MERCEDES E W210 TARCZA HAMULCOWA PRZÓD 2,2CDI (6950720386)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
29,00 zł
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
 • lokalizacja: Warszawa, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • producent części: inny
 • strona zabudowy: przód
 • O NAS...
 • KOMENTARZE
 • INNE AUKCJE
 • KONTAKT

KONTAKT

Adres:

ul. Strażacka 39b,

04-462 Warszawa

tel/fax: 22 673 54 04

e-mail: biuro@autokasacja.pl

Godziny otwarcia:

pn - piątek: godz. 8-17

sobota: godz. 8-15

WYSYŁKA

Wysyłamy za pośrednictwem:

- Przesyłek kurierskich

WYSYŁKA W 24H

PŁATNOŚĆ

Nr naszego konta:

24 1160 2202 0000 0002 1461 8983

Korzystaj z PAYU.

REGULAMIN

1. Ogólne warunki sprzedaży towaru określa się stosując obowiązujące przepisy prawa, regulamin Allegro oraz ewentualnie indywidualne ustalenia między Sprzedającym którym jest firma Auto Kasacja Tomasz Pawlik ul. Strażacka 39b 04-462 W....

Zobacz cały regulamin.

NAZWA CZĘŚCI: TARCZA HAMULCOWA PRZÓD
MARKA MODEL: MERCEDES E W210
NR ORYGINAŁU: MERCEDES E W210
PRODUKOWANY W LATACH: 1995 - 2002
ROK PRODUKCJI POJAZDU: brak informacji
NUMER MAGAZYNOWY: 12/475890
STAN WIZUALNY JAK NA ZDJĘCIACH TARCZA WENTYLOWANA ŚREDNICY 288MM GRUBOŚCI 25MM

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Auto Kasacja Tomasz Pawlik
Strażacka 39b
04-462 Warszawa
NIP: 113-005-97-13
REGON: 011052296

pozostałe informacje

Prosimy o wszelkie uwagi, sugestie, propozycje na adres: biuro@autokasacja.pl lub telefoniczne 22 879 01 78. Czasami zdarzają się błędy w kosztach dostawy , więc przypominamy - ZA ZAKUPIONE U NAS PRZEDMIOTY płacisz tylko raz niezależnie od ilości zamówień. 1. Ogólne warunki sprzedaży towaru określa się stosując obowiązujące przepisy prawa, regulamin Allegro oraz ewentualnie indywidualne ustalenia między Sprzedającym którym jest firma Auto Kasacja Tomasz Pawlik ul. Strażacka 39b 04-462 Warszawa 113-005-97-13 REGON 011052296 a Kupującym osobą fizyczną lub prawną nabywająca towar. 2. Przedmiotem sprzedaży są części używane zdemontowane z pojazdów wycofanych z eksploatacyjne zwanymi dalej „częściami” 3. Sprzedawca prowadzi sprzedaż wysyłkową ( koszt wysyłki jest zawsze jeden ),oraz sprzedaż w siedzibie firmy. 4. Towar stanowiący przedmiot umowy jest znaczony oznaczeniami używanymi przez Sprzedającego. 5. Brak pisemnej informacji o wadach w terminie 14 dni zakłada iż kupujący uznał cześć za dobrą. 6. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w przesyłce w wyniku błędnego podania adresu przesyłki lub nie podania zmiany adresy wysyłki. 7. Kupujący wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych w celu zakończenia transakcji, tj imienia i nazwiska, adresu, adresu e-mail i numeru telefonu. Dane osobowe nie są udostępniane osobom trzecim i innym firmom. 8. Kupujący odbierający paczkę w obecności kuriera zobowiązany jest sprawdzić jej zawartość pod względem zgodności z zamówieniem i ewentualnych uszkodzeń, w przypadku stwierdzenia uszkodzenia paczki spisania protokołu szkody 9. Zwrot wadliwej części zostanie dokonany wraz z oryginałem dowodu zakupu ( paragon, faktura ). 10. zwracany towar będzie znajdował się w stanie nie gorszym jak w dniu odbioru ,nie będzie nosił jakiekolwiek ingerencji kupującego lub osoby trzeciej, będzie posiadał oznaczenie używane przez sprzedającego. 11. Wszelkie koszty związane ze zwrotem pokrywa kupujący Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem, po rozpatrzeniu reklamacji wszelkie koszty zostaną zwrócone na wskazane konto.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
AUTO KASACJA TOMASZ PAWLIK
STRAŻACKA 39B
04-462 WARSZAWA
PL
Dodatkowe informacje

Wszelkie koszty związane ze zwrotem ( odstąpienie od umowy )pokrywa kupujący. Zwrot części zostanie dokonany wraz z oryginałem dowodu zakupu (paragon, faktura ). Zwracany towar będzie znajdował się w stanie nie gorszym jak w dniu odbioru ,nie będzie nosił jakiekolwiek ingerencji kupującego lub osoby trzeciej, będzie posiadał oznaczenie używane przez sprzedającego.Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem, wszelkie koszty zostaną zwrócone na wskazane konto.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 1 rok

Adres do reklamacji:
AUTO KASACJA TOMASZ PAWLIK
STRAŻACKA 39B
04-462 WARSZAWA
PL
Dodatkowe informacje

Brak pisemnej informacji o wadach w terminie 14 dni zakłada iż kupujący uznał cześć za dobrą. Zwrot wadliwej części zostanie dokonany wraz z oryginałem dowodu zakupu ( paragon, faktura ). Zwracany towar będzie znajdował się w stanie nie gorszym jak w dniu odbioru, nie będzie nosił jakiekolwiek ingerencji kupującego lub osoby trzeciej, będzie posiadał oznaczenie używane przez sprzedającego.Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem, po rozpatrzeniu reklamacji wszelkie koszty zostaną zwrócone na wskazane konto.