MAZDA 626 V GF 2,0 16V SONDA LAMBDA (6910638595)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
19,00 zł
Dostawa
  • Przesyłka kurierska 16,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 26,00 zł
  • lokalizacja: ZGORZELEC, Polska

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • producent części: inny
  • typ samochodu: samochody osobowe

opis

Sonda lambda od 626 V GF 2,0 16v,sprawna,stan jak na foto
Pytaj też o inne nasze aukcje z częsciami do tego modelu
Informacja o stanie technicznym i zastosowaniu części 794370148
Informacja o wysyłce i płatnościach ivexbiuro@gmail.com
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 16,00 zł

Lokalizacja: ZGORZELEC, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
26,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

PHU IVEX
Trójca 18
59-900 Zgorzelec
Dodatkowe informacje

W przypadku reklamacji prosimy powiadomić sprzedającego drogą mailową (ivex-ic@wp.pl) lub poprzez PYTANIE DO SPRZEDAJĄCEGO,następnie wadliwy towar zwrócić na adres nadawcy z załączonym dokumentem zakupu.Wadliwy przedmiot zostanie wymieniony lub zwrócone koszty.Reklamacja z tytuły rejkomi dotyczy towarów nowych,nieuzywanych.

Rejkomia nie dotyczy przedsiębiorców.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

PHU IVEX
Trójca 18
59-900 Zgorzelec

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Do zwrotów lub reklamacji prosimy załączać dokumenty zakupu(paragon fiskalny,rachunek zakupu) a także oświadczenie o ODSTĄPIENIU OD UMOWY.Zroty- reklamacje należy wysyłać przesyłką ekonomiczną i nie wyższą od opłaty za przesyłkę przy zakupie.Nie podejmujemy zwrotów wysłanych za pobraniem.Opłaty za przesyłki zwrotne ponosi kupujący. W przypadku uszkodzeń w transporcie należy sporządzić protokół szkód w obecności kuriera. Informujemy,iż w przypadku stwierdzenia braku autentyczności zakupionego towaru lub stwierdzenia samoczynnych zmian i napraw zwrot zostanie odrzucony.

ivex

O sprzedającym
IVEX-IC
99,1%
kupujących poleca tego sprzedającego

327

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

  • 794370148
poniedziałek - piątek
10:00 - 18:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

PHU IVEX


Pozostałe informacje

PRZED DOKONANIEM ZAKUPU (KLIKNIĘCIEM "KUP TERAZ")PROSIMY O DOKŁADNE ZAPOZNANIE SIĘ Z AUKCJĄ I WYSTAWIONYM TOWAREM SŁUŻYMY W TYM CELU DORADZTWEM POPRZEZ PYTANIE DO SPRZEDAJĄCEGO LUB TELEFONICZNIE.TOWARY UŻYWANE POSIADAJĄ ŚLADY UŻYTKOWANIA I EKSPLOATACJI, A TAKŻE UKRYTE WADY.NIE ZWRACAMY PONIESIONYCH KOSZTÓW ZA MONTAŻ I DEMONTAŻ REKLAMOWANYCH-ZWRACANYCH PRZEDMIOTÓW.ZDJĘCIA ZAŁĄCZONE DO AUKCJI SĄ AUTENTYCZNE I PRZEDSTAWIAJĄ OFEROWANY TOWAR, WYKONANE PRZEZ FIRMĘ IVEX.W CELACH ZABEZPIECZEŃ, PRZED DOKONANIEM WYSYŁKI NA SPRZEDAWANYM PRZEDMIOCIE -TOWARZE(dot.CZĘŚCI UŻYWANYCH) NANIESIONE SĄ ZNAKI HOLOGRAFICZNE I DOKONANA JEST DOKUMENTACJA ZDJĘCIOWA!W PRZYPADKU ELEMENTÓW SZKLANYCH I KRUCHYCH SUGERUJEMY PO UZGODNIENIU ZE SPRZEDAJĄCYM WYBRANIE PRZESYŁKI "OSTROŻNIE".NIE WYSYŁAMY PRZEDMIOTÓW-TOWARÓW PO PRZEDSTAWIENIU WPŁATY W POSTACI SKANU LUB ZDJĘCIA OWEJ WPŁATY,JEDYNIE PO ZAKSIĘGOWANIU  NA NASZYM KONCIE BANKOWYM.NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA JAKOŚĆ USŁUG FIRM KURIERSKICH I POCZTY POLSKIEJ.PRZESYŁKI ZA POBRANIEM DOSTĘPNE DLA ALLEGROWICZÓW POSIADAJĄCYCH MINIMUM 100 POZYTYWNYCH KOMENTARZY. INFORMACJA O WYSYŁCE I PŁATNOŚCIACH W GODZINACH 8-15 ivex-ic@wp.pl, INFORMACJA O STANIE TECHNICZNYM I ZASTOSOWANIU CZĘŚCI LUB PRZEDMIOTU 794370148 wyłącznie! DO ZWRACANYCH PRZEDMIOTÓW NALEZY DOŁĄCZYĆ PARAGON LUB RACHUNEK ZAKUPU,WYPEŁNINY FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY,A W PRZYPADKU TOWARU USZKODZONEGO W TRANSPORCIE  PROTOKÓŁ SZKÓD!ZASTRZEGAMY SOBIE ZMIAN W AUKCJACH A TAKŻE KOPIOWANIE I ROZPOWSZECHNIANIE!Informacja dodatkowa: Stosujemy opakowania zastępcze w przypadku towarów używanych.ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW!

ZACHOWAJ PARAGON!