Materac sprężynowy VIKA 140x200 cm - PROMOCJA -40% (6910944375)

9 dni do końca
cena kup teraz
797,40 zł
z 100 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska gratis
 • Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
 • lokalizacja: Poznań, Polska
 • czas wysyłki: do 14 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • rodzaj materaca: sprężynowe
 • rozmiar (cm): 140x200
 • twardość materaca: H3
 • wysokość materaca (cm): 19.00 [cm]
Materace SENNA
EMBE POZNAŃ SPÓŁKA Z O.O.
właściciel i dystrybutor marki SENNA
61-131 Poznań,
ul. Milczańska 14A, lok.2
NIP: 7822557620

Magazyn:
61-005 Poznań, ul. Św. Michała 100

Tel. +48 603 671 572
e-mail: sklep@sennamaterace.­pl
Bank Handlowy w Warszawie S.A.
10 1030 0019 0109 8530 0047 6504

Zakupiony produkt zostanie wysłany w ciągu 2 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty, a w przypadku zamówień w opcji za pobraniem lub płatność przy odbiorze, materace wysyłane są w ciągu 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Produkty wysyłamy firmą kurierską K-EX. Przesyłki są dostarczane maksymalnie w ciągu 2-3 dni roboczych od nadania. Istnieje możliwość odbioru własnego z magazynu, który mieści się w Poznaniu, przy ul. Św. Michała 100.

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Materac sprężynowy VIKA 140x200 cm

PROMOCJA -40%

Darmowa dostawa!

Materac VIKA gwarantuje Ci spokojny, komfortowy sen każdej nocy.

Dzięki zastosowaniu sprężyn kieszeniowych oraz dodatkowej warstwy lateksu, doskonale sprawdzi się jako materac dla dwojga – różnica w ciężarze ciała nie powoduje jego odkształcenia, dzięki czemu oboje partnerów może wypoczywać komfortowo. Model ten bardzo łatwo dopasowuje się do kształtu ciała, zarówno dzięki wysokiej elastyczności punktowej, jak i zastosowaniu 7 stref twardości. W efekcie materac VIKA jest wyjątkowo wygodny i co istotne – idealnie podpiera kręgosłup.

Darmowa dostawa!

Informacje dodatkowe:


Wsokość :

19 cm

Stopień twardości :

twardy

 • dodatkowe utwardzenie dzięki płycie z kokosu lateksowanego

Dla kogo :

dla par, dla osób dużych i ciężkich, dla dzieci i młodzieży

Rodzaj :

materac kieszeniowy (dwustronny)

 • rodzaj materaca sprężynowego, w którym każda ze sprężyn zamknięta jest w osobnej kieszeni; w efekcie materac cechuje się wyjątkową elastycznością i bardzo łatwo dopasowuje się do kształtu ciała

Wkład :

materac sprężynowy dwustronny o 7 strefach twardości, obustronnie obłożony 2 cm pianką poliuretanową, jednostronnie profilowaną płytą lateksu o wysokości 3 cm; dodatkowo płyta z kokosu lateksowanego

Pokrowiec :

wykonany z białej dzianiny poliestrowej; wszyty zamek umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze do 60˚C

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 15 dni roboczych
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 15 dni roboczych
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Embe Poznań Sp. z o.o.
ul. Milczańska 14A/2
61-131 Poznań
NIP: 7822557620
REGON: 302355258
KRS: 0000451446
Firma EMBE POZNAŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zarejestrowana została do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu pod nr KRS: 0000451446. Adres siedziby/adres do reklamacji: EMBE POZNAŃ SPÓŁKA Z O.O. (Właściciel Sklepu Internetowego sennamaterace.pl) 61-005 Poznań, ul. Św. Michała 100.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Embe Poznań Sp. z o.o.
ul. Milczańska 14A/2
61-131 Poznań
 
1. Zamawiający będący konsumentem w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki ma prawo poinformować Sprzedającego w formie wiadomości wysłanej na adres e-mail: sklep@sennamaterace.pl lub pisemnie na adres siedziby Sprzedającego o chęci odstąpienia od umowy sprzedaży Produktu lub Produktów, bez podania przyczyn. Zwrot Produktu lub Produktów, których dotyczy odstąpienie powinien zostać dokonany przez Zamawiającego niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu 14 dni od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu (lub jego wysyłki do Sprzedającego). Zwrot Produktu lub Produktów może zostać dokonany poprzez przesłanie go/ich w określonym powyżej terminie na adres: EMBE POZNAŃ SPÓŁKA Z O.O. (Właściciel Sklepu Internetowego sennamaterace.pl) 61-005 Poznań, ul. Św. Michała 100. 2. Produkt, co do którego Kupujący odstąpił od umowy sprzedaży nie może mieć śladów użytkowania i nie może być uszkodzony. W przypadku wykrycia śladów użytkowania lub uszkodzeń w Produkcie, którego dotyczy oświadczenie o odstąpieniu, Sprzedający jest uprawniony do odmowy jego przyjęcia i zakwestionowania oświadczenia Zamawiającego o odstąpieniu. 3. W przypadku skutecznego odstąpienia od umowy sprzedaży, koszt przesyłki zwrotnej Produktu lub Produktów do Sprzedającego ponosi Zamawiający. W przypadku złożenia przez Zamawiającego oświadczenia w zakresie odstąpienia od umowy sprzedaży oraz wykrycia przez Sprzedającego śladów użytkowania lub zniszczenia odesłanego do niego Produktu lub Produktów, koszty związane z brakiem zasadności odstąpienia ponosi Zamawiający. 4. W przypadku skutecznego odstąpienia od umowy sprzedaży, wpłacona przez Zamawiającego kwota tytułem ceny oraz dostawy do niego zamówionego i następnie zwróconego Produktu lub Produktów zostanie przelana na rachunek bankowy wskazany przez Zamawiającego w jego oświadczeniu od odstąpieniu lub na rachunek, z którego nastąpiła wpłata w przypadku braku wskazania innego rachunku. Zwrot kwot, o których mowa w zdaniu powyżej następuje niezwłocznie po fizycznym otrzymaniu przez Sprzedającego nienaruszonych i niezniszczonych Produktów, których dotyczyło oświadczenie o odstąpieniu.

reklamacje

1. Jeżeli Produkt lub Produkty zamówione przez Zamawiającego będącego konsumentem są niezgodne z umową sprzedaży, jest on uprawniony do żądania ich doprowadzenia do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną wymianę tego Produktu na nowy, chyba że wymiana okaże się niemożliwa lub wymagać będzie nadmiernych kosztów ze strony Sprzedającego. Informacja o niezgodności Produktu z umową powinna zostać przedstawiona Sprzedającemu niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 2 miesięcy od jej wykrycia poprzez wiadomość na adres e-mail: sklep@sennamaterace.pl lub pisemne oświadczenie przesłane na adres siedziby Sprzedającego wraz z podaniem swoich danym kontaktowych. W związku z charakterem oferowanych przez Sprzedającego Produktów (osobisty charakter użytkowy) oraz z uwagi na brak zaplecza technicznego Sprzedającego, informuje on, iż w razie wykrycia ich niezgodności z umową nie jest możliwa ich ewentualna naprawa, a jedynie wskazana powyżej wymiana na Produkty nowe, zgodne z umową sprzedaży. 2. W przypadku braku możliwości dokonania wymiany Produktu na nowy, o czym Zamawiający zostanie poinformowany, ma on prawo domagać się stosownego obniżenia ceny (odpowiednio do wykrytej w Produkcie niezgodności) albo odstąpić od umowy sprzedaży tego Produktu, pod warunkiem jednak, iż niezgodność Produktu z umową była istotna. W takim wypadku różnica w cenie (kwota obniżki) lub wartość Produktu w razie odstąpienia od umowy zostanie przekazana Kupującemu na rachunek bankowy przez niego wskazany. 3. Na żądanie Zamawiającego będącego konsumentem, Sprzedający wystawi pisemne potwierdzenie zawarcia umowy, zawierające jego oznaczenie wraz z adresem, datę sprzedaży oraz określenie zakupionych Produktów, ich ilości i ceny.