MICHELA MARZANO - OBLICZA LĘKU NOWA (6541598762)

zakończona
9,50 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List ekonomiczny 3,00 zł
 • List polecony ekonomiczny 5,00 zł
 • List polecony priorytetowy 9,00 zł
 • lokalizacja: Kazuń Bielany
 • stan: nowe
 • okładka: twarda
 • rok wydania (xxxx): 2013
 • kondycja: bez śladów używania

WITAM SERDECZNIE

UDZIAŁ W AUKCJI TO AKCEPTACJA WARUNKÓW PRZEDSTAWIONYCH NA STRONIE ,,O MNIE,, - ZAPRASZAM DO ODWIEDZENIA STRONY ,, O MNIE ,,
MA PANI/ PAN PYTANIE PROSZĘ DZWONIĆ - 693 46 79 97 LUB NAPISAĆ.

POZDRAWIAM I ŻYCZĘ UDANEJ LICYTACJI

EMOLBOOKS

UWAGA - JEŚLI KUPUJESZ 2 LUB WIĘCEJ KSIĄŻEK - KOSZT WYSYŁKI WYNOSI 11 ZŁ KURIER48

MICHELA MARZANO - OBLICZA LĘKU

Wydawnictwo: OFICYNA NAUKOWA
Rok wydania: 2013
Oprawa: twarda
Ilość stron: 200
Wymiary: 110 x 175 mm

Książka Oblicza lęku jest znakomitą analizą zjawiska strachu we współczesności, które jak dotąd nie doczekało się szerszej analizy.
Lęk jest plagą naszego wieku i jednym z najważniejszych elementów kształtujących ludzką codzienność - jest wszechobecny jako lęk z powodu braku bezpieczeństwa i stabilności, zagrożenia bezrobociem, zmian klimatycznych itd. - lęk przed wszystkim. Czym jest lęk? Wiemy to, jeśli tylko nie stawiamy tego pytania. Celem pracy Oblicza lęku jest nadanie pojęciowego kształtu wyrazom lęku, przedstawienie i zrozumienie jego różnych postaci. Strach, lęk, obawa jest rzeczą ludzką i zupełnie naturalną. Groźba pojawia się dopiero wtedy, kiedy ktoś usiłuje instrumentalnie wykorzystać strach do rządzenia i kontroli społeczeństwa. Sporo miejsca poświęca Autorka sięganiu po lęk w aktualnej polityce sekularyzacji, która instytucjonalizuje wzajemną nieufność ludzi wobec siebie. Od Machiavellego wiadomo, że `strach sprzyja władzy`. Czy władza może nasilić nasze lęki, czy może rozpowszechniać strach - zastanawia się Marzona. To bardzo ważne dziś pytania, które stawiają socjologowie na całym świecie. Obserwacje Marzano, a także sposób ich wyartykułowania, są pionierskie. Marzano bada w gruncie rzeczy jedno z najbardziej rozpowszechnionych doświadczeń współczesnych społeczeństw i zarazem w najmniej opisanych. Podejmuje ten problem na szeroką skalę i w ważnym momencie historycznym. Autorka wykorzystuje swobodnie świadectwa i dane z różnych dziedzin nauki: polityki, socjologii, literatury, filozofii, historii itd., tworząc w efekcie wieloaspektowy obraz zagrożeń człowieka współczesnego. Nie ma tak szerokiego i trafne-go przedstawienia zjawiska lęku na naszym rynku księgarskim.
Receptą na różne lęki współczesności jest według Marzano zaufanie, które w obliczu nieznanego i nieprzewidywalnego pozwala człowiekowi otwierać się na innych i na siebie samego.
Książka będzie szeroko wykorzystywana na wydziałach socjologii, filozofii i psychologii a także kulturoznawstwa i literaturoznawstwa.
Praca napisana została przystępnym językiem, sięgnie więc po nią również szersze grono czytelników.
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 41 1020 1156 0000 7602 0033 6644
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony ekonomiczny 5,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List ekonomiczny 3,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Pocztex Kurier48 10,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
- Kupujący ma 14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny, jeśli przesyłka nie została rozpakowana. Termin ten liczy się od dnia odebrania przesyłki przez kupującego. -Kupujący informuje o odstąpieniu od umowy emailem, składając oświadczenie na piśmie. -Zwrot wartości towaru nastąpi po otrzymaniu zwrotnie odesłanej przesyłki (książki/ebooka/czasopisma itp.)

reklamacje

Kupujący zgłasza reklamacje emailem, składając oświadczenie na piśmie.

pozostałe informacje

WITAM ! ZAPRASZAM DO ODWIEDZENIA MOJEJ STRONY - "O MNIE" ZANIM NAPISZECIE PAŃSTWO DO MNIE EMAILA. Proszę zapoznać się z zasadami/regulaminem sprzedaży, co ułatwi nam współpracę i unikniemy nieporozumień. UDZIAŁ W AUKCJI TO AKCEPTACJA WARUNKÓW PRZEDSTAWIONYCH NA STRONIE "O MNIE" - Przelew bankowy na konto Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. nr 41 1020 1156 0000 7602 0033 6644 Dorota Bujanowska 05-152 Kazuń Bielany ul.Wiosenna 15, Koniecznie podać NIK, nr aukcji lub tytuł książki oraz adres wysyłki jeśli inny niż w Allegro. - Książki wysyłam do 48 godzin po zaksięgowaniu wpłaty na moje konto bankowe. - Książki opłacone poprzez Allegro do godz. 18.00 wysyłam w najbliższy dzień wysyłki.- Z przyczyn technicznych książki wysyłam w poniedziałki, środy i piątki. - Przy korespondencji emailowej proszę ZAWSZE PODAWAĆ NIK oraz nr AUKCJI (jest to 10 cyfr obok tytułu książki) lub tytuły książek. Proszę o zachowanie poprzednich emaili aby powstała ciągłość korespondencji (obydwoje będziemy znać sprawę bez potrzeby dopytywania). - Prowadzę wysyłkę TYLKO Pocztą Polską. Przesyłka ekonomiczna polecona (numerowana) - termin dostawy do 72 godz. (3 dni robocze) - POLECAM ! do 350 gram - 6 zł do 1 kg - 9 zł do 2 kg - 10,50 zł Przesyłka KURIER 48 (numerowana) - termin dostawy do 48 godz. + dzień nadania (3 dni robocze) - POLECAM ! - 10,50 zł Przesyłka zagraniczna - cena do ustalenia - proszę o emaila z podaniem NIK lub nr aukcji, lub tytułów książek. Koszt wysyłki kilku wylicytowanych książek razem (ciężar do 30 kg) - 11 zł Przesyłka KURIER 48 (numerowana) - termin dostawy do 48 godz. + dzień nadania (3 dni robocze) - POLECAM! - NIE WYSYŁAM ZA POBRANIEM.!!!!!!! - Nie ponoszę odpowiedzialności za Pocztę Polską - stan przesyłki, termin dostawy lub brak dostawy, dodatkowe koszty - proszę nie oceniać mnie za pracę Poczty Polskiej. - Przy zmianie adresu wysyłki (inny niż w Allegro) konieczny kontakt emailowy - jeśli płatność jest przelewem (tj. bezpośrednio na mój rachunek bankowy) - podając NIK, nr aukcji oraz adres do wysyłki. - Nie wysyłam potwierdzeń nadania przesyłek. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ UDANEJ LICYTACJI.