Metasploit. Receptury pentestera. Wydanie II (6685853547)

cena kup teraz
59,00 zł
z 996 sztuk
Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Gliwice, Polska
  • czas wysyłki: natychmiast
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • format: epub, mobi, pdf
okładka
Metasploit. Receptury pentestera. Wydanie II (Ebook)
Autor: Monika Agarwal, Abhinav Singh
Wydawca: Helion
Rok wydania: 2014
Liczba stron (w wersji papierowej): 296
ISBN: 978-83-246-9134-0
kontakt

allegro@ebookpoint.pl

tel.32 230 98 63 w. 121, 188
fax.32 230 98 63 w. 110
(pon. – pt. 9.00–17.00)

Helion.pl Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice

Najlepsze przepisy na bezpieczeństwo Twoich danych!

Jeżeli Twój system przechowuje i przetwarza poufne informacje — dane osobowe, numery kart kredytowych, wiadomości e-mail, dane finansowe lub coś równie ważnego — jest łakomym kąskiem dla cyberprzestępców. Jeżeli wizja kradzieży Twoich danych spędza Ci sen z powiek i zastanawiasz się, jak najlepiej sprawdzić stan bezpieczeństwa Twojego systemu, to odpowiedź jest jedna — zaatakuj go sam! Testy penetracyjne to najskuteczniejsza metoda weryfikacji bezpieczeństwa.

Metasploit to narzędzie używane przez profesjonalistów do prowadzenia testów penetracyjnych. Jeżeli chcesz poznać najlepsze przepisy na jego wykorzystanie, to trafiłeś na doskonałą książkę! Zawiera ona ponad 80 receptur omawiających najbardziej skuteczne techniki testowania. W trakcie lektury dowiesz się, jak sprawnie skonfigurować Metasploit, ominąć ochronę antywirusową oraz skanować porty w systemach. Ponadto nauczysz się prowadzić testy penetracyjne sieci bezprzewodowych, korzystać z exploitów oraz używać modułów pomocniczych. Od dawna wiadomo, że najsłabszym ogniwem w systemie bezpieczeństwa jest człowiek, dlatego warto zaznajomić się z rozdziałem omawiającym pakiet narzędzi socjotechnicznych — Social Engineer-Toolkit. Książka ta jest obowiązkową pozycją na półce każdego pentestera!

Dzięki tej książce:

  • zainstalujesz i skonfigurujesz narzędzie Metasploit
  • wykorzystasz język Ruby do budowy skryptów
  • przeprowadzisz testy penetracyjne sieci VoIP
  • poznasz pakiet narzędzi socjotechnicznych
  • skutecznie zweryfikujesz bezpieczeństwo systemu informatycznego

Testy penetracyjne — zadbaj o bezpieczeństwo Twojego systemu!


payu
zaufane opinie
wyłudzanie, hakerstwo, przestępstwa, duplikacja, incydent, wykorzystywanie, sieciowe, cyberatak, zdarzenia, komunikacja, monitoring, reagowanie, pentesty, kod, komputerowe, analiza, narzędzia, śledcza, gromadzenie, raportowanie, komputer, kurs, książka, podręcznik, tutorial,ataki, haker, hakowanie, vpn, szyfrowanie, zabezpieczenia, metasploit, system, system operacyjny, dane, linux, sieć, testowanie, pentester, kali, aplikacja, administracja, scapy, informatyka, luki, testy penetracyjne, kurs, książka, podręcznik, tutorial,zabezpieczenia, hacking, pentester, ataki, metasploit, testowanie, hakowanie, kali, haker, scapy, systemy informatyczne, testy penetracyjne, socjotechnika, sieci, exploit, linux, skanowanie, nmap, sieć, administracja, penetracyjne, kurs, książka, podręcznik, tutorial,penetracyjne, sieć, zabezpieczenia, hacking, testy, ataki, szyfrowanie, hakowanie, sieci, metasploit, informatyka, linux, haker, testowanie, zabezpieczenie, sieci bezprzewodowe, ochrona, kali, administracja, wirus, włamania, kurs, książka, podręcznik, tutorial,ebp-kat-hacking,ebp-kat-bezpieczenstwo-sieci,ebp-kat-hacking,ebp-kat-informatyka
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT