MDF MD One Stetoskop - Błękit królewski (6481754417)

zakończona
229,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowy

Przegląd
Wykonany z doskonałej pod względem akustyki stali nierdzewnej, stetoskop MDF MD One™ zapewnia dokładne osłuchiwanie tonów serca i płuc z integralnością i czystością dźwięku. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia komfort lekarzowi i pacjentowi, nawet podczas długotrwałego użytkowania. MD One™ jest pierwszorzędnym instrumentem diagnostycznym z niezrównaną wydajnością, trwałością i estetyką.

Głowica
Ręcznie wykonana, podwójna głowica ze stali nierdzewnej została precyzyjnie obrobiona i ręcznie wypolerowana z myślą o najwyższej wydajności i trwałości. Obracający się o 360° zawór akustyczny z zielonym wskaźnikiem pozwala użytkownikowi łatwo rozpoznać aktywny kanał dźwiękowy i odizolowuje go. Głowica posiada ultraczułą membranę, którą uszczelnia nieziębiąca obwódka, co zapewnia bezpieczną transmisję akustyczną. Bardzo duży lejek zwieńczony nieziębiącą obwódką zapewnia większe wzmocnienie tonu, oddzielenie niskich częstotliwości i komfort pacjenta.

Oliwki ComfortSeal™
Miękkie silikonowe oliwki ComfortSeal™ nie zawierają ftalanów, są przezroczyste do celów higienicznych. Posiadają dwa rozmiary, dzięki czemu odizolowują zewnętrzny hałas zapewniając komfort podczas długiego użytkowania.

Lira-słuchawka Ergonomax™ i Safetylock™
Ręcznie polerowana, wstępnie ustawiona pod kątem lira-słuchawka ze stali nierdzewnej wyróżnia się opatentowaną sprężyną dwupłytkową zapewniającą maksymalną wytrzymałość. Opatentowane adaptery oliwek SafetyLock™ są liderem w branży bezpieczeństwa użytkownika.

Przewody odsłuchowe
Wykonane z grubszego, gęstszego, bezlateksowego PCV, w kształcie litery Y, nieprzywierające przewody odsłuchowe zapewniają izolację dla najlepszego przekazywania dźwięku i wyciszają hałas otoczenia, zapobiegając pękaniu i zużyciu, które może być wynikiem wielokrotnego użytkowania. Ponadprzeciętna długość zapewnia komfortową odległość pomiędzy lekarzem a pacjentem.
Komora–piramida akustyczna (Acoustic Pyramid Chamber™)
Opatentowana wewnętrzna komora ze stopu metali umieszczona w przewodzie odsłuchowym poniżej sprężyny sprawia, że kanał jest otwarty, co maksymalizuje transmisję dźwięku do słuchawki.

Dołączone akcesoria
2 dodatkowe zestawy oliwek ComfortSeal™, zapasowa ultraczuła membrana oraz identyfikator.

Światowa klasa
MDF Instruments wykorzystuje materiały, które są zgodne ze wszystkimi obowiązującymi przepisami, dzięki czemu wszystkie nasze produkty są nietoksyczne, nie zawierają lateksu ani ftalanu, są wolne od zagrożeń, itp. zarówno dla personelu medycznego jak i pacjentów.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 30 dni

adres do zwrotu:
Andre Klupsch ATTN: Allegro Returns
Emil-Schaefer-Str. 89
47800 KREFELD
Niemcy
 
Akceptujemy powroty na wszystkie zamówienia w ciągu 30 dni od daty sprzedaży. Kiedy otrzymaliśmy zwrot produktu, zwrócimy zamówienia.

pozostałe informacje

Jesteśmy amerykańska marka. Zlecenia Allegro wysyłane są z naszego niemieckiego magazynu. Proszę o kontakt, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości.