MĘŻCZYZNA KTÓRY PRZYCHODZIŁ W NIEDZIELĘ Konger (7112591169)

zakończona
2,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • List ekonomiczny 8,00 zł
  • List priorytetowy 9,00 zł
  • Paczka48 10,00 zł
  • lokalizacja: Warszawa, Polska

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • okładka: miękka
  • rok wydania (xxxx): 2009

Opis

Kocham książki i jestem z Warszawy, dlatego przyjąłem login BIBLIOFILWAWA. Każdego dnia staram się coraz lepiej wykonywać swoją pracę, aby sprostać pokładanemu we mnie zaufaniu. Jedyne, co nie ulega zmianie w moim postępowaniu, to motto przewodnie: "Klient na pierwszym miejscu". Zapraszam do odwiedzenia strony Komentarze, co pozwoli Państwu zapoznać się z opinią innych na temat mojej obsługi.

MĘŻCZYZNA KTÓRY PRZYCHODZIŁ W NIEDZIELĘ Konger

Ilość stron: 347

Stan: DOBRY

nr 11/2017

Wszystkie książki wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej w terminie 48 godzin od momentu zaksięgowania przelewu, o czym informuję w mailu.

Przy zakupie kilku książek koszt przesyłki będzie ustalony indywidualnie (proszę o kontakt).

Koszt wylicytowanych książek będzie proporcjonalnie powiększony o koszt przesyłki. Koszt przesyłki powiększy wartość książki.

Dostawa i płatność
od 8,00 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Paczka48
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
List ekonomiczny
pierwsza sztuka
8,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
List priorytetowy
pierwsza sztuka
9,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Dodatkowe informacje

Cena wysyłki dotyczy jednej aukcji. Przy zakupie kilku książek proszę o kontakt celem ustalenia kosztu wysyłki. Koszt przesyłki zwiększa wartość książki.

Punkty odbioru

Wrzeciono 7 m. 39
01-951 Warszawa
woj. mazowieckie
email: bibliofil@vp.pl
tel.: 604 786 378

wymagana przedpłata
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Bibliofilwawa Michał Biernacki
Wrzeciono 7/39
01-951 Warszawa
Dodatkowe informacje

1) Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem bibliofil@vp.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2) Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3) Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Bibliofilwawa Michał Biernacki
Wrzeciono 7/39
01-951 Warszawa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Prawo odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: [bibliofil@vp.pl]. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres BIBLIOFILWAWA MICHAŁ BIERNACKI, Wrzeciono 7/39, 01-951 Warszawa. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Koszt zwrotu rzeczy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Brak możliwości odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w przypadku zniszczenia przedmiotu zakupu.

O sprzedającym
bibliofilwawa
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

3474

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 604 *** *** (pokaż)

Informacje o sprzedającym

Kocham książki i jestem z Warszawy, dlatego przyjąłem login BIBLIOFILWAWA.  Każdego dnia staram się coraz lepiej wykonywać swoją pracę, aby sprostać pokładanemu we mnie zaufaniu. Jedyne, co nie ulega zmianie w moim postępowaniu, to motto przewodnie: "Klient na pierwszym miejscu". Zapraszam do odwiedzenia strony Komentarze, co pozwoli Państwu zapoznać się z opinią innych na temat mojej obsługi.

Pozostałe informacje

Wszystkie książki wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej w terminie 48 godzin od momentu zaksięgowania przelewu, o czym informuję w mailu.Przy zakupie kilku książek Masz prawo do zniżki. Koszt wylicytowanych książek będzie proporcjonalnie powiększony o koszt przesyłki. Koszt przesyłki powiększy wartość książki.


Nr konta 48 2340 0009 0120 2400 0000 0104

Wyświetlenia:4
Numer oferty:7112591169
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry