Metallica master of puppets /N.Mint (6999120506)

zakończona

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • rozmiar płyty: 12 cali
  • obroty: 33 rpm

opis

1 lp winylowa. Stan - near mint .
1989
Vertigo ‎– 838 141-1
, made in Europe ,
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Zielonki, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
3

Punkty odbioru

Perlainter
Bzowa 41
32-087 Zielonki
woj. małopolskie
tel.: 505067670

wymagana przedpłata
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

Warunki gwarancji obejmują tylko przedmioty objete gwarancją. Pozostałe przedmioty objęte sa gwarancją sprzedawcy i są opisane w zakładce zwroty, reklamacje, odstapienie od umowy. 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Helena Adamska firma wielobranżowa " PERŁA "
Bzowa 41
32-087 Zielonki
Dodatkowe informacje

Jak zgłaszać reklamację?

 

Procedura reklamacyjna jest bardzo prosta. Prosimy odesłać przedmiot, z którego jesteście Państwo niezadowololeni na adres firmy.

Wraz z towarem prosimy do przesyłki dołączyć krótką notatkę - opis niezgodności towaru z opisem. Prosimy oczywiście dołączyć dowód zakupu (paragon lub rachunek). Mają na to państwo 14 dni.

W terminie do 14 dni zgodnie z obowiązującymi przepisami, zwykle dużo szybciej podejmiemy decyzję o zasadności reklamacji.

Jeśli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie otrzymają Państwo zwrot pieniędzy lub wymianą na przedmiot wolny od wad lub na inny wedle życzenia kupującego. Jeżeli reklamacja będzie bezpodstawna lub towar bedzie uszkodzony przez nabywce to zostanie on odesłany do Państwa odpłatnie.

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji mailowo lub telefonicznie.  Kupujący powinien potwierdzić zwrot, reklamacje, odstąpienie od umowy w wysłanym komunikacie. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Helena Adamska firma wielobranżowa " PERŁA "
Bzowa 41
32-087 Zielonki

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupujący otworzył zapieczętowane opakowanie nagrania dźwiękowego, wizualnego lub programu komputerowego (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

Kupujący moze odstapić od umowy w ciągu 14 dni. W tym czasie powinien dostarczyć przedmiot do sprzedawcy, o ile na narusza on przepisów dotyczących zwrotu przedmiotu. Jezeli przedmiot nie jest uszkodzony przez nabywce, zostaną zwrócone pieniądze lub zostanie wysłany inny przedmiot według woli nabywcy w ciągu 14 dni. W tym i innych przypadkach zapraszam do kontaktu maill lub telefonicznego. Kupujący powinien potwierdzić zwrot, reklamacje, odstąpienie od umowy w wysłanym komunikacie.

O sprzedającym
perlainter
96,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

200

 

7

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,7

Czas wysyłki

4,7

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Kontakt

  • 505067670
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: perlainter@gmail.com
telefon: 505067670