Medprox Eco jednorazowe prześcieradło 2W 60x50x50 (6999778920)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
18,99 zł
z 100 sztuk

kolor/wzór:

Dostawa
  • Paczkomaty 24/7 10,99 zł
  • Paczkomaty 24/7 12,99 zł
  • Przesyłka kurierska 14,99 zł
Zakupy od 599 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Kraków, Polska
  • czas wysyłki: do 3 dni

opis

570 360 693 biuro@om.sklep.pl

KONTAKT

Gold Coin spółka z o.o.
os. Na Wzgórzach 35/8
31-724 Kraków

tel. 570 360 693

e-mail: biuro@om.sklep.pl

N­IP: 6783158044
REGON: 363532193
KRS: 0000597425

Wysyłka

Przedpłata:
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Paczkomaty InPost - 10,99 zł
Przesyłka kurierska - 14,99 zł

Pobranie:
Odbiór osobisty - 0,00 zł
Paczkomat InPost - 12,99 zł

Przesyłka kurierska - 18,99 zł

Wpłata

Wpłata na konto:

Idea Bank S.A.

81 1950 0001 2006 0042
0522 0002

Dzisiaj na aukcji oferujemy

Jednorazowy podkład medyczny Medprox Eco
2 warstwy, 60cm x 50cm x 50m w rolce!

Kolory: niebieski


Standardowy podkład medyczny o szerokości 60 cm składający się z dwóch warstw bibuły (100% celulozy).

Koszt jednego metra bieżącego jednorazowego, higienicznego podkładu ochronnego Medprox Eco wynosi jedynie 0,37 zł!


Jednorazowe prześcieradło medyczne zapewnia wysoki poziom higieniczny realizowanych zabiegów.

Dwuwarstwowe podkłady medyczne Medprox Eco są szczególnie chętnie wybierany przez gabinety lekarskie, zabiegowe i weterynaryjne - wszędzie tam, gdzie liczy się wysoka jakość zabezpieczenia higienicznego w połączeniu z niskim kosztem jednostkowym.

Parametry techniczne podkładów medycznych Medprox Eco umożliwiają stosowanie ich również w ramach opieki zdrowotnej na osobami dorosłymi i dziećmi.

Jednorazowe higieniczne podkłady ochronne Medprox Eco są zgodne z dyrektywą MDD 93/42/ECC (wyroby medyczne klasy I według reguły 1 dyrektywy MDD 93/42/ECC).

Najlepszy wybór dla profesjonalistów!

Dane techniczne:

Nazwa: Medprox Eco

Materiał: 100% celulozy

Ilość warstw: 2 warstwy
Koszt mb: 0,37 PLN

Kolor: biały, niebieski, zielony

Długość: 50 metrów

Szerokość: 60 centymetrów

Perforacja: co 50 centymetrów


W naszej ofercie również:

Galeria zdjęć

... dziękujemy i zapraszamy ponownie ...
Dostawa i płatność
od 10,99 zł

Lokalizacja: Kraków, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u gold_coin_com_pl za co najmniej 599.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
36
czas realizacji
4 dni robocze
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
10,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
6
czas realizacji
4-5 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
3 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
18,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
36
czas realizacji
4 dni robocze
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
12,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
6
czas realizacji
4-5 dni roboczych

Punkty odbioru

Om.sklep.pl
os. Złotego Wieku 91/3
31-618 Kraków
woj. małopolskie
email: biuro@om.sklep.pl
tel.: 570 360 693

  • poniedziałek - piątek 10:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Gold Coin sp. z o.o.
os. Na Wzgórzach 35/8
31-724 Kraków
Dodatkowe informacje

 1. Kupujący będący osobą fizyczną, nabywający produkt w celach  niezwiązanych z prowadzoną działalnością zawodową lub gospodarczą, ma  prawo do złożenia reklamacji tytułem rękojmi za wady fizyczne  zakupionego produktu w terminie 2-óch lat od daty wydania mu zamówionego  towaru, o ile w terminie dwóch miesięcy od dnia, w którym stwierdził  niezgodności dostarczonych produktów z umową, zawiadomi w formie  elektronicznej lub pisemnej Sprzedającego o stwierdzonej niezgodności.  2. Sprzedający w terminie 14-stu dni kalendarzowych ustosunkuje się do  reklamacji Kupującego i powiadomi go o sposobie dalszego postępowania w  formie elektronicznej lub pisemnej. 3. Celem wniesienia reklamacji Kupujący winien dostarczyć Sprzedającemu  reklamowany towar wraz z dowodem zakupu, opisem niezgodności oraz  wnoszonymi roszczeniami. 4. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Kupującego,  Sprzedający naprawi lub wymieni reklamowany produkt na pełnowartościowy  lub jeżeli wymiana nie będzie możliwa zwróci należność za reklamowany  produkt bezzwłocznie, nie później jednak niż w ciągu 7-miu dni od daty  rozpatrzenia reklamacji.  5. W odniesieniu do Kupujących nabywających produkt w celu związanym z  prowadzoną działalnością zawodową lub gospodarczą postanowienia ust. 1-4  stosuje się odpowiednio, przy czym odpowiedzialność odszkodowawcza  Sprzedającego zostaje ograniczona do ceny reklamowanego towaru, jaką  uiścił Kupujący w chwili nabycia. 6. Kupujący otrzymujący zamówione towary w sposób inny, niż w drodze  odbioru osobistego jest zobowiązany do zapoznania się ze stanem  przesyłki przed dokonaniem jej odbioru.  7. W przypadku, gdy opakowanie zewnętrzne przesyłki nosi ślady otwarcia  lub uszkodzenia, Kupujący winien odmówić odebrania przesyłki  zawiadamiając jednocześnie o wskazanym fakcie Sprzedającego. 8. W terminie 3 dni od daty dokonania odbioru przesyłki Kupujący winien  zapoznać się z jej stanem technicznym oraz zgłosić Sprzedającemu  wszelkie, stwierdzone wady i uszkodzenia.  9. W razie uchybienia terminowi wskazanemu ustępem poprzedzającym, wady  otrzymanego przez Kupującego towaru będą rozpatrywane na zasadach  określonych w ust. 1-5. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Gold Coin sp. z o.o.
os. Na Wzgórzach 35/8
31-724 Kraków

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

sprzedający
Dodatkowe informacje

 

1. Kupujący będący osobą fizyczną, dokonujący zakupów w Serwisie w zakresie niezwiązanym z prowadzoną działalnością gospodarczą lub zawodową (konsument) może odstąpić od umowy sprzedaży produktu zakupionego w Serwisie bez podawania przyczyny w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania zrealizowanego zamówienia (wydania produktu), zgodnie z art. 27 Ustawy . 2. Bieg terminu do odstąpienia od umowy dla umowy, w wykonaniu której Sprzedający wydaje rzecz, będąc zobowiązany do przeniesienia jej własności - od objęcia rzeczy w posiadanie przez Kupującego lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik; 3. Odstąpienie od umowy wymaga złożenia oświadczenia na piśmie w terminie wskazanym w ust. 1. W takim przypadku Kupujący zobowiązany jest do zwrotu Sprzedającemu produktu w stanie niezmienionym (nieposiadającym jakichkolwiek śladów użytkowania, wyposażonym w oryginalne opakowanie oraz stosowne metki i naklejki), chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, w terminie 14 dni od daty odstąpienia od zawartej umowy. 4. Zwrot wniesionych przez Kupującego wpłat oraz zwrot kosztów dostawy towaru nastąpi w pełnej, otrzymanej przez Sprzedającego wysokości. 5. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 6. Kupujący ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić produkt Sprzedającemu lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedającego do odbioru, chyba że Sprzedający zaproponował, że sam odbierze produkt. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie produktu przed jego upływem. Kupujący może zwrócić produkt na adres Sprzedającego podany w dziale "Dane Sprzedawcy". 7. Kupujący może odstąpić od umowy w odniesieniu do całości zamówienia lub jedynie w jego części. W razie odstąpienia częściowego, Sprzedający zwróci Kupującemu część wpłaconej ceny całkowitej, odpowiadającej cenie jednostkowej zwróconego towaru wraz z przypadającymi na niego kosztami wysyłki. 8. Sprzedający zastrzega, że przesyłki zawierające towar zwracany w ramach odstąpienia od umowy, nadane za pobraniem nie będą odbierane, a odpowiedzialność Sprzedającego tytułem zwrotu kosztów przesyłki nieodebranej ulega wyłączeniu.

O sprzedającym
gold_coin_com_pl
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

202

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 570 360 693
poniedziałek - piątek
10:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Dlaczego my? Bazując na długoletnim, praktycznym doświadczeniu, wyszliśmy na przeciw potrzebom naszych klientów. "OM" sklep internetowy oferuje materiały eksploatacyjne i akcesoria dedykowane gabinetom masażu, spa oraz gabinetom kosmetycznym. Dostarczamy wysokiej jakości, sprawdzone w praktyce akcesoria podwyższające standard świadczonych usług, budujące odpowiedni klimat oraz obniżające koszty prowadzenia działalności. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Pozostałe informacje

Odbiór osobisty: Co do zasady, działamy jako sklep wysyłkowy, jednakże na indywidualne życzenie kupującego możemy umożliwić odbiór osobisty zamówionych towarów. Celem skorzystania z odbioru osobistego, przed dokonaniem płatności skontaktuj się z nami. Po skompletowaniu zamówienia powiadomimy cię o terminie odbioru zamówionych towarów.
Numer oferty:6999778920
Zgłoś naruszenie zasad

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy