Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Sprzedaż zakończona

Max Fishing Swinger Podświetlany Niebieski

od Super Sprzedawcy Carpholic
16,00 zł
Przesyłka płatna z góry
 • Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
 • Allegro Paczkomaty 24/7 InPost 7,99 zł
 • Przesyłka kurierska 13,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
 • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 21,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 17,00 zł
 • Allegro Paczkomaty 24/7 InPost 12,10 zł
sprawdź szczegóły
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę bez VAT

Opis

Max Fishing Swinger Podświetlany Niebieski

Solidnej jakości swingery firmy MAX. Dzięki regulowanemu obciążeniu, mogą być stosowane do lekkich zestawów podczas łowienia niedaleko brzegu, jak i przy dalekiej wywózce.

Możliwość podłączenia swingera do gniazda sygnalizatora elektronicznego. Transparentna obudowa i umieszczona wewnątrz dioda wyraźnie sygnalizują każde branie i przenoszą impuls z sygnalizatora.

Klasyczny metalowy uchwyt do mocowania żyłki. Nacisk kulek regulowany pokrętłem.

Dostawa i płatność
od 7,99 zł

Lokalizacja: Jelenia Góra, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u Carpholic za co najmniej 300.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
2-3 dni robocze
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
7,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
2 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie
pierwsza sztuka
21,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
2-3 dni robocze
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,10 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

F.H.U. Carpholic
Noskowskiego 10/80
58-506 Jelenia Góra
Dodatkowe informacje

Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta. Jeżeli zdarzy się, że po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, należy skontaktować się z sprzedawcą i odesłać go na adres sklepu. Informuje, że nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.  Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mechaniczne, termiczne, zalania cieczą, zawilgocenie oraz inne uszkodzenia spowodowane nieumiejętną obsługą lub nieprawidłowym użytkowaniem. Nie udziela się gwarancji na środki spożywcze np.: kulki, oleje, boostery itp. Proszę o sprawdzenie stanu przesyłki przed odebraniem jej od kuriera. W przypadku stwierdzenia zniszczenia lub naruszenia opakowania proszę w obecności kuriera, sporządzić protokół szkody. Protokół szkody przesłany do sklepu wraz z reklamacją ułatwi jej rozpatrzenie. Klient zgłaszający towar do naprawy w ramach gwarancji podpisuje swoim imieniem i nazwiskiem sporządzony przez siebie opis stwierdzonych wad. Produkt podlegający naprawie w ramach gwarancji, opis wad i usterek oraz dowód zakupu (paragon) zgłaszający wysyła na własny koszt do siedziby sklepu. Sklep przekazuje zgłoszony towar właściwemu producentowi. Termin rozpatrzenia zgłoszenia, wynosi 14 dni od daty jego przyjęcia. W ciągu 14 dni zgłaszający otrzyma odpowiedź na zgłoszenie wraz z uzasadnieniem. Pozytywne rozpatrzenie reklamacji przez sprzedającego skutkować będzie wymianą wadliwego towaru na pełnowartościowy, poniesieniem przez sklep kosztów przesłania tego towaru do sklepu oraz kosztów odesłania go do zgłaszającego reklamację. W przypadku braku danego towaru na stanie magazynowym sprzedający niezwłocznie zwróci zgłaszającemu reklamację równowartość poniesionych przez niego kosztów zakupu tego towaru. W przypadku negatywnego rozpatrzenia reklamacji klient pokrywa koszt odesłania przez sklep reklamowanego przedmiotu.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

F.H.U. Carpholic
Noskowskiego 10/80
58-506 Jelenia Góra

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Klient ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki. Po wysłaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy ma 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru do sprzedawcy. Klient ponosi koszt odesłania zwracanego towaru. Towar należy odesłać na adres sklepu wraz z dowodem zakupu. Zwracany towar musi być w oryginalnym opakowaniu oraz w takim stanie w jakim został wysłany do klienta. Oprócz równowartości ceny towaru sprzedawca zwraca konsumentowi koszty doręczenia mu zamówionego towaru – do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w danej ofercie. Zwrot należności za towar następuje w ciągu 14 dni roboczych po otrzymaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy - na rachunek, z którego została dokonana zapłata bądź inny podany przez klienta. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

O sprzedającym
Carpholic
Carpholic
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

282

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Radosław Romanowski
F.H.U. Carpholic
ul. Noskowskiego 10/80
58-506 Jelenia Góra
REGON: 021394847
NIP: 611-248-75-07

Kontakt

 • 669 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 18:00
sobota
09:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Jestem karpiarzem z zamiłowania - jest to moje hobby i mnóstwo czasu poświęciłem na zasiadkach i zawodach sprawdzając konkretne sposoby łowienia i podejścia do zaistniałych nad wodą sytuacji. Zanim postanowiłem otworzyć własny sklep sporo z produktów znajdujących się w nim przeszła przez moje ręce.

Sprzedażą sprzętu dla karpiarzy zajmuje się od kilku lat - do tej pory zgromadziłem same pozytywne opinie i najwyzsze oceny w systemie oceny sprzedającego a moje aukcje zostały wyróżnione ikoną "standard Allegro".

Kupując na moich aukcjach masz pewność, że dołożę wszelkich starań aby transakcja zakończyła się udanie a kupione przedmioty dotarły do Ciebie jak najszybciej w nienaruszonym stanie.

Pozostałe informacje

Wszystkie ceny na aukcjach sklepu podane są w polskich złotych i są cenami brutto.

Zamówienia złożone poprzez platformę Allegro realizowane są wyłącznie na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Firmy Kurierskiej DPD. Sprzedający zobowiązuje się dostarczyć towar bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.

Formy płatności:

- Płatność z góry (przelew bankowy): należność za zamówione towary przelewana jest na konto sprzedającego

- Płatność przy odbiorze: zapłata przy odbiorze przesyłki

Koszt przesyłki ponosi Zamawiający.  

Zamówienia i finalizacja zakupu

a. Zakupu dokonuje się poprzez opcję Kup teraz. Klikając w tą opcję klient zobowiązuje się do zapłaty za kupiony towar oraz koszty dostawy.

b. Wszystkie dane potrzebne do finalizacji zakupu otrzymają Państwo w wiadomości wysyłanej automatycznie przez Allegro po dokonaniu zakupu.

c. Płatność za zamówiony towar następuje z góry przelewem na konto bankowe lub za pobraniem.

d. Na wpłatę czekam 7 dni od kliknięcia w opcję kup teraz. Jeśli finalizacja zakupu następuje przelewem na konto - w tytule przelewu proszę podać tylko LOGIN z Allegro. Wpłata powinna obejmować należność za towar + koszt przesyłki podany na stronie aukcji.

e. Towar wysyłam w ciągu 24h od momentu zaksięgowania należności na koncie (lub informacji o wysyłce pobraniowej). W przypadku jakichkolwiek opóźnień natychmiast Państwa o tym poinformuje.

Nie wysyłam towarów na podstawie skanów potwierdzenia przelewu.

f. Towar wysyłam na adres podany w Allegro. W przypadku, gdy przesyłka ma być wysłana na inny adres proszę o informację bezpośrednio po zakupie poprzez formularz dostawy/zapłaty Allegro bądź mailowy.

g. Koszty przesyłki pokrywane są przez Klienta ( nie dotyczy aukcji, gdzie przesyłka jest gratis).  

Przedmioty zakupione na kilku aukcjach nie przekraczające wagi 29kg  wysyłane są w jednej paczce. W przypadku, gdy nie będzie takiej możliwości (np. zbyt duża różnica gabarytów zakupionych przedmiotów), również Państwo zostaną o tym poinformowani.

h. Zastrzegam sobie prawo odmowy wysyłki za pobraniem w przypadku negatywnej oceny wiarygodności Kupującego ( brak komentarzy lub duża ilość komentarzy negatywnych)

Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych. Dane Kupującego otrzymane z serwisu Allegro są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Dane nie są w żaden sposób dalej przetwarzane, przechowywane ani udostępnianie osobom trzecim przez Sprzedającego.

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej we Wrocławiu. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.

Wyświetlenia:209
Numer oferty:6912088767
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry