MICHAEL JACKSON: MOONWALKER (BLU-RAY) (6542396598)

zakończona
45,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 7,00 zł
 • List polecony priorytetowy 8,00 zł
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 14,00 zł
 • lokalizacja: Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • liczba płyt w wydaniu: jedna


MICHAEL JACKSON : MOONWALKER [BLU-RAY]

Moonwalker to film, w którym główną rolę gra Michael Jackson.
Film rozpoczyna się kawałkami teledysków artysty,
z których tworzy się historia jego życia, potem następuje fabuła.

W filmie wykorzystano następujące utwory Michael'a Jacksona:

- "Music and Me"
- "I Want You Back"
- "ABC"
- "The Love You Save"
- "Who's Lovin' You"
- "Ben"
- "Dancing Machine"
- "Blame It on the Boogie"
- "Shake Your Body (Down to the Ground)"
- "Rock with You"
- "Don't Stop 'Til You Get Enough"
- "Can You Feel It"
- "Human Nature"
- "Beat It"
- "Thriller"
- "Billie Jean"
- "State of Shock"
- "We Are the World"
- "The Way You Make Me Feel"
- "Dirty Diana"
- "Man in the Mirror"
- "Come Together"
- "Smooth Criminal"
- "Leave Me Alone"
- "Speed Demon"


Obraz: 1080p High Definition 16x9
Dźwięk: DTS-HD Master Audio English 5.1
Brak polskich napisów i lektora
Region: B (Polska, Europa)

Płyta jest nowa, w foli

Polecam i Zapraszam do kupna!!!

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • BRE BANK SA 42 1140 2004 0000 3002 7428 7574
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 8,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 7,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 4 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

BLU3D to sklep zajmujący się sprzedażą płyt BLU-RAY, BLU-RAY 3D oraz DVD. Wydania dostępne na aukcjach są sprowadzane z różnych krajów Europy. Właścicielem sklepu jest firma MIROSŁAW GRZEBYK, ul. Makuszyńskiego 6, 33-100 Tarnów, NIP: 873-145-25-60, Regon: 122597420 wpisana do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Tarnów. Kontakt e-mailowy: blu24pl@gmail.com.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Każdy Kupujący (Konsument) ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie do 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. O odstąpieniu od umowy należy powiadomić sprzedającego wysyłając oświadczenie na e-mail: blu24pl@gmail.com. Kupujący może skorzystać ze wzoru oświadczenia Przesyłkę należy wysłać na adres: Mirosław Grzebyk, ul. Makuszyńskiego 6, 33-100 Tarnów. Do odsyłanej przesyłki bardzo proszę dołączyć podpisane oświadczenie od umowy oraz otrzymany Paragon Fiskalny. W przypadku odstąpienia od umowy, Sprzedający nie ponosi kosztu odesłania towaru, ponosi go Kupujący. Bardzo ważne !!! Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, Kupującemu nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy jeśli przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. W przypadku przedmiotów obecnych na aukcjach sklepu BLU3D, zwrotowi nie podlegają wszystkie nagrania dźwiękowe, audiowizualne oraz wizualne sprzedawane na płytach BLU-RAY, DVD oraz CD po ściągnięciu z nich foli. Kupujący musi odesłać produkt w takim stanie jakim go otrzymał czyli w foli.

reklamacje

Kupujący (Konsument) może składać Sprzedającemu reklamację. Zgłoszone reklamacje są przyjmowane pod adresem e-mail: blu24pl@gmail.com lub można je wysłać pocztą tradycyjną listownie w formie papierowej na adres: Mirosław Grzebyk, ul. Makuszyńskiego 6, 33-100 Tarnów. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail kupującego - datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazanym żądaniem Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Wszystkie sprzedawane produkty dostępne na aukcjach odpowiadają ich faktycznemu stanowi i są zgodne z opisem z aukcji. Sprzedający zobowiązuje się dostarczyć towar bez wad, chyba, że wady zamieszczone są w opisie aukcji. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

pozostałe informacje

Realizacja zamówienia: Przesyłki są wysyłane w większości w terminie 1 dnia roboczego od otrzymania wpłaty. Czas realizacji zamówienia jest zależny od wyboru przesyłki. Wszystkie wysyłki realizowane są za pomocą Poczty Polskiej. Jest do wyboru kilka sposobów wysyłek w zależności od ich kosztów. Koszty przesyłek dla danego przedmiotu z aukcji i dodatkowych przedmiotów z innych aukcji umieszczone są w zakładce : Dostawa i Płatność. Bardzo proszę pamiętać, że czas realizacji zamówienia podany na stronie aukcji Allegro jest tylko przybliżony, gdyż nie mogę go gwarantować ponieważ zależy on głównie od czasu dostarczenia przesyłki przez Pocztę Polską. Z reguły jednak listy polecone priorytetowe oraz paczki priorytetowe dochodzą od 1 do 2 dni roboczych od wysyłki, ale czasami ten czas może się wydłużyć. Wszystkie wysyłane przesyłki są rejestrowane i całkowicie bezpieczne. Przy zakupach powyżej 300zł, przesyłki są ubezpieczane, a koszt takiego ubezpieczenia jest pokrywany przez Sprzedającego. Płatności za zakupione przedmioty można dokonać korzystając z płatności PayU lub dokonując wpłaty bezpośrednio na konto bankowe. Nr konta: 42 1140 2004 0000 3002 7428 7574 Dane do wpłaty: Mirosław Grzebyk, ul. Makuszyńskiego 6, 33-100 Tarnów Procedury prawne zawierania transakcji na Allegro można znaleźć w Regulaminie Allegro oraz w Zakładce Pomoc.