Medi-Flowery - ZŁOTO KOLOIDALNE, 30 ml (6483036316)

zakończona
32,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 8,50 zł
  • List polecony priorytetowy 9,50 zł
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 13,50 zł
  • lokalizacja: Tarniny
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy

Kontakt

Tel. 505-058-898

E-mail: bomi-beauty@wp.pl

Aleksandra Bogusz

Tarniny 10

11-230 Bisztynek

Wysyłka

Jeżeli kupują Państwo więcej produktów

na naszych aukcjach,

koszt wysyłki jest jeden:

List polecony:

- ekonomiczny 8,50 zł

- priorytetowy 9,50 zł

(List polecony może ważyć do 2 kg. Jeżeli przesyłka będzie cięższa niż 2 kg, zostanie wysłana jako paczka - w cenie listu)

Paczka pocztowa

- ekonomiczna 13,50 zł

- priorytetowa 14,50 zł

- pobraniowa ekonomiczna 19,50 zł

- pobraniowa priorytetowa 21 zł

Jeżeli paczka pobraniowa będzie ważyła do 0,5 kg zostanie wysłana jako priorytetowa w cenie 16,50 zł

Gdy dokonają Państwo większych zakupów, wśród których będzie przedmiot oznaczony "wysyłka gratis" pozostałe zakupy również obejmie darmowa wysyłka.

Złoto koloidalne

Złoto koloidalne

Zawartość netto: 30 ml

Już w starożytnym Egipcie złoto było używane w celach medycznych. Chińczycy gotowali ryż ze złotą monetą, co miało uzupełnić braki złota w organizmie, a średniowieczni alchemicy przez całe stulecia próbowali wytworzyć ”złoty elixir”, który miał przywracać zdrowie i młodość. Ogólnie znana jest praktyka pocierania złotą obrączką jęczmienia na powiece, co według powszechnie panującej opinii ma prowadzić do jego zniknięcia.

Złoto koloidalne to zawiesina mikroskopijnych cząsteczek kruszcu w wodzie destylowanej, powstająca w procesie rozpuszczania złotej elektrody pod wpływem prądu elektrycznego o bardzo niskim natężeniu.

Złoto wzmacnia pozytywnie energię ciała, otwiera wysokie czakry korony i serca, wpływa korzystnie na sferę emocjonalną i duchową. Jeśli oddajemy się medytacji dobrze jest wykorzystać tę siłę złota koloidalnego wcierając kilka kropel w czakrę trzeciego oka, gardła i serca przed rozpoczęciem seansu. Złoto koloidalne przez głębokie nawilżanie i zwalczanie wolnych rodników zapobiega procesom starzenia się skóry, uelastycznia ją i ujędrnia. Poprzez stymulację komórek skóry skutecznie redukuje zmarszczki. Złoto rozświetla i rozjaśnia skórę nadając jej blask i świeżość.

Dla maksymalnej skuteczności działania istotna jest odpowiednia wielkość i stężenie cząsteczek złota w roztworze (ppm, czyli tzw. części na milion). Nadmierna ilość cząsteczek złota nie tylko nie wpływa korzystnie na skuteczność preparatu, ale może spowodować niezamierzone działania.

Produkt firmy Medi-Flowery, zawiera optymalną ilość i wielkość cząsteczek złota.

Stosować 2 razy dziennie, zewnętrznie jako tonik do oczyszczania twarzy i ciała. Starannie umytą skórę przetrzeć wacikiem nasączonym kilkoma kroplami roztworu. Pozostawić do wyschnięcia. W miarę potrzeby na oczyszczoną skórę nałożyć warstwę kremu.

Butelkę z roztworem złota koloidalnego przechowywać w lodówce, przed użyciem wstrząsnąć.

Producent: Medi-Flowery ApS


© AllegroPromo

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Deutsche Bank PBC S.A. 57 1910 1048 2658 0601 6789 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 9,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 8,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 14,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 13,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 21,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 19,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Odstąpienie od umowy Klient ma prawo do odstąpienia od umowy, bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 (czternastu) dni kalendarzowych począwszy od dnia odbioru Produktów.W celu dokonania zwrotu Klient powinien skontaktować się z obsługą Sklepu.W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.Klient w związku z odstąpieniem od umowy zobowiązany jest do zwrócenia Sklepowi Produkt w stanie niezmienionym (nie może być używany, zniszczony, otwierany lub naruszony w jakikolwiek sposób), opakowanie także nie może być naruszone – dot. to artykułów które po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względów higienicznych lub związanych z ochroną zdrowia.Zwrot Produktów wraz z dołączonym oświadczeniem o odstąpieniu oraz dowodem zakupu powinien nastąpić niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 (czternastu) dni.Zwrot kwoty wynikającej z wartości produktów i kosztów ich wysyłki do Klienta, nastąpi w ciągu 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy Klienta. Przy czym zostanie zwrócony najtańszy zwykły sposób dostarczenia towaru dostępny w Sklepie. Zwrot pieniędzy nastąpi przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient, chyba że Klient wyrazi zgodę na inny sposoby zwrotu pieniędzy.Wzór odstąpienia od umowy dostępny jest pod adresem: http://www.terapia-domancica.pl/BOMIbeauty/O%C5%9AWIADCZENIE%20O%20ODST%C4%84PIENIU%20OD%20UMOWY.docx

reklamacje

Procedury reklamacyjne Sklep dokłada wszelkich starań, aby oferowane Produkty były jak najwyższej jakości. W przypadku wystąpienia usterek Sklep wszczyna na żądanie klienta procedury reklamacyjne, o których mowa w poniższych punktach niniejszego Regulaminu.Każdy towar zakupiony w Sklepie objęty jest rękojmią sprzedawcy i podlega wymianie, jeśli: -Posiada wady; -Jest niezgodny z umową; -Został uszkodzony podczas dostawy. Wszelkie zgłoszenia dotyczące nieprawidłowości kompletności zamówionych Produktów powinny być kierowane na adres bomi-beauty@wp.plWszelkie zwroty i przesyłki wysyłane przez Klientów należy kierować na adres korespondencyjny Sklepu. Przesyłki wysyłane przez Klientów na koszt odbiorcy (za pobraniem) nie będą odbierane.Sklep ustosunkuje się do żądania Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Odpowiedź w sprawie reklamacji jest wysyłana na podany przez Klienta adres lub w inny podany przez niego sposób.Jeśli Sklep nie odniesie się do reklamacji w terminie 14 dni od dnia jej otrzymania, poczytuje się, że reklamacja została uznana za zasadną.Jeżeli reklamacja zostanie uznana za zasadną, reklamowany towar zostanie wymieniony na pozbawiony wad. W przypadku, gdy wymiana nie będzie możliwa, nastąpi zwrot zapłaconej przez Klienta kwoty. W przypadku uznania reklamacji, koszty wysłania produktu przez Klienta do Sklepu oraz dostarczenie naprawionego produktu z powrotem do Klienta ponosi Sklep.Wzór formularza reklamacyjnego dostępny jest pod adresem: http://www.terapia-domancica.pl/BOMIbeauty/FORMULARZ%20REKLAMACYJNY.docx