntowaną i suchą powierzchnię przy użyciu wałka nanosimy pierwszą warstwę farby klejowej pracując na powierzchni ok. 3,5m2.Na jeszcze mokrą powierzchnię nałożyć pomięty wcześniej papier a następnie modelować układając pożądany wzór. Prace należy wykonywać etapami tak aby nie dopuścić do wyschnięcia farby. Przyklejony papier dociskamy do podłoża suchym wałkiem tak, aby usunąć znajdujące się pod papierem powietrze pamiętając, że arkusze papieru łączymy na tzw."zakładkę". Wykonaną w całości powierzchnię pozostawiamy do wyschnięcia ok. 5-6 godz.
KROK 2. Po całkowitym wyschnięciu powierzchni nakładamy drugą warstwę farby klejowej aby pokryć fałdy i dodatkowo wzmocnić strukturę tynku.
KROK 3. Po całkowitym wyschnięciu drugiej warstwy ok. 5-6 godz. W celu uzyskania efektu dekoracyjnego w wybranym kolorze oraz zabezpieczenia powstałej struktury przy pomocy wałka lub pędzla, pokrywamy ją bejcą rustykalną w danym kolorze a następnie przecieramy gąbką, tak aby nie pozostawić smug. Skończoną powierzchnię pozostawiamy do całkowitego wyschnięcia ok. 24 godz.

PARAMETRY TECHNICZNE:

Czas schnięcia ok. 3-6 godz. w zależności od temperatury.

WYDAJNOŚĆ:

Ok.5-6 m2 /l przy jednej warstwie.

MYCIE NARZĘDZI:

Woda z detergentem.

ROZCIEŃCZALNIK:

Woda.

PRZECHOWYWANIE I BHP:

Produkt przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w temp. od +5st.C do +25st.C. Chronić przed mrozem i nasłonecznieniem. Chronić przed dziećmi.

UWAGI

Produkt wymaga od wykonawcy konkretnych umiejętności z zakresu aplikacji tego typu materiałów. Końcowy efekt zależy od wielu czynników, między innymi również od umiejętności wykonującego dekorację.

Posiada atest PZH.

WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ EFEKTÓW NA STRONIE
www.nobledecor.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY WYKONAWCÓW!

!!!CENA PROMOCYJNA!!!

CENA DOTYCZY KOLORÓW:MP01,MP02,MP­03,MP05,MP08,MP09,MP­10, MP11MP12

W PRZYPADKU ZAINTERESOWANIA POZOSTAŁYMI KOLORAMI PROSZĘ O INFORMACJĘ W CELU DOKONANIA WYCENY.

!!! PROMOCJA - ALLEGRO - PROMOCJA !!!

!!!CENA 129ZŁ!!!
KOMPLET 7,5M2
SZYBKA I PEWNA REALIZACJA ZAMÓWIENIA

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Farby_Krakow za co najmniej 300 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 10 dni

 
ZWROT TOWARU 1. Na podstawie art.7 Ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. nr 22, poz.271) kupujący ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 10 dni od daty dostarczenia towaru. W takim przypadku Kupujący zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o zamiarze odstąpienia od umowy drogą mailową na adres mariusz_studio@interia.pl .Zwracany towar musi być kompletny, nie może nosić śladów użytkowania oraz musi posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie producenta. 2. Zwracany towar należy odesłać z paragonem lub kopią faktury wraz z oświadczeniem zwrotu. Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący, w związku z czym Sprzedający nie będzie przyjmować żadnych przesyłek odesłanych na koszt Sprzedającego. 3. Kupujący ma obowiązek należycie zabezpieczyć zwrócony towar, aby zapobiec jego uszkodzeniu w transporcie. 4. Po otrzymaniu i przyjęciu towaru Sprzedający w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania podpisanej przez Kupującego faktury korygującej zwróci na konto bankowe wskazane przez Kupującego kwotę równą cenie zakupu towaru (bez kosztów dostawy).

reklamacje

REKLAMACJE 1. Towary oferowane w sklepie internetowym posiadają gwarancję producenta. 2. Przed odebraniem towaru należy sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie, a następnie stan przesyłki. 3. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych lub braków w dostarczonym towarze powinny być w obecności pracownika poczty lub firmy kurierskiej podczas odbioru przesyłki opisane w protokole szkody na formularzu reklamacyjnym udostępnionym przez pracownika firmy kurierskiej oraz niezwłocznie zgłoszone pracownikowi sklepu internetowego. Nie zgłoszenie uszkodzeń mechanicznych lub braków w dostarczonym towarze podczas odbioru przesyłki skutkuje wygaśnięciem roszczeń z tytułu ubytku lub uszkodzenia mechanicznego i niedopuszczalnością drogi reklamacyjnej. 4. W przypadku niezgodności z umową, reklamowany towar wraz z dokumentem, o którym mowa w ust.3 powyżej, należy odesłać na adres sklepu. 5. W terminie 14 dni od dnia otrzymania reklamacji Kupującego, Sprzedawca powinien rozstrzygnąć reklamację i udzielić Kupującemu odpowiedzi w przedmiocie złożonej reklamacji. 6. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji, w szczególności w przypadku stwierdzenia nie istnienia wady lub niezgodności towaru z umową albo w przypadku uszkodzenia lub pogorszenia towaru z przyczyn, za które Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności, towar zostanie Kupującemu odesłany na jego koszt, zaś w przypadku odmowy jego przyjęcia Kupujący zostanie obciążony kosztami jego przechowywania. 7. Gwarancja, rękojmia oraz prawo odstąpienia od umowy nie przysługują gdy towar został uszkodzony mechanicznie z przyczyn, za które Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności, w szczególności w skutek niewłaściwego używania.

pozostałe informacje

PRZEDMIOT TRANSAKCJI 1. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz objęte gwarancją producenta. 2. Ceny towarów podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceny towarów nie zawierają kosztów dostawy, które zależą od sposobu jej realizacji. 3. Sprzedający dołoży wszelkich starań, aby produkty wskazane w ofercie sklepu były aktualnie dostępne. W razie niedostępności towaru, Kupujący zostanie o tym bez zbędnej zwłoki poinformowany przez pracownika sklepu. 4. Na wszystkie zamówione towary w sklepie internetowym wystawiany jest paragon lub faktura VAT. II. SKŁADANIE ZAMÓWIENIA 1. Zamówienia w sklepie internetowym dokonywane są poprzez serwis allegro.pl. 2. Przyjęcie zamówienia do realizacji potwierdzane jest przez Sprzedającego pocztą elektroniczną w e-mailu wysłanym przez allegro.pl. III. FORMY PŁATNOŚCI W sklepie internetowym płatności za towar można dokonywać wyłącznie w złotych polskich (PLN), w następujący sposób: 1. Przelewem na konto bankowe Sprzedającego nr: 18 1050 1445 1000 0092 2065 7440 ING Bank Śląski 2. Gotówką przy odbiorze towaru osobiście. 3. Za pobraniem - płatne dla przewoźnika w chwili odbioru towaru 4. Za pomocą formularza \"PAYU\". POSTANOWIENIA KOŃCOWE 1. Wszystkie produkty, nazwy i znaki handlowe towarów sprzedawanych w sklepie internetowym są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli. 2. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne z akceptacją przez Kupującego postanowień niniejszego Regulaminu. 3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się obowiązujące przepisy prawa w tym Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy z dnia 2.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. 4. Kopiowanie, modyfikowanie, dystrybucja, wyświetlanie publiczne, przedrukowywanie, licencjonowanie, sprzedaż, wymiana, przekazywanie materiałów i danych pochodzących ze Sklepu lub jego składników podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.1994 nr 24 poz.83 z późn.zm.) i jest bez pisemnej zgody Właściciela – bezwarunkowo zabronione.