Matryca Toshiba Portege R700 LT133EE09900 303mm (6542239606)

zakończona
225,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 11,49 zł
  • Allegro Kurier InPost 12,18 zł
Zakupy powyżej 900 zł
  • lokalizacja: Poznań
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: używany

Przedmiotem aukcji jest: matryca / ekran 13,3" Slim 303 mm szerokości

Model: LT133EE09900 NRL75-EE09916A

Specyfikacja:

Przekątna: 13,3"
Rozdzielczość: 1366 x 768 WXGA Podświetlanie / Rodzaj: LED
Złącze: 40 pin
Szerokość matrycy: 303 mm

Matryca jest w 100% sprawna, wizualnie w bardzo dobrym stanie - Klasa A/-A!

TOWAR DOSTĘPNY OD "RĘKI"

Na matryce udzielamy 3 miesiące gwarancji.

Pasuję do laptopów:

Toshiba Satellite R630 Series R630
Toshiba Portege R700

Kompatybilne modele matryc:

AU Optronics B133XW07 V.1 , B133XW07 V.2

Toshiba LT133EE09900 , LT133EE09B00 , LT133EE09C00

Jak rozróżnić matryce o podświetleniu LED i CCFL:

Każdą matryce sprawdzamy pod kątem uszkodzeń, wad, linii, pasów pionowych i poziomych, wszelkich braków lub zakłóceń obrazu oraz problemów z podświetlaniem oraz zewnętrznych zarysowań!

Matryce uszkodzone odrzucane są w pierwszej kolejności jako towar bezwartościowy!

Na kolejnym etapie ustalamy selekcje na kategorie A / A-, B.
Najczęstszymi powodami obniżenia klasy są: białe przebarwienia, ciemne plamki, delikatne ryski i wypalone piksele. Ostatnim etapem jest kontrola zewnętrznej powierzchni.
Więcej o kategoriach przeczytasz na stronie "Informacje od sprzedajacego".

Przed zakupem większej ilości (więcej niż 10 szt) wymagany jest wcześniejszy kontakt!

  • Masz pytania ?
  • chętnie na wszystkie odpowiemy
telefon
780 147 513
email
betashop.allegro@ gmail.com
Przedmioty wysyłamy do 48 h od momentu otrzymania wpłaty
Paczki wysyłamy

Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z regulaminem. Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Możliwość zwrotu lub wymiany towaru do 14 dni (nie dotyczy licytacji).

Istnieje możliwość odbioru osobistego w Poznaniu lub Śremie, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Przyjmujemy płatności

08 1140 2004 0000 3602 7406 8381

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Beta-Shop za co najmniej 900 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Allegro Kurier InPost 12,18 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka24 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Paczka48 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Paczkomaty 24/7 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 11,49 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Allegro Kurier InPost 15,68 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 23,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Darmowy zwrot jest możliwy jeśli przy zakupie jako sposób dostawy wybrano "Allegro Paczkomaty InPost"! Zwrot bez podania przyczyny jest możliwy zgodnie z Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy od dn. 25.12.14: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Jednak zakupiony towar musi być w stanie NIEZMIENIONYM. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: betashop.allegro@gmail.com . Konsument może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres firmy. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): Do: BetaPC Piotr Dudek Głogowska 31/33 60-702 Poznań Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data]. Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Przypominam, że dokonując zakupu na działalność gospodarczą (firmę) kujący nie jest konsumentem i nie obowiązuję go to prawo! Odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru: W okresie tzw. prawa do namysłu konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy przez nieprawidłowe z niej korzystanie. Tzn. jeżeli Kupujący (konsument) zmniejszy wartość zakupionej rzeczy przez niewłaściwe użytkowanie Sprzedający (przedsiębiorca) może obciążyć go dodatkowymi kosztami związanymi z doprowadzeniem przedmiotu do poprzedniego stanu lub różnica w cenie między przedmiotem wolnym od wad a przedmiotem z wadami. W przypadku niezgodności jakiejkolwiek części udzielonych przez nas informacji z obowiązującym prawem deklarujemy bezwzględne podporządkowanie się i stosowanie tego prawa w miejsce zakwestionowanego zapisu, gdyż może być on jedynie wynikiem błędu, a nie celowym działaniem.

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem email: betashop.allegro@gmail.com lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego podany w serwisie allegro, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego na adres email lub adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Klasyfikacja matryc: A+ / nowa - matryca fabrycznie nowa A - matryce demontowane z laptopów, nie odbiegające wizualnie od matryc fabrycznie nowych. Bez plam, rys i martwych pikseli czy subpikseli. Mogą mieć ślady na ramkach po demontażu z laptopa. A- - matryce w bardzo dobrym stanie, demontowane z laptopów, bez wad widocznych w trakcie pracy matrycy, możliwe powierzchniowe mikro ryski czy piksele w granicach normy ISO 13406-2 dla paneli typu II. B - matryce z widocznymi wadami w trakcie pracy, rysami czy pikselami przekraczającymi normę ISO 13406-2. Warunkiem uznania reklamacji jest dostarczenie sprzętu wraz z dowodem zakupu, kartą gwarancyjną oraz plombami gwarancyjnymi w stanie nienaruszonym. Gwarancja obejmuje wszystkie stwierdzone i udowodnione uszkodzenia powstałe z winy producenta uniemożliwiające lub ograniczające użytkowanie urządzenia, takie jak: wady materiałów użytych do produkcji części i podzespołów, wadliwy montaż w czasie produkcji, wadliwe wykonanie. Gwarancja nie obejmuje:uszkodzeń mechanicznych,uszkodzeń spowodowanych niezgodnym z instrukcją obsługi korzystaniem, użytkowaniem, transportem, składowaniem lub przechowywaniem bądź czyszczeniem albo konserwacją towaru, uszkodzeń powstałych na skutek nieprzestrzegania powszechnych zasad eksploatacji sprzętu elektronicznego oraz wszelkich innych uszkodzeń powstałych z winy lub niewiedzy Nabywcy, materiałów eksploatacyjnych oraz elementów naturalnie się zużywających (m.in. ogniwa w bateriach). Politykę zwrotów w przypadku martwych pikseli lub subpikseli określa norma ISO 13406-2 dla paneli II klasy. W przypadku matryc klasy "A+" oraz "A" gwarantujemy gwarancję Zero Pikseli przez okres 14 dni od zakupu. Jeśli w aukcji nie ma informacji o gwarancji, tzn. że udzielamy 3 miesięcy gwarancji na zasadzie rękojmi.