Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Meble do sypialni VERA Artic pine B STELAŻ W CENIE (6541513522)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
2 314,00 zł
z 9 sztuk
Kup na raty
kup na raty
11 x 231,38 zł
Dostawa
 • Przesyłka kurierska darmowa
 • Przesyłka kurierska pobraniowa darmowa
 • lokalizacja: CAŁA POLSKA, Polska
 • czas wysyłki: do 14 dni

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Liczba elementów w zestawie:
  3

OpisCzas realizacji

Około 10 - 20 dni roboczych (po zaksięgowaniu wpłaty na koncie). Przed zakupem skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności poszczególnych elementów oraz terminu dostawy.


Telefon:
Email: allegro@vexon.pl

Jeżeli kupujesz u Nas godzisz się na nasz regulamin aukcyjny.
W trakcie każdego zakupu jesteś zobowiązany do podania poprawnego adresu wysyłki oraz nr telefonu. Dane te najlepiej umieścić w Formularzu Zakupu Allegro. Późniejsza ich zmiana może być niemożliwa z uwagi na bardzo krótki czas realizacji zamówienia. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient zostanie niezwłocznie o tym poinformowany. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby towar był na stanie.
Towar który kupujesz na naszych aukcjach jest nowy i każdorazowo sprawdzany przed wysłaniem.

Sypialnia Arctic pine jasny/ciemny Zestaw B

Opis
 • Kolor korpusu:
 • arctic pine jasny
 • Kolor frontu:
 • arctic pine jasny / ciemny
 • Front:
 • fronty foliowane
 • Inne:
 • Pojemnik na pościel:
 • NIE
 • Stelaż:
 • Szczegóły poniżej
 • Szuflady:
 • W szufladach został zamontowany system prowadnic rolkowych.
 • Materac:
 • NIE (jako opcja dodatkowa - więcej informacji poniżej)
 • Samodzielny montaż:
 • TAK
 • Gwarancja:
 • 24 miesiące
 • W skład zestawu wchodzą tylko poniższe elementy. Wszystkie pozostałe akcesoria np.: sprzęt RTV, obrazy, lampy, artykuły dekoracyjne, NIE wchodzą w skład zestawu.

  Wykaz wszystkich dostępnych brył z tej kolekcji mebli znajduje się w dolnej części opisu.

  Szczegóły:

  Możliwość wyboru elementów z poniższego zestawienia:  Zobacz inne zestawy:

  Zobacz nasze pozostałe aukcje:

  Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

  PaneleAllegro.pl

  Dostawa i płatność
  od 0,00 zł

  Lokalizacja: CAŁA POLSKA, Polska

  Przesyłka płatna z góry

  pierwsza sztuka
  kolejna sztuka
  maksymalnie w paczce
  czas realizacji
  Przesyłka kurierska
  pierwsza sztuka
  darmowa
  kolejna sztuka
  darmowa
  maksymalnie w paczce
  1
  czas realizacji
  15-16 dni roboczych

  Przesyłka płatna przy odbiorze

  pierwsza sztuka
  kolejna sztuka
  maksymalnie w paczce
  czas realizacji
  Przesyłka kurierska pobraniowa
  pierwsza sztuka
  darmowa
  kolejna sztuka
  darmowa
  maksymalnie w paczce
  1
  czas realizacji
  15-16 dni roboczych
  Dodatkowe informacje

  Koszty wysyłek zagranicznych ustalane indywidualnie.

  Płatności

  Faktura

  Wystawiam fakturę VAT
  Reklamacja
  2 lata

  Czas na reklamację z tytułu rękojmi

  2 lata
  rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

  Adres do reklamacji

  Reklamacje allegro vexon.pl
  ul. Stapińskiego 2
  38-500 Sanok
  Dodatkowe informacje

  Kupujący może składać sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej umowy  pod adresem poczty elektronicznej allegro@vexon.pl. Poprawnie złożona reklamacja może zawierać: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, nr tel, nick allegro, - datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację, - zdjęcia wad reklamowanego przedmiotu. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. O rozpatrzeniu Klient informowany jest poprzez e-mail lub telefonicznie Reklamacji nie podlegają wady powstałe wskutek niewłaściwego używania produktu Do reklamacji składanych drogą mailową sprzedawca prosi o dołączenie zdjęć wadliwego produktu oraz dokładnego opisu reklamacji. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur! Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim w Rzeszowie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl w zakładce 'Rozstrzyganie sporów konsumenckich'.

  Czas na odstąpienie od umowy

  14 dni

  Adres do zwrotu

  Klient zostanie poinformowany
  o prawidłowym adresie drogą mailową
  00-000 - lub telefonicznie

  Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

  kupujący
  Ograniczenie prawa do odstąpienia

  Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

  Dodatkowe informacje

   Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. - Klient ma obowiązek zwrócić zakupiony towar w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. - Koszt odesłania towaru w przypadku odstąpienia od umowy ponosi kupujący. - Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia, w którym konsument poinformował przedsiębiorcę o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy. - Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy złożyć na piśmie (wzór do pobrania z http://allegro.vexon.pl/i-meble/formularz_zwrotu_towaru.pdf ) - Przesyłki pobraniowe nie będą odbierane. Wpłacone pieniądze zostaną zwrócone niezwłocznie (ale nie później niż w ciągu 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy) 

  O sprzedającym
  vexon2009
  95,4%
  kupujących poleca tego sprzedającego

  323

   

  16

   z ostatnich 12 miesięcy

  Zgodność z opisem

  4,8

  Czas wysyłki

  4,6

  Koszt wysyłki

  4,8

  Obsługa kupującego

  4,8

  Dane firmy

  Vexon s.c.
  Lutcza 894
  38-112 Lutcza
  REGON: 180445774
  NIP: 819-163-63-73

  Kontakt

  • +48 *** *** *** (pokaż)
  • +48 *** *** *** (pokaż)
  poniedziałek - piątek
  09:00 - 17:00
  sobota - niedziela
  zamknięte

  Informacje o sprzedającym

  Kliencie, jeśli wybrałeś formę płatności za pobraniem to będziemy się kontaktować zaraz po przyjęciu zamówienia, celem potwierdzenia numeru  telefonu, oraz adresu wysyłki.

  Nie odebranie połączenia może spowodować wydłużenie terminu realizacji.

  Adres do zwrotów jest inny niż dane firmy i zależy od rodzaju i marki asortymentu. Prawidłowy adres zwrotu (Polski) zostanie podany w momencie odebrania zgłoszenia.

  W trakcie dokonywania zakupu Klient  zobowiązany jest do podania poprawnego adresu wysyłki oraz nr telefonu. Dane te muszą być umieszczone w Formularzu Zakupu Allegro. Późniejsza ich zmiana może być niemożliwa z uwagi na bardzo krótki czas realizacji.

  W przypadku braku towaru w magazynie, zostaniesz niezwłocznie o tym poinformowany. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby towar był dostępny.

  W przypadku towarów nieprefabrykowanych nie przysługuje prawo zwrotu.

  Pozostałe informacje

  CZAS REALIZACJI

  Poprawny czas realizacji podawany jest bezpośrednio w opisie aukcji ( czas podawany przez allegro jest tylko czasem orientacyjnym).

  Czas realizacji obowiązuje na moment złożenia zamówienie, jest on dynamiczny i ulega zmianie zależnie od momentu wyświetlenia aukcji. ( zdjęcie jest generowane automatycznie z każdą odsłoną aukcji)

  --------------------------------------------

  GWARANCJA

  24 m-ce dla osób fizycznych

  --------------------------------------------

  TOWAR JEST NOWY

  Większość to produkty w paczkach do samodzielnego montażu.

  (za wyjątkiem niektórych przedmiotów gotowych do użytkowania)

  --------------------------------------------

  OBOWIĄZEK DOSTARCZENIA RZECZY BEZ WAD

  Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.

  --------------------------------------------

  ZADATEK

  W sytuacjach jeśli kupujący wybiera opcje płatność za pobraniem a kupuje towar nieprefabrykowany możemy zażądać wpłaty zadatku w wysokości 10-30%, termin realizacji liczony jest wtedy od momentu zaksięgowania środków na naszym koncie.

  --------------------------------------------

  UWAGA !!!

  Po odebraniu przesyłki klient jest zobowiązany do sprawdzenia czy wszystkie dostarczone paczki, elementy zgadzają się z zamówieniem.

  O ewentualnych brakach powinien poinformować nas w jak najszybszym terminie ( powyżej 4 dni od odbioru przesyłki reklamacje z tyt. braków w dostawie mogą być nie uznawane)

  Jeśli paleta/paczka wygląda na uszkodzoną klient jest proszony o spisanie protokołu szkody z kurierem ( na protokole należy wpisać symbole z uszkodzonych paczek) a samą przesyłkę należy odebrać - doślemy tylko uszkodzone elementy/paczki.

  W przypadku późniejszego stwierdzenia szkody niedającej się z zewnątrz zauważyć proszę o spisanie protokołu szkody nie później niż w terminie do 7 dni od daty przyjęcia przesyłki. Dodatkowo

  każda paczka z elementami wrażliwymi zawiera znaki ostrzegawcze w postaci naklejek, podpisując protokół szkody proszę zwrócić uwagę, czy jest to zaznaczone oraz czy są wyszczególnione ew. uszkodzenia opakowania zewnętrznego jak i wewnętrznego (wgniecenia/rozdarcia itd.).

  Jeśli w przesyłce znajdowała by się paczka/element nie widniejący w specyfikacji lub nie zamawiany nie należy go rozpakowywać/montować tylko poinformować nas o zaistniałej sytuacji.

  Wyświetlenia:221
  Numer oferty:6541513522
  Zgłoś naruszenie zasad

  Sponsorowane oferty z tej kategorii

  Do góry