METRO REDUX 2033 + LAST LIGHT KLUCZ STEAM + GRATIS (6922318909)

zakończona
39,95 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
 • lokalizacja: Warszawa, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • wersja językowa gry: polska
 • wersja: cyfrowa

Opis - Specyfikacja

WITAM ALLEGROWICZÓW

Na aukcji NOWY Klucz / Key do gry

METRO REDUX BUNDLE -

2033 + LAST LIGHT - 2 GRY

Klucz lub Gift Link na platformę STEAM

Po zaksięgowaniu wpłaty przesyłam Klucz do gry.

GRATIS - Losowy klucz STEAM po komentarzu :)
(Losowy klucz wysłany zostanie po zakończeniu Transakcji do 3 dni lub szybciej - proszę potwierdzić na @ )

Metro Redux PC

Metro Redux to pakiet postapokaliptycznych pierwszoosobowych gier akcji z serii Metro, wydanych w edycjach przystosowanych (przede wszystkim graficznie) do możliwości platform sprzętowych ósmej generacji. Zestaw zawiera Metro 2033 i Metro: Last Light, a także komplet dodatków do nich.

 • Zobacz także

 • Kontakt

 • O mnie

  Staram się by cała Aukcja, przebiegła szybko i sprawnie oraz z należytą dbałością, dotyczy to sprzedawanego jak i zakupowanego towaru przeze mnie.

 • Na moich Aukcjach znajdą Państwo przedmioty związane z Multimediami, Elektroniką oraz Częściami Samochodowymi.

 • -RACHUNEK BANKOWY-

 • mBank 71114020040000370274­609428
 • Regulamin

 • -Ceny dotyczące kosztów i rodzaju transportu podane są każdorazowo na początku aukcji.
  -W razie wątpliwości proszę o kontakt Email lub Tel., także celem ustalenia czasu i sposobu dostawy lub odbioru osobistego.
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Kupuje na całym Świecie dla siebie i znajomych bardzo dużo gier i programów dlatego zawsze pozostaje cześć Kluczy i Gratisów którą mogę odsprzedać, wymienić lub się podzielić.


---- SZANUJ CZAS INNYCH TAK JAK SZANUJESZ SWÓJ CZAS, NIE CHCESZ ZAPŁACIĆ – NIE KUPUJ / NIE LICYTUJ! ---- 

pozostałe informacje

REGULAMIN:

1) Oferowane klucze, linki aktywacyjne, kody i steam gifty zawsze są oryginalne, pochodzą z oficjalnych źródeł.

2) Zgodnie z art.38 ustawy o Prawach Konsumenta z 30 maja 2014 roku treści cyfrowe (klucze, linki aktywacyjne, kody i steam gifty) nie podlegają zwrotowi.

Więcej informacji w FAQ Allegro na stronie: https://faq.allegro.pl/artykul/26697/w-jakich-przypadkach-sprzedajacy-moze-odmowic-przyjecia-zwro

3) Ponoszę odpowiedzialność jedynie za dostarczenie oraz aktywację licencji. Nie ponoszę odpowiedzialności za działanie, ani za jakość programu. Przed zakupem gry Kupujący zobowiązany jest sprawdzić jej wymagania sprzętowe. Problemy sprzętowe uniemożliwiające korzystanie z oprogramowania/lub jego ewentualne błędy nie są podstawą reklamacji, czy zwrotu.

4) Produkty są nowe (jednorazowe) nieprzypisane do żadnego konta. Konto należy posiadać lub założyć (są darmowe).

5) Wszystkie oferowane licencje aktywują się i uruchamiają na terenie POLSKI. Większość jest region free - jeśli jest inaczej, to staram się podawać informacje o regionie. ---Informuje, kraje takie jak Niemcy, Austria i Australia są mocno ocenzurowane ze względów historyczno-prawnych - na te kraje często są osobne wersje gier. Kupujący mieszkający w tych krajach powinni przed zakupem pytać, czy zakup ma w ich wypadku sens. Brak możliwości aktywacji i uruchomienia gry w tych krajach nie jest podstawą reklamacji czy zwrotu.---

6) Obowiązkiem kupującego jest przeczytać opis aukcji przed zakupem. W przypadku wątpliwości - pytać.

7) Oficjalnymi formami kontaktu ze sprzedającym jest formularz allegro, Email, Gadu-Gadu lub telefon.

8) W przypadku ewentualnych reklamacji dotyczącej zakupionego produktu odpowiadam maksymalnie w ciągu 24h licząc od otrzymania e-maila. W celu usprawnienia obsługi bardzo proszę o szczegółowy i konkretny opis problemu wraz ze Screenami. W razie problemu wyśle informację przez @ jak należy wykonać Screeny.

9) Wysyłka realizowana jest w godzinach od 9-23 (Czas ten może się wydłużyć). Wszystkie aukcje obsługiwane są w możliwie najszybszym czasie - wysyłam maila z kluczem/ linkiem w ciągu Kilku - Kilkudziesięciu minut od zaksięgowania wpłaty przez PayU. Z reguły nie dłużej niż 2-3 godziny.

Ze względu na Pracę - Zastrzegam Prawo do wysyłki w terminie do 24H zgodnie z danymi w opisie Aukcji.

10) W przypadku nieotrzymania maila z kodem proszę o sprawdzenie folderu SPAM / KOSZ na Państwa skrzynce mailowej, a w przypadku nie znalezienia go tam - o kontakt EMAIL po odczekaniu kilku godzin od zakupu. W celu usprawnienia i przyspieszenia sprawdzenia proszę o podanie nicku allegro oraz daty, numeru aukcji i nazwy jej przedmiotu.

11) Nie odpowiadam za autobany przyznawane automatycznie za naruszanie zasad podczas rozgrywki online przez battleye, VAC, punkbuster etc. Moja rola kończy się w momencie aktywacji produktu, natomiast nie wnikam w jaki sposób kupujący go użytkuje.

12) Produkty należy aktywować niezwłocznie, w nieprzekraczalnym terminie 14 dni. Po tym czasie nie jestem w stanie państwu pomóc. W przypadku pojawienia się problemów technicznych uniemożliwiających rozgrywkę proszę kontaktować się z supportem technicznym wydawcy gry.

13) To Kupujący decyduje i odpowiada za to, na jakie konto odbierze lub aktywuje produkt.

14) Opisy ze stron zewnętrznych służą wyłącznie celom informacyjnym. Nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne błędy w nich zawarte. Obowiązkiem kupującego jest sprawdzanie karty Steam produktu, a także podstawowych informacji na stronie Wydawcy danej gry. Nie mam wpływu na politykę wydawniczą gier (w tym dostępność multiplayera), więc nie mogę ponosić za nią odpowiedzialności.

15) W przypadku niezaksięgowania wpłaty w ciągu 3 dni od daty zakupu lub nie wypełnienie formularza allegro w ciągu 24H transakcje uznaję jak za niebyłą i rozpoczynam procedurę zwrotu prowizji.

16) Klienci płacący od razu mają ZAWSZE pierwszeństwo. W przypadku niezaksięgowania wpłaty kilka minut po zakupie - zastrzegam sobie prawo do rozwiązania umowy kupna sprzedaży bez podania przyczyny. W takiej sytuacji kupujący otrzymuje zwrot wpłaty. 

17) Zakup oznacza akceptację niniejszego regulaminu.