Medal, Bitwa o W. Brytanie 1940-1990. Gen. Ujejski (6542305682)

zakończona
52,50 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 6,99 zł
 • List polecony priorytetowy 8,50 zł
 • Przesyłka kurierska 25,00 zł
 • lokalizacja: Poznań
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • oryginał: oryginał

Tel.: +48 730 355 999

Mail: sklep@numispoland.pl

Treść regulaminu

List polecony - 8,50 zł.

Paczka (kurier) - 25 zł.

Citi Handlowy

Numer konta oraz dane do przelewu znajdują się w powiadomieniu Allegro o wygranej aukcji.

Bitwa o W. Brytanie 1940-1990. Gen. Ujejski

Średnica: 70 mm

Waga: 151 g

Artysta plastyk - projektant: Andrzej Nowakowski

Wykonanie: bity

POLECAMY.

Zapraszam do licytacji oraz na inne aukcje, gdzie Firma wystawia 40 sztuk różnych medali.

facebook.com/Numis.P­oland

Pytania, sugestie proszę kierować na adres: sklep@numispoland.pl

Wszystkie przedmioty można obejrzeć a zakupione odebrać osobiście w sklepie stacjonarnym:

Poznań ul. Polna 5 * SKUP * SPRZEDAŻ * KOMIS *

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Handlowy w Warszawie SA 36 1030 0019 0109 8503 0010 6325
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony priorytetowy 8,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony ekonomiczny 6,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
użytkownik
cena
J...3
52,50 zł wtorek 11 października, 19:21:34
V...1
51,99 zł wtorek 11 października, 20:30:23
j...1
45,00 zł wtorek 11 października, 19:19:50
C...6
30,00 zł wtorek 11 października, 07:49:08
p...3
12,50 zł poniedziałek 10 października, 22:04:25
T...t
11,50 zł sobota 8 października, 19:01:53
k...4
10,50 zł czwartek 6 października, 15:19:44
k...6
3,50 zł piątek 7 października, 08:53:45

dane sprzedawcy

Witamy, Skupujemy numizmaty za gotówkę. Skup monet, banknotów, papierów wartościowych (akcje, obligacje) złoto, srebro, medale, odznaki oraz inne. Przyjmujemy walory w komis na bardzo dogodnych. warunkach.Mamy nadzieję, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie, jeżeli nie, prosimy o zapytania na email: sklep@numispoland.pl Prowadzimy SKUP * SPRZEDAŻ * WYCENĘ - MONET * BANKNOTÓW * AKCJI * OBLIGACJI* Zapraszamy na naszą stronę www.numispoland.pl oraz do śledzenia naszego funpage na facebooku:https://www.facebook.com/Numis.Poland Od dnia 27 lipca 2015 roku otworzyliśmy sklep stacjonarny, który mieści się: Poznań ul. Polna 5

kontakt

 • 730355999
  Sklep, Poznań ul. Polna 5, czynny pon-pią: 10:00 - 17:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
[Odstąpienie] 1. Zgodnie z treścią ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014, poz. 827) ), Użytkownik, będący konsumentem, może odstąpić od umowy zawartej z Administratorem bez podawania przyczyn, składając Administratorowi oświadczenie o odstąpieniu od umowy, w terminie 14 dni od daty doręczenia zamówionej pozycji. 2. Użytkownik – konsument nie ponosi kosztów związanych z odstąpieniem od umowy, za wyjątkiem:– kosztów dostawy zamówionej pozycji przekraczających najtańszy sposób dostawy oferowany przez Administratora (polecony list priorytetowy), – kosztów bezpośrednio związanych ze zwrotem zamówionej pozycji przez Użytkownika – konsumenta. 3. Do zachowania terminu, wskazanego w ust. 1 powyżej, wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie może zostać wysłane przesyłką listową, kierowaną pod adres Poznań, ul. St. Przybyszewskiego, jak również pocztą elektroniczną (adres: sklep@numispoland.pl ). Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone przy wykorzystaniu wzoru formularza odstąpienia od umowy dostępnego na stronie internetowej sklepu. W przypadku oświadczenia w przedmiocie odstąpienia od umowy złożonego za pośrednictwem poczty elektronicznej, Administrator ma obowiązek przesłać na adres poczty elektronicznej nadawcy potwierdzenie jego otrzymania. 4. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a Użytkownik – konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym. 5. W razie odstąpienia od umowy, Administrator ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 (czternastu) dni od otrzymania oświadczenia Użytkownika – konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia zamówionej pozycji. Zwrot płatności powinien nastąpić przelewem dokonanym na numer rachunku bankowego Użytkownika – konsumenta, z którego została uiszczona należność za zamówiony towar. Jeżeli Użytkownik – konsument dokonał jakichkolwiek przedpłat, należą się od nich odsetki ustawowe od daty dokonania przedpłaty. Administrator może wstrzymać się ze zwrotem płatności, do chwili otrzymania zamówionej pozycji z powrotem lub dostarczenia mu dowodu jej odesłania. 6. W razie odstąpienia od umowy, Użytkownik – konsument ma obowiązek zwrócić zamówiona pozycję niezwłocznie, nie później jednak niż 14 (czternaście) dni od dnia, w którym od umowy odstąpił. Dla zachowania terminu wystarczające jest odesłanie pozycji przed jego upływem. 7. W razie odstąpienia od umowy, Użytkownik – konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości zamówionej przez siebie pozycji, będące skutkiem działań wykraczających poza sprawdzenie charakteru i cech zamówionej pozycji.

reklamacje

[Reklamacje] 1. Wszelkie przypadki reklamacji powinny być zgłoszone Administratorowi w formie pisemnej, za pomocą listu poleconego wysłanego na adres pocztowy Administratora, wskazany w § 2 ppkt a niniejszego Regulaminu, bądź specjalnego Formularza kontaktowego, dostępnego na stronie sklepu. 2. Prawidłowo złożona reklamacja powinna zawierać następujące dane: oznaczenie Użytkownika (imię, nazwisko/firmę, Login, adres poczty elektronicznej), przedmiot reklamacji, okoliczności uzasadniające reklamację. 3. Reklamacje będą rozpatrywane przez Administratora w terminie 14 (czternastu) dni od dnia ich zgłoszenia. 4. O swojej decyzji, zapadłej w wyniku rozpatrzenia reklamacji, Administrator zawiadomi Użytkownika za pośrednictwem poczty elektronicznej , na adres Użytkownika podany w zgłoszeniu reklamacyjnym. 5. W razie uznania reklamacji, produkt zwrócony przez Użytkownika nie może być uszkodzony. Z uwagi na to, że oferowane w sklepie produkty są produktami kolekcjonerskimi, zwracany produkt musi być przekazany w stanie niezmienionym i nienaruszonym. 6. W przypadku uznania reklamacji zwrot środków finansowych zostanie dokonany przelewem bankowym na numer rachunku bankowego, z którego nastąpiła wpłata, w terminie 7 dni roboczych od daty uznania reklamacji (za datę zwrotu środków finansowych przyjmuje się dzień wydania przez Administratora dyspozycji przelewu).