MATERAC PRZECIWODLEŻYNOWY HILL-ROMM DUO 4 STOPNIA (6482340305)

zakończona
  • stan: używany

Przedmiotem aukcji jest materac HILL-ROMM DUO PROFESJONALNY

Materac używany w pełni sprawny w bardzo dobrym stanie po przeglądzie i dezynfekcji cena nowego 30.000zł

Najwyższej klasy materac przeciwodleżynowy przeznaczony dla wysokospecjalistyczn­ych oddziałów szpitalnych i poszpitalnych

Materac Duo® – zaprojektowany dla dwóch głównych trybów terapeutycznych polegających na utrzymywaniu stałego lub zmiennego niskiego ciśnienia. Obydwa one są pod stałą kontrolą systemu monitorowania poziomu ciśnienia wewnątrzkomorowego De-Teq™. Innowacyjny materac dla pacjentów z grupy wysokiego i bardzo wysokiego ryzyka, który przyczynia się do maksymalnej częstości wyleczeń dzięki dwóm klinicznie zaakceptowanym terapiom dostępnych w jednym produkcie. Tryb naprzemiennie zmiennego ciśnienia. Konwencjonalne materace zmiennociśnieniowe wywierają duży nacisk na powierzchnię skóry poprzez zbyt wysoki poziom ciśnienia w komorach materaca w trakcie procesu pompowania powietrza. Materac Duo zapewnia przynajmniej o 60% niższy poziom szczytowego ciśnienia wewnątrzkomorowego w porównaniu z klasycznymi materacami zmiennociśnieniowymi­. Ciśnienie panujące w komorach dynamicznego materaca Duo® ustalane jest na podstawie informacji uzyskiwanej z integralnej strefy czujników De-Teq™, tworzącej inteligentny system kontroli ciśnienia utrzymujący w sposób ciągły uzasadniony klinicznie niski poziom ciśnienia we wszystkich strefach materaca. Tryb ciągłego niskiego ciśnienia. Tryb ten, w którym ciśnienie wewnątrzkomorowe kontrolowane jest automatycznie przez czujniki technologii De-Teq™, zapewnia maksymalną dystrybucję masy ciała pacjenta, co w efekcie oznacza minimalne ciśnienie na granicy kontaktu materaca z powierzchnią ciała pacjenta – rozwiązanie do tej pory niedostępne w materacach z układami stałego ciśnienia. Czujnik De-Teq® Zaawansowana technologia kontroli niskiego ciśnienia sprawiająca, że unoszenie się na powierzchni staje się wirtualną rzeczywistością.

Posiadam inne wózki,łóżka elektryczne,balkonik­i,kule
W razie pytań 508-101-622

ZAWSZE ODPOWIEM PAŃSTWU NA WSZYSTKIE PYTANIA ZWIAZANE Z DOBOREM ŁÓŻKAwysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua