MEYLE KLOCKI PRZÓD VOLVO S60 II V70 III XC70 II (6542544706)

zakończona
139,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 11,49 zł
  • Allegro Kurier InPost 12,18 zł
  • lokalizacja: Błonie
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • strona zabudowy: przód
  • producent części: meyle

Marka MEYLE oferuje swoim klientom ponad 17.000 niezawodnych części zamiennych, zapewniających długotrwałe, bezawaryjne korzystanie z samochodu, wyprodukowanych we własnych fabrykach i u wybranych partnerów produkcyjnych. Asortyment produktów MEYLE jest starannie skomponowany. Obojętne, czy to zawieszenie i układ kierowniczy, elementy gumowo-metalowe, hamulce, amortyzatory, układ chłodniczy, filtry, części układu napędowego, czy też układ elektryczny i czujniki – MEYLE ma doskonałe części, sprawdzone pod względem jakości!

Klocki hamulcowe (4szt.) na przód firmy MEYLE

Numer katalogowy: 025 241 2319 / 0252412319

Szerokosć 1 [mm]: 156,3
Szerokosć 2 [mm]: 155,1
Grubożć 1 [mm]: 19,3
Grubożć 2 [mm]: 20,3
Informacja uzupełniająca 2: z podkładką wytłumiającą
Wysokoś­ć 1 [mm]: 72
Wysokość 2 [mm]: 66,6
Czujnik zużycia: nie przystosowany do czujnika zużycia
Strona pasowania: os przednia

Numery oryginału:

FORD 1379971
FORD 1427386
FORD 1432363
FORD 1436498
FORD 1437761
FORD 1458247
FORD 1566232
FORD 1747043
FORD 6G91-2K021-A2D
FORD BG91-2K021-AA
FORD ME6G9J-2K021-AA
LAND ROVER LR004936
VOLVO 30793107
VOLVO 30793540
VOLVO 30793941

Uwaga! Podane zastosowanie nie daje 100% pewności że dana część będzie pasować, data w podanym zastosowaniu oznacza okres produkcji auta a nie okres zastosowania części. W danym modelu mogło występować kilka typów części i aby dobrać odpowiednie do Państwa auta potrzebne mogą być jego dokładne dane (Model, Rok produkcji, Pojemność silnika, Moc silnika, Numer VIN) . W przypadku braku pewności czy część będzie pasować prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Stosowane w samochodach

-
FORD GALAXY
2.0 TDCi (2006.05 - ???); 1997.00 ccm - 136.00 KM/100.00 kW; Silnik: UKWA; AZWC
1.6 TDCi (2011.02 - ???); 1560.00 ccm - 115.00 KM/85.00 kW; Silnik:
1.6 EcoBoost (2011.02 - ???); 1596.00 ccm - 160.00 KM/118.00 kW; Silnik: JTWA; JTWB
2.2 TDCi (2010.07 - ???); 2179.00 ccm - 200.00 KM/147.00 kW; Silnik: KNWA
2.0 (2006.05 - ???); 1999.00 ccm - 145.00 KM/107.00 kW; Silnik: AOWB; AOWA
1.8 TDCi (2006.05 - ???); 1753.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Silnik: FFWA
2.0 TDCi (2006.05 - ???); 1997.00 ccm - 130.00 KM/96.00 kW; Silnik: AZWA
2.0 TDCi (2006.05 - ???); 1997.00 ccm - 140.00 KM/103.00 kW; Silnik: QXWA; QXWB; QXWC; UFWA
1.8 TDCi (2006.05 - ???); 1753.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Silnik: QYWA
2.3 (2007.07 - ???); 2261.00 ccm - 160.00 KM/118.00 kW; Silnik: SEWA
2.0 TDCi (2007.11 - ???); 1997.00 ccm - 115.00 KM/85.00 kW; Silnik: TYWA; KLWA
2.2 TDCi (2008.03 - ???); 2179.00 ccm - 175.00 KM/129.00 kW; Silnik: Q4BA; Q4WA
2.0 Flexifuel (2006.05 - ???); 1999.00 ccm - 145.00 KM/107.00 kW; Silnik: TBWA; TBWB
2.0 TDCi (2010.03 - ???); 1997.00 ccm - 163.00 KM/120.00 kW; Silnik: TXWA
FORD MONDEO IV
2.0 LPG (2009.07 - ???); 1999.00 ccm - 145.00 KM/107.00 kW; Silnik: TBBA
2.0 TDCi (2007.03 - ???); 1997.00 ccm - 136.00 KM/100.00 kW; Silnik: AZBC; UKBA
1.6 Ti (2010.07 - ???); 1596.00 ccm - 120.00 KM/88.00 kW; Silnik: KGBA
1.6 EcoBoost (2011.02 - ???); 1596.00 ccm - 160.00 KM/118.00 kW; Silnik: JTBB
2.0 EcoBoost (2010.07 - ???); 1999.00 ccm - 240.00 KM/176.00 kW; Silnik: TPBA
1.6 TDCi (2011.02 - ???); 1560.00 ccm - 115.00 KM/85.00 kW; Silnik: T1BB; T1BA; T1BC
2.2 TDCi (2010.07 - ???); 2179.00 ccm - 200.00 KM/147.00 kW; Silnik: KNBA
1.6 Ti (2007.03 - ???); 1596.00 ccm - 110.00 KM/81.00 kW; Silnik: RHBA
1.6 Ti (2007.03 - ???); 1596.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Silnik: PNBA
2.0 (2007.03 - ???); 1999.00 ccm - 145.00 KM/107.00 kW; Silnik: AOBA; AOBC; TBBA
2.5 (2007.03 - ???); 2521.00 ccm - 220.00 KM/162.00 kW; Silnik: HUBA
1.8 TDCi (2007.03 - ???); 1753.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Silnik: FFBA
2.0 TDCi (2007.03 - ???); 1997.00 ccm - 130.00 KM/96.00 kW; Silnik: AZBA
2.0 TDCi (2007.03 - ???); 1997.00 ccm - 140.00 KM/103.00 kW; Silnik: QXBB; UFBA; QXBA
2.3 (2007.07 - ???); 2261.00 ccm - 160.00 KM/118.00 kW; Silnik: SEBA
2.0 TDCi (2007.11 - ???); 1997.00 ccm - 115.00 KM/85.00 kW; Silnik: KLBA; LPBA; TYBA
2.2 TDCi (2008.03 - ???); 2179.00 ccm - 175.00 KM/129.00 kW; Silnik: Q4BA
2.0 Flexifuel (2009.03 - ???); 1999.00 ccm - 145.00 KM/107.00 kW; Silnik: TBBA; TBBB
1.8 TDCi (2007.06 - ???); 1753.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Silnik: QYBA; KHBA
2.0 SCTi (2010.03 - ???); 1976.00 ccm - 203.00 KM/149.00 kW; Silnik: TNBA
2.0 TDCi (2010.03 - ???); 1997.00 ccm - 163.00 KM/120.00 kW; Silnik: TXBA
FORD MONDEO IV sedan
2.0 LPG (2009.07 - ???); 1999.00 ccm - 145.00 KM/107.00 kW; Silnik: TBBA
1.6 Ti (2007.03 - ???); 1596.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Silnik: PNBA
2.0 (2007.03 - ???); 1999.00 ccm - 145.00 KM/107.00 kW; Silnik: AOBA; AOBC; TBBA
2.5 (2007.03 - ???); 2521.00 ccm - 220.00 KM/162.00 kW; Silnik: HUBA
2.0 TDCi (2007.03 - ???); 1997.00 ccm - 130.00 KM/96.00 kW; Silnik: AZBA
2.0 TDCi (2007.03 - ???); 1997.00 ccm - 140.00 KM/103.00 kW; Silnik: QXBB; UFBA; QXBA
2.2 TDCi (2008.03 - ???); 2179.00 ccm - 175.00 KM/129.00 kW; Silnik: Q4BA
2.3 (2007.07 - ???); 2261.00 ccm - 160.00 KM/118.00 kW; Silnik: SEBA
2.0 TDCi (2007.11 - ???); 1997.00 ccm - 115.00 KM/85.00 kW; Silnik: KLBA; LPBA; TYBA
1.8 TDCi (2007.06 - ???); 1753.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Silnik: QYBA; KHBA
2.0 Flexifuel (2009.03 - ???); 1999.00 ccm - 145.00 KM/107.00 kW; Silnik: TBBA; TBBB
1.6 Ti (2007.03 - ???); 1596.00 ccm - 110.00 KM/81.00 kW; Silnik: RHBA
1.8 TDCi (2007.03 - ???); 1753.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Silnik: FFBA
2.0 TDCi (2010.03 - ???); 1997.00 ccm - 163.00 KM/120.00 kW; Silnik: TXBA
FORD MONDEO IV Turnier
2.0 TDCi (2007.03 - ???); 1997.00 ccm - 136.00 KM/100.00 kW; Silnik: AZBC; UKBA
2.0 LPG (2009.07 - ???); 1999.00 ccm - 145.00 KM/107.00 kW; Silnik: TBBA
1.6 Ti (2010.07 - ???); 1596.00 ccm - 120.00 KM/88.00 kW; Silnik:
1.6 EcoBoost (2011.02 - ???); 1596.00 ccm - 160.00 KM/118.00 kW; Silnik: JTBA
2.0 EcoBoost (2010.07 - ???); 1999.00 ccm - 240.00 KM/176.00 kW; Silnik: TPBA
1.6 TDCi (2011.02 - ???); 1560.00 ccm - 115.00 KM/85.00 kW; Silnik: T1BB; T1BA; T1BC
2.2 TDCi (2010.07 - ???); 2179.00 ccm - 200.00 KM/147.00 kW; Silnik: KNBA
1.6 Ti (2007.03 - ???); 1596.00 ccm - 110.00 KM/81.00 kW; Silnik: RHBA
1.6 Ti (2007.03 - ???); 1596.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Silnik: PNBA
2.0 (2007.03 - ???); 1999.00 ccm - 145.00 KM/107.00 kW; Silnik: AOBA; AOBC; TBBA
2.5 (2007.03 - ???); 2521.00 ccm - 220.00 KM/162.00 kW; Silnik: HUBA
1.8 TDCi (2007.03 - ???); 1753.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Silnik: FFBA
2.0 TDCi (2007.03 - ???); 1997.00 ccm - 130.00 KM/96.00 kW; Silnik: AZBA
2.0 TDCi (2007.03 - ???); 1997.00 ccm - 140.00 KM/103.00 kW; Silnik: QXBB; UFBA; QXBA
2.2 TDCi (2008.03 - ???); 2179.00 ccm - 175.00 KM/129.00 kW; Silnik: Q4BA
2.3 (2007.07 - ???); 2261.00 ccm - 160.00 KM/118.00 kW; Silnik: SEBA
2.0 TDCi (2007.11 - ???); 1997.00 ccm - 115.00 KM/85.00 kW; Silnik: KLBA; LPBA; TYBA
2.0 Flexifuel (2009.03 - ???); 1999.00 ccm - 145.00 KM/107.00 kW; Silnik: TBBA; TBBB
1.8 TDCi (2007.06 - ???); 1753.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Silnik: QYBA; KHBA
2.0 TDCi (2010.03 - ???); 1997.00 ccm - 163.00 KM/120.00 kW; Silnik: TXBA
2.0 SCTi (2010.03 - ???); 1976.00 ccm - 203.00 KM/149.00 kW; Silnik: TNBA
FORD S-MAX
2.0 TDCi (2006.05 - ???); 1997.00 ccm - 136.00 KM/100.00 kW; Silnik: AZWC; UKWA
1.6 TDCi (2011.02 - ???); 1560.00 ccm - 115.00 KM/85.00 kW; Silnik:
1.6 EcoBoost (2011.02 - ???); 1596.00 ccm - 160.00 KM/118.00 kW; Silnik: JTWA; JTWB
2.2 TDCi (2010.07 - ???); 2179.00 ccm - 200.00 KM/147.00 kW; Silnik: KNWA
2.0 (2006.05 - ???); 1999.00 ccm - 145.00 KM/107.00 kW; Silnik: AOWA; AOWB
2.0 TDCi (2006.05 - ???); 1997.00 ccm - 130.00 KM/96.00 kW; Silnik: AZWA
2.0 TDCi (2006.05 - ???); 1997.00 ccm - 140.00 KM/103.00 kW; Silnik: QXWA; QXWB; QXWC; UFWA
1.8 TDCi (2006.05 - ???); 1753.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Silnik: QYWA
2.2 TDCi (2008.03 - ???); 2179.00 ccm - 175.00 KM/129.00 kW; Silnik: Q4WA
2.3 (2007.07 - ???); 2261.00 ccm - 160.00 KM/118.00 kW; Silnik: SEWA
2.0 TDCi (2007.11 - ???); 1997.00 ccm - 115.00 KM/85.00 kW; Silnik: KLWA; TYWA
2.0 Flexifuel (2006.05 - ???); 1999.00 ccm - 145.00 KM/107.00 kW; Silnik: TBWA; TBWB
1.8 TDCi (2007.01 - ???); 1753.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Silnik: FFWA
2.0 TDCi (2010.03 - ???); 1997.00 ccm - 163.00 KM/120.00 kW; Silnik: TXWA
LAND ROVER FREELANDER 2 (FA_)
2.2 eD4 (2010.08 - ???); 2179.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: 224DT; DW12BTED4
2.2 TD4 4x4 (2006.10 - ???); 2179.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: 224DT; DW12BTED4
2.2 SD4 4x4 (2010.08 - ???); 2179.00 ccm - 190.00 KM/140.00 kW; Silnik: 224DT
2.0 Si4 4x4 (2011.10 - ???); 1999.00 ccm - 241.00 KM/177.00 kW; Silnik: 204PT
3.2 4x4 (2006.10 - ???); 3192.00 ccm - 233.00 KM/171.00 kW; Silnik: B 6324 S
2.2 TD4 4x4 (2006.10 - ???); 2179.00 ccm - 160.00 KM/118.00 kW; Silnik: 224DT
2.2 TD4 4x4 (2007.01 - ???); 2179.00 ccm - 152.00 KM/112.00 kW; Silnik: 224DT
2.2 TD4 4x4 (2006.10 - ???); 2179.00 ccm - 156.00 KM/115.00 kW; Silnik: 224DT
VOLVO S60 II
DRIVe / D2 (2011.01 - ???); 1560.00 ccm - 114.00 KM/84.00 kW; Silnik: D 4162 T
D5 (2011.06 - ???); 2400.00 ccm - 215.00 KM/158.00 kW; Silnik: D 5244 T11; D 5244 T15
D5 AWD (2011.06 - ???); 2400.00 ccm - 215.00 KM/158.00 kW; Silnik: D 5244 T11; D 5244 T15
T4F (2011.04 - ???); 1596.00 ccm - 180.00 KM/132.00 kW; Silnik: B 4164 T2
T3 (2010.04 - ???); 1596.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: B 4164 T3
T4 (2010.04 - ???); 1596.00 ccm - 180.00 KM/132.00 kW; Silnik: B 4164 T
2.0 T (2010.04 - ???); 1999.00 ccm - 203.00 KM/149.00 kW; Silnik: B 4204 T6
T5 (2010.04 - ???); 1999.00 ccm - 240.00 KM/177.00 kW; Silnik: B 4204 T7
D3 (2010.04 - 2012.04); 1984.00 ccm - 163.00 KM/120.00 kW; Silnik: D 5204 T3; D 5204 T2
D5 (2010.04 - ???); 2400.00 ccm - 205.00 KM/151.00 kW; Silnik: D 5244 T10
D5 AWD (2010.04 - ???); 2400.00 ccm - 205.00 KM/151.00 kW; Silnik: D 5244 T10
D3 (2012.05 - ???); 1984.00 ccm - 136.00 KM/100.00 kW; Silnik: D 5204 T7
D4 (2012.05 - ???); 1984.00 ccm - 163.00 KM/120.00 kW; Silnik: D 5204 T3
T5 (2013.09 - ???); 1969.00 ccm - 245.00 KM/180.00 kW; Silnik: B 4204 T11
D4 (2013.09 - ???); 1969.00 ccm - 181.00 KM/133.00 kW; Silnik: D 4204 T5
VOLVO S80 II (AS)
T4 (2010.10 - ???); 1596.00 ccm - 180.00 KM/132.00 kW; Silnik: B 4164 T
T5 (2010.10 - ???); 1999.00 ccm - 241.00 KM/177.00 kW; Silnik: B 4204 T7
D3 / D4 (2010.01 - ???); 1984.00 ccm - 163.00 KM/120.00 kW; Silnik: D 5204 T3; D 5204 T2
3.2 AWD (2010.01 - ???); 3192.00 ccm - 243.00 KM/179.00 kW; Silnik: B 6324 S5
3.2 (2010.01 - ???); 3192.00 ccm - 243.00 KM/179.00 kW; Silnik: B 6324 S5
1.6 DRIVe (2011.06 - ???); 1560.00 ccm - 114.00 KM/84.00 kW; Silnik: D 4162 T
D5 AWD (2011.06 - ???); 2400.00 ccm - 215.00 KM/158.00 kW; Silnik: D 5244 T11; D 5244 T15
D5 (2011.06 - ???); 2400.00 ccm - 215.00 KM/158.00 kW; Silnik: D 5244 T11; D 5244 T15
T4F (2011.05 - ???); 1596.00 ccm - 180.00 KM/132.00 kW; Silnik: B 4164 T2
D5 (2006.03 - ???); 2400.00 ccm - 185.00 KM/136.00 kW; Silnik: D 5244 T4
2.5 T (2006.03 - ???); 2521.00 ccm - 200.00 KM/147.00 kW; Silnik: B 5254 T6
3.2 (2006.03 - ???); 3192.00 ccm - 238.00 KM/175.00 kW; Silnik: B 6324 S
2.4 D (2006.03 - ???); 2400.00 ccm - 163.00 KM/120.00 kW; Silnik: D 5244 T; D 5244 T5
3.2 AWD (2007.01 - ???); 3192.00 ccm - 238.00 KM/175.00 kW; Silnik: B 6324 S
T6 AWD (2007.01 - ???); 2953.00 ccm - 286.00 KM/210.00 kW; Silnik: B 6304 T2
D5 AWD (2007.01 - ???); 2400.00 ccm - 185.00 KM/136.00 kW; Silnik: D 5244 T4
2.5 T AWD (2006.10 - ???); 2521.00 ccm - 200.00 KM/147.00 kW; Silnik: B 5254 T6
2.5 T FlexFuel (2008.05 - ???); 2521.00 ccm - 200.00 KM/147.00 kW; Silnik: B 5254 T8
2.0 FlexFuel (2008.01 - ???); 1999.00 ccm - 146.00 KM/107.00 kW; Silnik: B 4204 S4
2.0 TDi (2008.02 - ???); 1997.00 ccm - 136.00 KM/100.00 kW; Silnik: D 4204 T
D3 (2012.05 - ???); 1984.00 ccm - 136.00 KM/100.00 kW; Silnik: D 5204 T7
2.5 T FlexFuel (2010.01 - ???); 2521.00 ccm - 231.00 KM/170.00 kW; Silnik: B 5254 T11
2.4 D (2010.01 - ???); 2400.00 ccm - 175.00 KM/129.00 kW; Silnik: D 5244 T14
D5 (2010.01 - ???); 2400.00 ccm - 205.00 KM/151.00 kW; Silnik: D 5244 T10
D5 AWD (2010.01 - ???); 2400.00 ccm - 205.00 KM/151.00 kW; Silnik: D 5244 T10
1.6 D DRIVe (2010.01 - ???); 1560.00 ccm - 109.00 KM/80.00 kW; Silnik: D 4164 T
2.5 T (2010.01 - ???); 2521.00 ccm - 231.00 KM/170.00 kW; Silnik: B 5254 T10
2.0 T (2010.01 - ???); 1999.00 ccm - 203.00 KM/149.00 kW; Silnik: B 4204 T6
2.0 (2008.01 - ???); 1999.00 ccm - 146.00 KM/107.00 kW; Silnik: B 4204 S3
D4 (2013.09 - ???); 1969.00 ccm - 181.00 KM/133.00 kW; Silnik: D 4204 T5
T5 (2013.09 - ???); 1969.00 ccm - 245.00 KM/180.00 kW; Silnik: B 4204 T11
VOLVO V60
2.0 T (2010.09 - ???); 1999.00 ccm - 203.00 KM/149.00 kW; Silnik: B 4204 T6
D3 / D4 (2010.09 - ???); 1984.00 ccm - 163.00 KM/120.00 kW; Silnik: D 5204 T3; D 5204 T2
D5 (2010.09 - ???); 2400.00 ccm - 205.00 KM/151.00 kW; Silnik: D 5244 T10
D5 AWD (2010.09 - ???); 2400.00 ccm - 205.00 KM/151.00 kW; Silnik: D 5244 T10
T3 (2010.09 - ???); 1596.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: B 4164 T3
T4 (2010.09 - ???); 1596.00 ccm - 180.00 KM/132.00 kW; Silnik: B 4164 T
T5 (2010.09 - ???); 1999.00 ccm - 241.00 KM/177.00 kW; Silnik: B 4204 T7
1.6 DRIVe (2011.06 - ???); 1560.00 ccm - 114.00 KM/84.00 kW; Silnik: D 4162 T
2.4 D5 (2011.06 - ???); 2400.00 ccm - 215.00 KM/158.00 kW; Silnik: D 5244 T11; D 5244 T15
2.4 D5 AWD (2011.06 - ???); 2400.00 ccm - 215.00 KM/158.00 kW; Silnik: D 5244 T11; D 5244 T15
T4F (2011.04 - ???); 1596.00 ccm - 180.00 KM/132.00 kW; Silnik: B 4164 T2
2.4 Hybrid AWD (2012.06 - ???); 2400.00 ccm - 215.00 KM/158.00 kW; Silnik: D 5244 T15
D3 (2012.12 - ???); 1984.00 ccm - 136.00 KM/100.00 kW; Silnik: D 5204 T7
D4 (2013.10 - ???); 1969.00 ccm - 181.00 KM/133.00 kW; Silnik: DC OM 366 A; D 4204 T5
D4 AWD (2013.10 - ???); 2400.00 ccm - 181.00 KM/133.00 kW; Silnik: STW 11; D 5244 T12
T5 (2013.10 - ???); 1969.00 ccm - 245.00 KM/180.00 kW; Silnik: Ren. MIDR 06.02.26W; B 4204 T11
VOLVO V70 III (BW)
T4 (2010.10 - ???); 1596.00 ccm - 180.00 KM/132.00 kW; Silnik: B 4164 T
T5 (2010.01 - ???); 1999.00 ccm - 241.00 KM/177.00 kW; Silnik: B 4204 T7
D3 / D4 (2010.03 - ???); 1984.00 ccm - 163.00 KM/120.00 kW; Silnik: D 5204 T2; D 5204 T3
1.6 DRIVe / D2 (2011.06 - ???); 1560.00 ccm - 114.00 KM/84.00 kW; Silnik: D 4162 T
D5 (2011.06 - ???); 2400.00 ccm - 215.00 KM/158.00 kW; Silnik: D 5244 T11; D 5244 T15
D5 AWD (2011.06 - ???); 2400.00 ccm - 215.00 KM/158.00 kW; Silnik: D 5244 T11; D 5244 T15
3.2 (2011.05 - ???); 3192.00 ccm - 243.00 KM/179.00 kW; Silnik: B 6324 S5
1.6 T4F (2011.01 - ???); 1596.00 ccm - 180.00 KM/132.00 kW; Silnik: B 4164 T2
3.2 AWD (2011.05 - ???); 3192.00 ccm - 243.00 KM/179.00 kW; Silnik: B 6324 S5
T6 AWD (2011.04 - ???); 2953.00 ccm - 305.00 KM/224.00 kW; Silnik: B 6304 T4
2.5 T (2007.08 - ???); 2521.00 ccm - 200.00 KM/147.00 kW; Silnik: B 5254 T6
3.2 AWD (2007.08 - ???); 3192.00 ccm - 238.00 KM/175.00 kW; Silnik: B 6324 S
T6 AWD (2007.08 - ???); 2953.00 ccm - 286.00 KM/210.00 kW; Silnik: B 6304 T2
2.4 D (2007.08 - ???); 2400.00 ccm - 163.00 KM/120.00 kW; Silnik: D 5244 T5
D5 (2007.08 - ???); 2400.00 ccm - 185.00 KM/136.00 kW; Silnik: D 5244 T4
2.0 (2007.10 - ???); 1999.00 ccm - 145.00 KM/107.00 kW; Silnik: B 4204 S3
3.2 (2007.08 - ???); 3192.00 ccm - 238.00 KM/175.00 kW; Silnik: B 6324 S
2.0 D (2007.10 - ???); 1997.00 ccm - 136.00 KM/100.00 kW; Silnik: D 4204 T
D5 AWD (2007.10 - ???); 2400.00 ccm - 185.00 KM/136.00 kW; Silnik: D 5244 T4
2.5 T FlexiFuel (2008.05 - ???); 2521.00 ccm - 200.00 KM/147.00 kW; Silnik: B 5254 T8
2.0 FlexiFuel (2008.01 - ???); 1999.00 ccm - 146.00 KM/107.00 kW; Silnik: B 4204 S4
2.4 D (2009.10 - ???); 2400.00 ccm - 175.00 KM/129.00 kW; Silnik: D 5244 T14
2.5 T FlexiFuel (2009.10 - ???); 2521.00 ccm - 231.00 KM/170.00 kW; Silnik: B 5254 T11
D5 (2009.12 - ???); 2400.00 ccm - 205.00 KM/151.00 kW; Silnik: D 5244 T10
D5 AWD (2009.12 - ???); 2400.00 ccm - 205.00 KM/151.00 kW; Silnik: D 5244 T10
1.6 D (2010.01 - ???); 1560.00 ccm - 109.00 KM/80.00 kW; Silnik: D 4164 T
2.5 T (2010.01 - ???); 2521.00 ccm - 231.00 KM/170.00 kW; Silnik: B 5254 T10
2.0 T (2010.01 - ???); 1999.00 ccm - 203.00 KM/149.00 kW; Silnik: B 4204 T6
D4 AWD (2013.01 - ???); 2400.00 ccm - 163.00 KM/120.00 kW; Silnik: D 5244 T17
D3 (2010.03 - ???); 1984.00 ccm - 136.00 KM/100.00 kW; Silnik: D 5204 T7
D4 (2013.10 - ???); 1969.00 ccm - 181.00 KM/133.00 kW; Silnik: Deutz F8L 413F; D 4204 T5
D4 AWD (2013.10 - ???); 2400.00 ccm - 181.00 KM/133.00 kW; Silnik: Deutz F8L 413F; D 5244 T12
T5 (2013.10 - ???); 1969.00 ccm - 245.00 KM/180.00 kW; Silnik: STE 11; B 4204 T11
VOLVO XC70 II
3.2 AWD (2007.08 - ???); 3192.00 ccm - 243.00 KM/179.00 kW; Silnik: B 6324 S5
T6 AWD (2010.01 - ???); 2953.00 ccm - 304.00 KM/224.00 kW; Silnik: B 6304 T4
D5 AWD (2011.06 - ???); 2400.00 ccm - 215.00 KM/158.00 kW; Silnik: D 5244 T11; D 5244 T15
D3 (2011.08 - ???); 1984.00 ccm - 163.00 KM/120.00 kW; Silnik: D 5204 T2; D 5204 T3
D3 AWD (2011.08 - ???); 1984.00 ccm - 163.00 KM/120.00 kW; Silnik: D 5204 T2
3.2 (2007.08 - ???); 3192.00 ccm - 243.00 KM/179.00 kW; Silnik: B 6324 S5
3.2 AWD (2007.08 - ???); 3192.00 ccm - 238.00 KM/175.00 kW; Silnik: B 6324 S
D5 AWD (2007.08 - ???); 2400.00 ccm - 185.00 KM/136.00 kW; Silnik: D 5244 T4
2.4 D / D4 AWD (2007.08 - ???); 2400.00 ccm - 163.00 KM/120.00 kW; Silnik: D 5244 T5; D 5244 T16; D 5244 T17
T6 AWD (2008.01 - ???); 2953.00 ccm - 286.00 KM/210.00 kW; Silnik: B 6304 T2
D5 AWD (2009.12 - ???); 2400.00 ccm - 205.00 KM/151.00 kW; Silnik: D 5244 T10
2.4 D (2010.01 - ???); 2400.00 ccm - 175.00 KM/129.00 kW; Silnik: D 5244 T14
D4 AWD (2013.10 - ???); 2400.00 ccm - 181.00 KM/133.00 kW; Silnik: D 5244 T12
D4 (2013.10 - ???); 1969.00 ccm - 181.00 KM/133.00 kW; Silnik: STW 11; D 4204 T5
T5 (2013.10 - ???); 1969.00 ccm - 245.00 KM/180.00 kW; Silnik: Cum. LT 10-B250; B 4204 T11

Jak do nas dojechać?

Kontakt

Płatności

Regulamin

ZAMÓWIENIA:
W przypadku braku pewności, czy część o podanym numerze katalogowym będzie pasować do Państwa auta, prosimy o kontakt. Po zakupie prosimy o wypełnienie formularza dostawy.

CZAS REALIZACJI:
Odbiór osobisty od 3 godzin po założeniu zamówienia, prosimy o wcześniejsze potwierdzenie możliwości odbioru. Wysyłka w czasie do 48 godzin od zaksięgowania wpłaty lub wybrania przesyłki za pobraniem.

ODBIÓR PRZESYŁKI:
Prosimy o sprawdzenie zawartości i stanu przesyłki w obecności kuriera, w przypadku uszkodzeń lub niekompletnego zamówienia kurier sporządzi odpowiedni protokół który jest podstawą do reklamacji. Przyjęcie paczki bez sprawdzenia oznacza akceptację jej stanu i zawartości.

PŁATNOŚĆ:
W przypadku pilnych wysyłek proponujemy wybrać przesyłkę za pobraniem, lub skorzystać z opcji PayU. Możliwa jest też wpłata na nasz rachunek bankowy, w tym przypadku prosimy w tytule podać nick z allegro.

ZWROT:
Każdy z naszych klientów ma prawo zwrotu w terminie 10 dni, zwrotowi podlega towar nie montowany, w oryginalnym nie zniszczonym opakowaniu z dowodem zakupu.

NASZE TOWARY I GWARANCJA:
W naszej ofercie znajdą Państwo tylko nowe, oryginalne części, każda z nich posiada gwarancję producenta.

Zakup na naszych aukcja oznacza zapoznanie się z powyższym regulaminem oraz jego akceptację.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • BRE BANK SA 66 1140 2004 0000 3002 7165 2428
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Allegro Kurier InPost 12,18 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 11,49 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Allegro Kurier InPost 15,68 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

  • 693084602
    Czynne poniedziałek-piątek 9:00-17:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Autoity Artur Malec
Warszawska 15
05-870 Błonie
Polska
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem autoity@onet.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 1. imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego 2. datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 3. przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 4. wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.