Mieszalnik wolnoobrotowy MW4000 (6541390776)

zakończona
44 280,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: używane

Mieszalnik wolnoobrotowy MW4000 do podtrzymania i magazynowania wytworzonej zawiesiny wodno-cementowo-bent­onitowej lub podobnych.

- pojemność zbiornika - 4000 dm3

- prędkość obrotowa mieszadła - 55 obr./min.

- moc silnika elektrycznego - 11 kW

- masa mieszalnika - 2215 kg

Dodatkowo jest dostępny:

1. Mieszalnik magazynujący MW6000 o następujących parametrach technicznych:

- pojemność zbiornika - 6000 dm3

- prędkość obrotowa mieszadła - 20 obr./min.

- moc silnika elektrycznego - 5,5 kW

- masa mieszalnika - 3080 kg

2. Mieszalnik szybkoobrotowy MS800 Mieszalnik szybkoobrotowy MS-800 stanowi jedno z urządzeń zestawu mieszalnikowo-pompow­ego stosowanego do wytwarzania i tłoczenia iniektu w technice palowniczej DSM.

Mieszalnik szybkoobrotowy MS-800 służy do wydajnego wymieszania z wodą dozowanych składników sypkich, tj. cement, bentonit, popiół, itp. zależnie od technologii.

Mieszalnik szybkoobrotowy MS-800 może być zintegrowany z systemem ważącym.

Mieszalnik szybkoobrotowy MS-800 stanowi jedno z urządzeń zestawu mieszalnikowo-pompow­ego stosowanego do wytwarzania i tłoczenia iniektu w technice palowniczej DSM.

Mieszalnik szybkoobrotowy MS-800 służy do wydajnego wymieszania z wodą dozowanych składników sypkich, tj. cement, bentonit, popiół, itp. zależnie od technologii.

3. Agregat iniekcyjny AIE300 służący do przepompowywania z ciśnieniem do 30 bar wytworzonej mieszaniny,

4. Przenośniki ślimakowe PSC – 3 szt. do dozowania składników zawiesiny.

Technologia DSM służy do poprawienia właściwości wytrzymałościowych gruntów poprzez wymieszanie ich z medium wiążącym (np. zaczynem cementowym, cementowo popiołowym, bentonitowym). W wyniku procesu powstaje w gruncie mieszanina cementu i gruntu o znacznie wyższych parametrach niż grunt rodzimy. Najczęściej wykonywane są kolumny o średnicy do 800 mm na maksymalną głębokość do 20 metrów.

Mieszanie gruntu w otworze polega na wprowadzeniu w podłoże mieszadła o specjalnej konstrukcji z reguły ślimakowo-łopatowej, które niszczy strukturę gruntu oraz miesza go z wprowadzonym medium. Istotnym elementem procesu jest tłoczenie zaczynu cementowego przez dysze znajdujące się na końcu żerdzi wiertniczej.

W razie potrzeby udzielenia bardziej szczegółowych informacji, bardzo prosimy o kontakt!

CENA ZAWIERA PODATEK VAT 23%

Kontakt:

BIPROMASZ Sp. zo. o. Sp. .k.

ul. Bronikowskiego 8

85–426 Bydgoszcz

tel.: 52-379-93-10

fax.: 52-379-93-11

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Zachodni WBK S.A. 86 1090 1072 0000 0001 2602 0778
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

  • 52 379 93 10
    poniedziałek-piątek 7:00-16:00, sobota 8:00-13:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług -zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres: BIPROMASZ Sp. z o. o. Sp .k., ul. Bronikowskiego 8, 85-426 Bydgoszcz. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) BIPROMASZ Sp. z o. o. Sp .k ul. Bronikowskiego 8 85-426 Bydgoszcz Ja ______________________ niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy _____________________________, numer oferty_________________________________ . Data zawarcia umowy to ______________________________, data odbioru _______________________________ . Imię i nazwisko _____________________________________ Login Allegro _______________________________________ Adres _______________________________________ Data ___________________________________ __________________________________________ Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: 1. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru

reklamacje

Adres do reklamacji ul. Bronikowskiego 8, 85-426 Bydgoszcz Opis procedury reklamacyjnej: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem e-mail, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 1. imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 2. datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 3. przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 4. wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Firma BIPROMASZ Sp. z o. o. Sp .k. Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Numer w rejestrze KRS0000513104 Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad Firma Bipromasz oświadcza, że zobowiązuje się dostarczyć rzeczy bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: 1. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Kujawsko-Pomorskim Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Bydgoszczy. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.