Maxi-Cosi Axiss Pokrowiec antypotny Frotte (6911995927)

2 osoby kupiły 2 sztuki
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
149,00 zł
z 98 sztuk
Koszty dostawy
 • Allegro Paczkomaty InPost gratis
 • Przesyłka kurierska gratis
 • Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
 • lokalizacja: Bydgoszcz, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 1.0 [kg]

Sklep ABC DLA DZIECI

znajduje się na

ul. Fordońskiej 46G

+48 52 345 22 47

+48 605 662 999

info@artykulydziecie­ce.pl

Paczkomat: 0 zł

Przedpłata: 0 zł
Pobranie: 0 zł

Istnieje możliwość odbioru osobistego, po wcześniejszym umówieniu się.

59 1240 1183 1111 0010 0821 3225


ABC DLA DZIECI
ul. Glinki 51
85-100 Bydgoszcz

W tytule przelewu proszę wpisać nr aukcji oraz nazwę użytkownika z Allegro

 • Jesteśmy firmą zajmującą się handlem artykułami dziecięcymi. W chwili obecnej proponujemy praktycznie wszystkie produkty potrzebne dla noworodka od chwili jego urodzin do około trzeciego roku życia. Nasza oferta zawiera również artykuły niezbędne dla kobiet w ciąży i młodych mam.
 • Na każdy zakupiony towar udzielamy pełnej, pisemnej gwarancji. Do każdej transakcji wystawiamy paragon sprzedaży. Jest także możliwość otrzymania faktury VAT.
 • Sprzedajemy tylko nowe, fabrycznie zapakowane produkty. W przypadku wątpliwości lub trudności z doborem odpowiedniego produktu, zapraszamy do kontaktu.

Maxi-Cosi Axiss Pokrowiec antypotny Frotte

Pokrowiec letni Utrzyma Twoje dziecko w chłodzie

From approx. 9 months up to 4 years
W pokrowcu letnim Twojemu dziecku jest wygodnie i komfortowo! Pokrowiec letni zapewnia również Twojemu dziecku przyjemny chłód podczas upanych dni.
Zaprojektowany, aby łatwo przykryć siedzisko fotelika samochodowego Maxi-Cosi Axiss, a latem pomaga utrzymać fotelik samochodowy czystym.
Dla Twojej wygody, pokrowiec wykonany jest z bawełny i można go prać w pralce.
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 59 1240 1183 1111 0010 0821 3225
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

ABC DLA DZIECI Drzewiecka Katarzyna
Glinki 51
85-100 Bydgoszcz
NIP: 554-040-27-85
REGON: 340031017

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
ABC Dla Dzieci Katarzyna Drzewiecka
Fordońska 46 G
85-719 Bydgoszcz
Polska
 
VII. Uprawnienia do odstąpienia od umowy: 7.1. Klientowi będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22 Kodeksu Cywilnego, przysługuje - na podstawie przepisów prawa - prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, wypełniając formularz zawarty w pkt. 7.5., w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru i wysyłając je na adres E-mail: info@artykulydzieciece.pl lub pocztą na adres Sklepu: ul. Fordońska 44b, 85-719 Bydgoszcz. Jeżeli Klient skorzysta z możliwości złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy drogą elektroniczną, Sprzedający prześle Kupującemu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (np. pocztą elektroniczną). 7.2. Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru. 7.3. Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku: a) towarów wykraczających poza standardową ofertę sklepu (Towarów "Na zamówienie"), przygotowanych na specjalne zamówienie Klienta i dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb (zmiana rozmiaru, wymiarów, koloru Towaru, itp.), o tym fakcie Klient zostanie powiadomiony przed zawarciem umowy. b) świadczeń (usług), które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone (montaż fotelików, przegląd wózka). 7.4. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Kwota za zwrócony towar wraz z kosztami przesyłki do Klienta zostanie przelana na wskazane przez klienta konto natychmiast po otrzymaniu przez Sklep zwróconego towaru jednak nie później niż po upływie 14 dni. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany bezpośrednio na kartę Klienta. W przypadku odstąpienia od umowy Sklep zwraca Klientowi wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sklep. Zakupiony Towar należy zwrócić na poniższy adres: ABC DLA DZIECI Drzewiecka Katarzyna 85-719 BYDGOSZCZ UL. FORDOŃSKA 44 b chyba, że Obsługa Sklepu wskaże inny adres do zwrotu Towaru. 7.5. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. 7.6. Koszt opakowania i odesłania Towaru ponosi Klient.

reklamacje

IX. Reklamacje w zakresie świadczenia usług drogą elektroniczną: 9.1. Firma ABC DLA DZIECI Drzewiecka Katarzyna podejmuje działania w celu zapewnienia w pełni poprawnego działania Sklepu, w takim zakresie, jaki wynika z aktualnej wiedzy technicznej i zobowiązuje się usunąć w rozsądnym terminie wszelkie nieprawidłowości zgłoszone przez Klientów. 9.2. Klient zobowiązany jest niezwłocznie powiadomić firmę ABC DLA DZIECI Drzewiecka Katarzyna o wszystkich nieprawidłowościach lub przerwach w funkcjonowaniu serwisu Sklepu internetowego. 9.3. Nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem Sklepu Klient może zgłaszać pisemnie na adres: ABC DLA DZIECI Drzewiecka Katarzyna ul. Fordońska 44b, 85-719 Bydgoszcz, mailowo na adres: info@artykulydzieciece.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. 9.4. W reklamacji Klient powinien podać swoje imię i nazwisko, adres do korespondencji, numer kontaktowy, rodzaj i datę wystąpienia nieprawidłowości dotyczących funkcjonowania Sklepu. 9.5. Firma ABC DLA DZIECI Drzewiecka Katarzyna zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji w terminie 14 dni, a gdyby to było niemożliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.

pozostałe informacje

X. Postanowienia końcowe: 10.1. Rozstrzyganie ewentualnych sporów pomiędzy firmą ABC DLA DZIECI Drzewiecka Katarzyna, a Klientem, który jest Konsumentem w rozumieniu art. 22 Kodeksu Cywilnego, zostaje poddane sądom właściwym zgodnie z postanowieniami właściwych przepisów Kodeksu postępowania cywilnego. 10.2. Rozstrzyganie ewentualnych sporów pomiędzy firmą ABC DLA DZIECI Drzewiecka Katarzyna, a Klientem, który nie jest Konsumentem w rozumieniu art. 22 Kodeksu Cywilnego, zostaje poddane sądowi właściwemu ze względu na siedzibę firmy ABC DLA DZIECI Drzewiecka Katarzyna. 10.3. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.