Miara zwijana 3m z magnesem Professional IRWIN (6542589135)

1 osoba kupiła 1 sztukę
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
25,50 zł
z 2 sztuk
Koszty dostawy
 • Pocztex Kurier48 10,00 zł
 • Pocztex Kurier48 pobraniowy 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska 16,00 zł
 • lokalizacja: Mysłowice, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • marka: Inny
Nasze aukcje Komentarze Zadaj pytanie Strona "O mnie" Dodaj do ulubionych
KONTAKTPrzedsiębiorstwo Wielobranżowe
ROLMET s.c.
Wanda i Jan Habryka

ul.Mikołowska 38
41-400 MYSŁOWICE

tel./fax: 32 223 55 26
tel: 502 743 976

e-mail: rolmet.myslowice@poc­zta.fm

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9.00 do 17.00

PŁATNOŚCI


Po złożeniu zamówienia proszę o informację na temat formy płatności (pobranie, przelew)

Przy przelewie pieniądze proszę wpłacać na konto:
68 1050 1214 1000 0092 0447 6130 ING BANK ŚLĄSKI

W tytule przelewu prosimy podać nick allegro

WYSYŁKANasz towar jest nowy, oryginalny
i zawsze bezpiecznie zapakowany.

Towar wysyłamy za pośrednictwem POCZTY POLSKIEJ lub firmy kurierskiej DHL.

Termin wysłania paczki to max. 48 godzin od momentu wpłynięcia pieniędzy na nasze konto bądź potwierdzenie przesyłki pobraniowej.

Przy odbiorze osobistym prosimy wcześniej ustalić termin odbioru. (email lub telefon).

W ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, konsument może zwrócić towar bez podania przyczyny (kupujący ponosi koszty zwrotu towaru). Szczegóły znajdą Państwo na stronie o mnie.

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta (w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.)

OPIS PRODUKTU

Miara zwijana 5m z magnesem Professional

10507790

Informacje o produkcie:

 • Sztywność miary: 1,4m
 • Taśma dwustronnie oznaczona pokryta nylonem
 • 2x dłuższa żywotność w porównaniu ze standardową taśmą IRWIN pokrytą akrylem
 • Szerokość taśmy: 16mm
 • Liczba nitów: 2
 • Magnetyczna końcówka
 • Uchwyt Pro Touch
 • Przycisk szybkiej blokady
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
DO ZAKUPÓW NA NASZYCH AUKCJACH© AllegroPromo

e-rolmet ©
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 120
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Pocztex Kurier48 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 12
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 120
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Pocztex Kurier48 pobraniowy 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 12
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

P.W. Rolmet s.c.
ul.Mikołowska 38
41-400 Mysłowice
NIP: 222-000-92-86
REGON: 270091884

kontakt

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00
 • sobota - niedziela zamknięte

pozostałe informacje

Oświadczamy, że wszystkie oferowane towary/produkty są nowe i wolne od wad. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Zasady dostępu do tych procedur dostępne są w siedzibach oraz na stronach internetowych powiatowych (miejskich) rzeczników konsumentów, organizacji społecznych, do których zadań statutowych należy ochrona konsumentów, Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlowej. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce "Rozstrzyganie sporów konsumenckich".

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
P.W. ROLMET S.C.
MIKOŁOWSKA 38
41-400 MYSŁOWICE
PL
Dodatkowe informacje

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta (w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.), mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 


Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. P.W. ROLMET s.c. ul. Mikołowska 38 41-400 Mysłowice NIP: 222-000-92-86 Ja ............................ .niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy........................................................................, numer oferty.............................. Data zawarcia umowy to............................ , data odbioru.................................. . Imię i nazwisko................................................. Login Allegro..................................................... Adres............................................................... Data i Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) 


W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Możemy jednak wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 


Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Kupujący ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy, nie odbieramy przesyłek za pobraniem. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
P.W. ROLMET S.C.
MIKOŁOWSKA 38
41-400 MYSŁOWICE
PL
Dodatkowe informacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem: rolmet.myslowice@poczta.fm, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. ADRES REKLAMACYJNY: P.W. Rolmet s.c. Ul. Mikołowska 38 41-400 Mysłowice

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: producenta/dystrybutora

Okres gwarancji: 24 miesiące