Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Memoria Uno - Sons Of Liberty. Live at Granollers (6915489595)

do wyczerpania przedmiotów

Parametry

  • Stan:
    Nowy
  • Faktura:
    Nie wystawiam faktury
  • Liczba płyt w wydaniu:
    jedna

Opis

Przed Wami trzecia płyta – po Crisis i Cook For Butch – wyjątkowej formacji Ivána Gonzáleza Memoria Uno. Nazwa ta mówi wszystko o intencjach jego twórcy i czyni to w niemal każdym języku świata. Formacja stworzona po to, by kreować świat nowej, ekscytującej muzyki, mając głęboko w pamięci wielowymiarową historię sztuki improwizacji, kompozycji i dyrygentury, czerpiąc z niej pełnymi garściami, z gigantycznym entuzjazmem.

Każdy koncert Memoria Uno jest wydarzeniem wyjątkowym, zarówno z uwagi na fakt, iż skład osobowy orkiestry jest płynny i zmienia się z miesiąca na miesiąc, jak i ze względu na jego personalne i instrumentalne rozmiary, stosowane techniki prowadzenia improwizacji, wreszcie kumulację muzycznych osobowości odpowiedzialnych za efekt końcowy.

Ivan dobiera do pracy w Memoria Uno muzyków, którzy z jednej strony dobrze znają metody jego pracy, z drugiej – są na tyle biegłymi improwizatorami, iż … poradzą sobie w każdej sytuacji scenicznej. Koncert z Granollers dowodzi tego każdą swoją sekundą.

Jeśli fenomenem zbiorowej improwizacji od lat pozostaje London Improvisers Orchestra, to przypadek Memoria Uno dowodzi, iż konkurencja na europejskiej scenie wolnej muzyki rośnie w kosmicznym tempie.

Przed pierwotnym odsłuchem tego nagrania, nie zostaniecie wyposażeni w rozbudowaną instrukcję odbioru. Zbyt wiele słów mogłoby istotnie ograniczyć Waszą wyobraźnię. Niezwłocznie odpalajcie ten dysk i niech każdy dźwięk będzie tu niespodzianką!

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Wiry, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
Brommba
Użytkownik nie otrzymał żadnego komentarza
w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Wyświetlenia:28
Numer oferty:6915489595
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry