MEYLE Końcówka drążka PRAWA VW, SEAT nowa Śląsk (6484224350)

zakończona
15,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 17,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 21,00 zł
Zakupy powyżej 500 zł
  • lokalizacja: Ruda Śląska
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • producent części: meyle
  • typ samochodu: samochody osobowe
  • marka samochodu: seat, volkswagen

Końcówka drążka Meyle do Volkswagena Golfa, Polo, Seata

Zastosowanie:

SEAT

CORDOBA (6K1, 6K2) 999 1996.09 - 1999.06
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1043 1993.02 - 1996.06
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1390 1994.06 - 1999.06
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1390 1996.09 - 1999.06
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1390 1997.12 - 1999.04
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1595 1994.05 - 1999.06
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1595 1996.07 - 1999.10
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1598 1993.02 - 1999.06
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1781 1993.02 - 1999.06
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1781 1993.10 - 1996.08
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1896 1993.02 - 1996.08
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1896 1993.02 - 1996.08
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1896 1996.01 - 1996.08
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1896 1996.08 - 1999.06
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1896 1996.08 - 1999.06
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1896 1997.03 - 1999.06
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1984 1993.02 - 1999.06
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1984 1996.08 - 1999.06
SEAT CORDOBA (6K2) 999 1999.06 - 2002.10
SEAT CORDOBA (6K2) 999 2000.05 - 2002.10
SEAT CORDOBA (6K2) 1390 1999.06 - 2002.10
SEAT CORDOBA (6K2) 1390 2000.02 - 2002.10
SEAT CORDOBA (6K2) 1390 2000.05 - 2002.10
SEAT CORDOBA (6K2) 1595 1999.06 - 2002.10
SEAT CORDOBA (6K2) 1598 1999.06 - 2002.10
SEAT CORDOBA (6K2) 1781 2000.07 - 2002.10
SEAT CORDOBA (6K2) 1896 1999.06 - 2002.10
SEAT CORDOBA (6K2) 1896 1999.06 - 2002.10
SEAT CORDOBA (6K2) 1896 1999.06 - 2002.10
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1390 1996.09 - 1999.06
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1390 1999.06 - 2002.12
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1390 1999.06 - 2002.12
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1390 2000.02 - 2002.12
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1595 1996.09 - 1999.06
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1595 1997.05 - 1999.06
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1595 1999.06 - 2002.12
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1598 1996.09 - 1999.06
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1598 1999.06 - 2002.12
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1896 1996.08 - 1999.06
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1896 1996.09 - 1999.06
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1896 1999.06 - 2002.12
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1896 1999.06 - 2002.12
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1896 1999.06 - 2002.12
SEAT IBIZA II (6K1) 999 1996.09 - 1999.08
SEAT IBIZA II (6K1) 1043 1993.03 - 1996.09
SEAT IBIZA II (6K1) 1272 1993.03 - 1999.08
SEAT IBIZA II (6K1) 1390 1993.09 - 1999.08
SEAT IBIZA II (6K1) 1390 1997.06 - 1999.08
SEAT IBIZA II (6K1) 1390 1997.12 - 1999.04
SEAT IBIZA II (6K1) 1595 1994.09 - 1999.06
SEAT IBIZA II (6K1) 1595 1996.04 - 1999.08
SEAT IBIZA II (6K1) 1598 1993.03 - 1999.08
SEAT IBIZA II (6K1) 1781 1993.03 - 1999.08
SEAT IBIZA II (6K1) 1781 1993.11 - 1996.08
SEAT IBIZA II (6K1) 1896 1993.03 - 1996.08
SEAT IBIZA II (6K1) 1896 1993.04 - 1996.08
SEAT IBIZA II (6K1) 1896 1994.10 - 1996.08
SEAT IBIZA II (6K1) 1896 1996.08 - 1999.08
SEAT IBIZA II (6K1) 1896 1996.08 - 1999.08
SEAT IBIZA II (6K1) 1896 1997.02 - 1999.08
SEAT IBIZA II (6K1) 1984 1993.03 - 1999.08
SEAT IBIZA II (6K1) 1984 1996.08 - 1999.08
SEAT IBIZA III (6K1) 999 1999.08 - 2002.02
SEAT IBIZA III (6K1) 999 1999.10 - 2002.02
SEAT IBIZA III (6K1) 999 2000.06 - 2002.02
SEAT IBIZA III (6K1) 1390 1999.08 - 2002.02
SEAT IBIZA III (6K1) 1390 1999.08 - 2002.02
SEAT IBIZA III (6K1) 1390 2000.05 - 2002.02
SEAT IBIZA III (6K1) 1595 1999.08 - 2002.02
SEAT IBIZA III (6K1) 1598 1999.08 - 2002.02
SEAT IBIZA III (6K1) 1781 2000.07 - 2002.02
SEAT IBIZA III (6K1) 1896 1999.08 - 2002.02
SEAT IBIZA III (6K1) 1896 1999.08 - 2002.02
SEAT IBIZA III (6K1) 1896 1999.08 - 2002.02
SEAT INCA (6K9) 1390 1995.11 - 2003.06
SEAT INCA (6K9) 1390 2000.04 - 2003.06
SEAT INCA (6K9) 1595 1995.11 - 1998.05
SEAT INCA (6K9) 1595 1999.08 - 2002.04
SEAT INCA (6K9) 1598 1997.06 - 2000.09
SEAT INCA (6K9) 1716 1996.09 - 2003.06
SEAT INCA (6K9) 1896 1995.11 - 2003.06
SEAT INCA (6K9) 1896 1995.11 - 2003.06
SEAT INCA (6K9) 1896 1996.09 - 2003.06
SEAT TOLEDO I (1L) 1595 1991.05 - 1993.12
SEAT TOLEDO I (1L) 1595 1991.05 - 1999.03
SEAT TOLEDO I (1L) 1595 1993.01 - 1999.03
SEAT TOLEDO I (1L) 1595 1996.11 - 1999.03
SEAT TOLEDO I (1L) 1781 1991.05 - 1996.12
SEAT TOLEDO I (1L) 1781 1991.05 - 1999.03
SEAT TOLEDO I (1L) 1781 1991.05 - 1999.03
SEAT TOLEDO I (1L) 1781 1993.11 - 1996.12
SEAT TOLEDO I (1L) 1896 1991.05 - 1999.03
SEAT TOLEDO I (1L) 1896 1991.05 - 1999.03
SEAT TOLEDO I (1L) 1896 1995.08 - 1999.03
SEAT TOLEDO I (1L) 1896 1995.12 - 1999.03
SEAT TOLEDO I (1L) 1896 1996.11 - 1999.03
SEAT TOLEDO I (1L) 1984 1991.05 - 1999.03
VW CADDY II kombi (9K9B) 1390 1995.11 - 2004.01
VW CADDY II kombi (9K9B) 1390 2000.08 - 2004.01
VW CADDY II kombi (9K9B) 1595 1995.11 - 1997.05
VW CADDY II kombi (9K9B) 1595 1996.04 - 2003.07
VW CADDY II kombi (9K9B) 1598 1997.06 - 2000.09
VW CADDY II kombi (9K9B) 1716 1996.07 - 2000.09
VW CADDY II kombi (9K9B) 1896 1995.11 - 2004.01
VW CADDY II kombi (9K9B) 1896 1995.11 - 2004.01
VW CADDY II kombi (9K9B) 1896 1996.10 - 2004.01
VW CADDY II nadwozie pełne (9K9A) 1390 1995.11 - 2004.01
VW CADDY II nadwozie pełne (9K9A) 1390 2000.08 - 2004.01
VW CADDY II nadwozie pełne (9K9A) 1595 1995.11 - 1997.05
VW CADDY II nadwozie pełne (9K9A) 1598 1995.11 - 2000.09
VW CADDY II nadwozie pełne (9K9A) 1716 1996.07 - 2000.09
VW CADDY II nadwozie pełne (9K9A) 1896 1995.11 - 2004.01
VW CADDY II nadwozie pełne (9K9A) 1896 1995.11 - 2004.01
VW CADDY II nadwozie pełne (9K9A) 1896 1996.09 - 2004.01
VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1595 1994.10 - 1998.05
VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1781 1993.07 - 1998.05
VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1781 1993.07 - 1998.05
VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1896 1995.08 - 1998.05
VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1896 1996.07 - 1998.05
VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1984 1993.07 - 1998.05
VW GOLF III Variant (1H5) 1390 1993.07 - 1999.04
VW GOLF III Variant (1H5) 1390 1993.07 - 1999.04
VW GOLF III Variant (1H5) 1595 1994.07 - 1999.04
VW GOLF III Variant (1H5) 1781 1993.07 - 1999.04
VW GOLF III Variant (1H5) 1781 1993.07 - 1999.04
VW GOLF III Variant (1H5) 1781 1994.10 - 1999.04
VW GOLF III Variant (1H5) 1896 1993.07 - 1999.04
VW GOLF III Variant (1H5) 1896 1993.07 - 1999.04
VW GOLF III Variant (1H5) 1896 1994.03 - 1999.04
VW GOLF III Variant (1H5) 1896 1995.07 - 1999.04
VW GOLF III Variant (1H5) 1896 1995.07 - 1999.04
VW GOLF III Variant (1H5) 1896 1996.04 - 1999.04
VW GOLF III Variant (1H5) 1984 1993.07 - 1999.04
VW GOLF III Variant (1H5) 1984 1995.08 - 1996.04
VW GOLF III Variant (1H5) 1984 1995.08 - 1999.04
VW GOLF III Variant (1H5) 2861 1994.10 - 1999.04
VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1595 1998.06 - 2002.06
VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1781 1998.06 - 2002.06
VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1781 1998.06 - 2002.06
VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1896 1998.06 - 2002.06
VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1896 1998.06 - 2002.06
VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1984 1998.06 - 2002.06
VW PASSAT (3A2, 35I) 1588 1988.08 - 1993.09
VW PASSAT (3A2, 35I) 1595 1988.02 - 1988.12
VW PASSAT (3A2, 35I) 1595 1988.02 - 1991.09
VW PASSAT (3A2, 35I) 1595 1994.10 - 1996.08
VW PASSAT (3A2, 35I) 1781 1988.02 - 1996.08
VW PASSAT (3A2, 35I) 1781 1988.04 - 1992.07
VW PASSAT (3A2, 35I) 1781 1988.04 - 1993.07
VW PASSAT (3A2, 35I) 1781 1988.08 - 1996.08
VW PASSAT (3A2, 35I) 1781 1990.08 - 1996.08
VW PASSAT (3A2, 35I) 1896 1989.05 - 1993.10
VW PASSAT (3A2, 35I) 1896 1991.03 - 1996.08
VW PASSAT (3A2, 35I) 1896 1993.10 - 1996.08
VW PASSAT (3A2, 35I) 1984 1990.02 - 1996.08
VW PASSAT (3A2, 35I) 1984 1990.10 - 1996.08
VW PASSAT (3A2, 35I) 1984 1994.01 - 1996.08
VW PASSAT (3A2, 35I) 1984 1995.03 - 1996.08
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1588 1988.08 - 1993.09
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1595 1988.04 - 1988.12
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1595 1988.04 - 1991.09
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1595 1994.07 - 1995.12
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1781 1988.02 - 1997.05
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1781 1988.04 - 1990.07
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1781 1988.04 - 1992.07
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1781 1988.08 - 1997.05
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1781 1990.08 - 1997.05
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1896 1989.05 - 1993.10
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1896 1991.03 - 1997.05
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1896 1993.10 - 1997.05
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1984 1990.02 - 1997.05
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1984 1990.10 - 1997.05
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1984 1993.10 - 1996.10
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1984 1994.01 - 1997.05
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1984 1995.03 - 1996.08
VW POLO CLASSIC (6KV2) 1390 1995.12 - 2001.09
VW POLO CLASSIC (6KV2) 1390 1999.10 - 2001.09
VW POLO CLASSIC (6KV2) 1595 1995.11 - 1997.09
VW POLO CLASSIC (6KV2) 1595 1995.12 - 2001.09
VW POLO CLASSIC (6KV2) 1595 1996.05 - 2001.09
VW POLO CLASSIC (6KV2) 1598 1995.11 - 2001.09
VW POLO CLASSIC (6KV2) 1716 1997.07 - 2001.09
VW POLO CLASSIC (6KV2) 1781 1996.05 - 2001.09
VW POLO CLASSIC (6KV2) 1781 1997.01 - 2001.09
VW POLO CLASSIC (6KV2) 1781 1997.04 - 1998.07
VW POLO CLASSIC (6KV2) 1781 2000.08 - 2002.07
VW POLO CLASSIC (6KV2) 1896 1995.12 - 1999.08
VW POLO CLASSIC (6KV2) 1896 1996.01 - 1996.10
VW POLO CLASSIC (6KV2) 1896 1996.06 - 2001.09
VW POLO CLASSIC (6KV2) 1896 1996.09 - 2001.09
VW POLO CLASSIC (6KV2) 1896 1998.06 - 2002.01
VW POLO CLASSIC (6KV2) 1896 1999.08 - 2002.01
VW POLO CLASSIC (6KV2) 1984 1999.08 - 2001.09
VW POLO nadwozie pełne (6NF) 1598 1994.09 - 1995.12
VW POLO Variant (6KV5) 1390 1997.05 - 2001.09
VW POLO Variant (6KV5) 1390 1998.12 - 2001.09
VW POLO Variant (6KV5) 1390 1999.10 - 2001.09
VW POLO Variant (6KV5) 1595 1997.05 - 2001.09
VW POLO Variant (6KV5) 1598 1997.05 - 2001.09
VW POLO Variant (6KV5) 1716 1997.08 - 2001.09
VW POLO Variant (6KV5) 1781 1997.05 - 2001.09
VW POLO Variant (6KV5) 1896 1997.05 - 2001.09
VW POLO Variant (6KV5) 1896 1997.06 - 2001.09
VW POLO Variant (6KV5) 1896 1998.06 - 2001.09
VW POLO Variant (6KV5) 1896 1999.08 - 2001.09

OE:

BENDIX

<
040387B
DELPHI TA1081
DITAS A21135
FEBI BILSTEIN 02238
FEBI BILSTEIN 10580
FIRST LINE FTR4169
LEMFÖRDER 022190096617
LEMFÖRDER 17642
LEMFÖRDER 1764202
LEMFÖRDER 1764204
METZGER 54006002
METZGER 8110116
MEYLE 1160207106
MEYLE 1160208262
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u outlet_czesci za co najmniej 500 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 21,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

  • 698418868
    7 dni w tygodniu od 9.00 do 21.00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.