MEDAL PLAKIETKA BELLONA 1918-1998 SUPER HIT!!! (6541975243)

zakończona
24,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 7,00 zł
  • lokalizacja: Lublin
  • oryginał: oryginał

Nie tak dawno a już historia

teraz jest ozdobą kolekcji

Dlatego serdecznie POLECAM

DLA WYTRAWNEGO KOLEKCJONERA - HOBBYSTY - Bardzo ciekawy - RZADKOŚĆ - MEDAL Plakietka upamiętniający 80 lecie powstania czasopisma o tematyce wojskowej "BELLONA" .Medal w kolorze starego srebra o bardzo ciekawej symbolice.Napis na medalu BELLONA 1918 Myśl Wojskowa 1998 .Średnica 70mm

Warto go mieć w swoich zbiorach.

. stan jak na zdjęciu -----HIT - NIE PRZEGAP OKAZJI w minimalnej cenie.

MAM DO WYSPRZEDANIA KOLEKCJĘ MEDALI PONAD TRZYSTA, PRZY WIĘKSZYM ZAMÓWIENIU CENA DO UZGODNIENIA

serdecznie zapraszam do obejrzenia moich innych aukcji a w szczególności popatrz, ze mam szereg b. ciekawych odznak oraz medali z tego okresu . Dlatego kupując medal i jeszcze COŚ POWIĘKSZASZ SWOJĄ KOLEKCJE - potaniasz koszta przesyłki ...... NIE PRZEGAP OKAZJI !!!!

Serdecznie zapraszam

Zobacz inne moje aukcje


wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 17102031760000500200168781
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 7,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje
NR. konta i inne dane patrz w poz." O MNIE"

dane sprzedawcy

Od ponad 60 lat jestem hobbystą zbieraczem, dóbr kultury w szerokim jej zakresie. Na początku mojego kolekcjonerstwa interesowałem się filatelistyką.Pózniej ta pasja przerodziła się w numizmatykę, kolekcjonowanie broni białej,starych dokumentów, książek, odznaczeń, odznak, medali polskich, ZSRR,Węgier itd.Wielką moją pasją stały się również samowary. Posiadałem jedną z największych kolekcji w Polsce.Często były one prezentowane na wystawach kolekcjonerskich. Ponad 10 lat temu w wyniku choroby oczu i po kilku operacjach przestałem praktycznie dobrze widzieć. Czar zbieractwa prysł. Dzieci i wnuki widząc ile temu hobby trzeba poświęcić czasu i pracy, nie poszły w moje ślady. Dlatego od ponad 10 lat powoli wysprzedaję moje zbiory. Pozostało ich już niewiele. Tego co pozostało wystarczy dla kilku takich pasjonatów jak ja. Mam jeszcze kilkanaście klaserów znaczków, około 500pocztówek, stare książki, dokumenty, kilka egzemplarzy broni białej, odznaczenia państwowe polskie i inne.

reklamacje

Proszę o dokładne zapoznanie się ze zdjęciem i opisem licytowanego przedmiotu. Staram się rzetelnie i dokładnie opisać wystawiany przedmiot. W razie wątpliwości lub dodatkowych informacji, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nie uwzględniam reklamacji.

pozostałe informacje

1. Zawsze doprowadzam transakcję do końca i staram się robić to jak najszybciej. 2. Jako sprzedający towary wysyłam wyłącznie po uprzedniej wpłacie pieniędzy na konto. 3. W tytule przelewu zawsze proszę podać swój nick, oraz numer aukcji. 4. Cena przesyłki obejmuje kwotę wylicytowaną + koszt wysyłki który jest podany przy każdej aukcji. 5. Jeśli kupiłeś kilka przedmiotów, skontaktuj się ze mną w celu ustalenia kosztów przesyłki /jeśli tylko waga na to pozwala, cena wysłania kilku przedmiotów może być taka sama jak jednego/ 6. Jeśli to tylko możliwe towar można odebrać osobiście- po wcześniejszy umówieniu się. 7. Towar zawsze dobrze zabezpieczam, aby nie uległ zniszczeniu. 8. Sam nie pakuję towaru gdyż jestem osobą niewidzącą. Przy pakowaniu, jak i przy innych czynnościach związanych z aukcjami, pomaga mi zaprzyjazniona osoba. 9. Jestem osobą konkretną i wyrozumiałą, nie lubię krętactwa i cwaniactwa Wszystkie sporne rzeczy powinny być rozstrzygane w kulturalny sposób. Masz pytanie? Zadzwoń. 10.Przesyłki staram się wysyłać w ciągu 7 dni, licząc od momentu wpłynięcia pieniędzy na konto. 11.Nie wystawiam faktur i rachunków. ZANIM ZALICYTUJESZ DOBRZE SIĘ ZASTANÓW!!!!