Medale KOMPLET 1 - 2 - 3 MIEJSCE fi 40 mm + SZARFY (6912035029)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
10,50 zł
z 90 kompletów

kolor/wzór:

Koszty dostawy
 • Paczkomaty 24/7 12,00 zł
 • Przesyłka kurierska 18,00 zł
Zakupy od 600 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Łuków, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • płeć: kobieta, mężczyzna, dziewczynka, chłopiec

KOMPLET
3 x MEDAL + SZARFY

"1" + "2" + "3"

ZŁOTO + SREBRO + BRĄZ
1 / 2 / 3 miejsce
cena nie obejmuje grawerów na rewersie

Średnica

40 mm

Materiał

metal

Szarfa

10 mm
Biało - Czerwona


kupując puchary i medale
na kilku naszych aukcjach jednocześnie,
za przesyłkę płaci się tylko raz

Przykładowe realizacje medali (różne wzory na innych naszych aukcjach):

Gwarantujemy stały kontakt mailowy info@p-house.pl i telefoniczny 793 49 10 49.

Honorujemy wpłaty PayU (znacznie przyśpiesza ona wysyłkę) i wpłaty na konto bankowe. Dla Instytucji Publicznych takich jak szkoły czy urzędy istnieje możliwość odroczenia płatności na 14 dni po wysłaniu oficjalnego zamówienia.
Wystawiamy Faktury VAT 23%

Printhouse Paweł Burdon, ul. Partyzantów 4, 21-400 Łuków, NIP 8252086577, REGON 060301433
numer konta firmowego do wpłat - Bank BGŻ 69 2030 0045 1110 0000 0235 5090
POLECAMY także wpłaty za pośrednictwem systemu płatności allegro PayU
.

Przesyłki realizujemy Kurierami DPD / DHL / K-EX - paczka ubezpieczona - 18 zł.
Planowana dostawa - 24h (w dni robocze) - od momentu nadania. Czas dostawy zależy głównie od godziny zakupu i czasu zapłaty.

Paczki wysyłamy także do paczkomatów InPost - koszt 12 zł (planowana dostawa 1-2 dni robocze)

Firma Printhouse dokłada wszelkich starań aby paczki docierały do klientów w najkrótszym możliwym terminie.
Nie możemy jednak w 100% gwarantować dostaw i odpowiadać za pracę poszczególnych kurierów na terenie całego kraju. Według naszych statystyk ponad 99% paczek jest doręczanych na drugi dzień od wysyłki - niezależnie od odległości między naszą firmą a miejscem docelowym. Po wydaniu paczki kurierowi przesyłamy na Państwa adres e-mail numer paczki i numer infolinii kuriera.

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u PRINTHOUSE-2012 za co najmniej 600 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 69 2030 0045 1110 0000 0235 5090
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 40
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
Paczkomaty 24/7 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Towar wykonywany na specjalne zamówienie i w porozumieniu z klientem - nie podlega zwrotowi w przypadku wykonania zgodnie z ustaleniami.
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Printhouse
Partyzantów 4
21-400 Łuków
NIP: 825-208-65-77
REGON: 060301433

kontakt

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej (w przypadku otrzymania towaru niezgodnego z zawartą poprzez aukcję umową): Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem info@p-house.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Printhouse Paweł Burdon
Partyzantów 4
21-400 Łuków
PL
Dodatkowe informacje

Większość sprzedawanych przez nas przedmioty jest wykonywana łącznie z usługą indywidualnego grawerowania, które wykonywane jest na indywidualne zlecenie klienta według przesłanej dyspozycji. BRAK możliwości odstąpienia od umowy spowodowany jest przez: - przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed ozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy - przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy - dotyczy przedmiotów, do których NIE była zamawiana usługa GRAWEROWANIA W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący konsument może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: info@p-house.pl. Przesyłkę należy nadać na adres firmy podany wyżej. Nie obieramy żadnych paczek wysłanych za pobraniem Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy - oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy: adres sprzedającego Ja imię, nazwisko kupującego niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: nazwy kupionych przedmiotów, numery oferty w Allegro numery. Data zawarcia umowy to data, data odbioru przedmiotów data Imię i nazwisko: imię i nazwisko kupującego Login Allegro: login kupującego Adres: adres kupującego Data: data odstąpienia od umowy Podpis: tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Lublinie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.