Materac Nawierzchniowy Nakładka Materacowa 180x200 (6999618379)

zakończona
104,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 29,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 39,00 zł
 • lokalizacja: Sucha Beskidzka, Polska
 • czas wysyłki: do 5 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • rozmiar (cm): 180x200
 • twardość materaca: H1
 • wysokość materaca (cm): 3 [cm]
 • rodzaj materaca: piankowy
 • waga (z opakowaniem): 5 [kg]
 • informacje dodatkowe: antyalergiczny, antygrzybiczny, materiał pikowany, zdejmowany pokrowiec

opis

e-mail - sklep@studiomaterace­.pl
telefon komórkowy - +48 664 408 000
poniedziałek - piątek
8:00 - 16:00
Kurier 29,00 zł
Kurier za pobraniem
39,00 zł
Pozostałe informacje

Kurier na dostarczenie towaru ma
2-3 dni roboczych

BGŻ BNP Paribas 67 1600 1013 0002 0013 1214 7001

1.
Wybierz produkt, który Cię zainteresował, dokonaj zakupu poprzez opcje
KUP TERAZ.
2.
Wypełnij formularz dostawy oraz wybierz formę płatności. Podaj nam dane do wysyłki, nr telefonu kontaktowego oraz informacje czy chcesz otrzymać fakturę jeśli tak musimy mieć dokładne dane.
3.
Proszę poczekać na wiadomość e-maila od Allegro, w której otrzymujesz dokładne dane oraz nr rachunku do wpłaty.
Bardzo ważne, w przelewie proszę nam podać swój Nick na portalu Allegro oraz nr aukcji, usprawni to dalszą procedurę oraz szybką wysyłkę.
4.
Po otrzymaniu i zaksięgowaniu na naszym koncie wpłaty za zakupy, towar zamówiony przez Państwa zostaje sprawdzony przez Naszych pracowników, dokładnie zapakowany i przygotowany do odbioru przez kuriera w ciągu 3 dni. Firma kurierska K-EX na dostarczenie towaru do klienta ma 2-3 dni roboczych.

Przedmiotem aukcji jest:


Materac Nawierzchniowy, tzw. Toper

rozmiar 180x200x3 cm


Pełni rolę nakładki na materac, tapczan lub wersalkę, której zadaniem jest zniwelowanie wszelkich nierówności, typu guziki i szwy. Chroni również materac bądź tapczan przed nadmierną eksploatacją.

Nakładka wykonana jest z pianki materacowej z karbowaną powierzchnią, która delikatnie masuje ciało, wspomaga krążenie krwi oraz cyrkulację powietrza.

Nakładka została wyposażona w elegancki pokrowiec, obustronnie pikowany na podkładzie włókna puszystego, które uniemożliwia rozwój roztoczy, mikroorganizmów i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Można go z łatwością ściągnąć z nakładki dzięki wszytym zamkom błyskawicznym.

Całkowita wysokość nakładki materacowej wynosi 3 cm. Nie posiada mocowań

Dane szczegółowe materiału, z którego wykonany jest pokrowiec:

 • skład: 100 % PES (poliester)

 • gramatura: 200 g/m² ± 5 %

 • Certyfikat OEKO-TEX

 • test papierosa – trudnopalnośćTest papierosa (trudnopalność)


Tkania objęta atestem zgodnym z normą BS5852 Part 1 Source 1 i 2 wydawanym przez brytyjski instytut Furniture Industry Research Association (FIRA).

Tkaniny objęte tym atestem opóźniają rozprzestrzenianie się ognia, którego źródłem jest tlący się papieros, a nawet paląca się zapałka. Przeznaczone do zastosowań specjalistycznych, gdzie konieczne jest spełnienie wysokich norm bezpieczeństwa (hoteli, restauracji, obiektów użyteczności publicznej) oraz dla wszystkich kładących nacisk na najwyższy standard trudnopalności


Certyfikat Oeko Tex® Standard 100


Wiodący w świecie znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Tkaniny, którym przyznano ten znak są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

Rzeczywisty wymiar nakładki może się wahać w przedziale +/- 2 %

Na naszych pozostałych aukcjach dostępne są również rozmiary:

80x200x3 cm

90x200x3 cm

140x200x3 cm

160x200x3 cm

Zdjęcia przedstawione na aukcji mają charakter poglądowy. Kolory i kształty przedstawione na fotografiach zależne są od wyświetlacza/monitor­a z którego korzysta osoba przeglądająca ofertę. Towar w rzeczywistości może się nieznacznie różnić. Przedstawione kolory pianki wewnątrz materaca, mogę ulec zmianie, lecz nie będzie to miało wpływu na właściwości materaca.

GCS-AP1-R
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 29,00 zł

Lokalizacja: Sucha Beskidzka, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
29,00 zł
kolejna sztuka
29,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
6 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
39,00 zł
kolejna sztuka
39,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
6 dni roboczych
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Punkty odbioru

Salon przyfabryczny Studio Materace
Unii Europejskiej 61
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie
email: sklep@studiomaterace.pl
tel.: 664408000

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 17:00
 • sobota 08:00 - 13:00

płatność tylko gotówką
do odbioru w 3 dni robocze
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

PTM Sp. Z o.o., Oddział Oświęcim
Unii Europejskiej 61
32-600 Oświęcim
Dodatkowe informacje

Opis procedury reklamacyjnej:  

1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem sklep@studiomaterace.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 

- imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 

- datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 

- przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 

- wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.  

2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedawca ma prawo poprosić Kupującego o przesłanie zdjęć przedstawiających opisywaną wagę, bądź jeśli te są niewystarczające, o przesłanie reklamowanego towaru na adres Sprzedawcy.  W przypadku odesłania reklamowanego towaru Sprzedawca nie ma obowiązku poniesienia kosztów takiego transportu.

3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. W przypadku, gdy do reklamacji wymagane jest odesłanie towaru, termin 14 dni liczony jest od momentu otrzymania przez Sprzedawcę reklamowanego towaru. 

 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.


Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i  dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur:  

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego  sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym  Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji  Handlowej w Krakowie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i  procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem:  http://www.uokik.gov.pl, w zakładce "Rozstrzyganie sporów  konsumenckich".


 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

PTM Sp. Z o.o., Oddział Oświęcim
Unii Europejskiej 61
32-600 Oświęcim

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:  


W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług –  zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez  podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci  wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.  


Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu  stosowne oświadczenie woli, najlepiej, pisząc na adres e-mail:  sklep@studiomaterace.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od  umowy, lub skorzystać z innej drogi komunikacji z nami. Po przesłaniu oświdczenia do Sprzedawcy, Kupujący otrzyma specjalny numer zwrotu, który powinien zamieścić na przesyłce. Nie zamieszczenie owego numeru może wydłużyć całą procedurę zwrotu. Przesyłkę należy nadać na adres: 


PTM Sp. Z o.o., Oddział Oświęcim

ul. Unii Europejskiej 61

32-600 Oświęcim.


Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy:  

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania  Towaru. Koszt odesłania towaru może być wyższy niż koszt dostawy podany w  ofercie. Zależy to od wielu czynników, np. oryginalnie zapakowany  materac, może być zrolowany przez co jego objętość jest  znacznie mniejsza. Sprzedający w ciągu 14 dni od złożonego oświadczenia,  zwróci pieniądze przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jaki wybrał  konsument. Jeżeli użycie tego samego sposobu zapłaty nie jest możliwe, Sprzedający poprosi o wskazanie innego (np. przelew bankowy na wskazany  nr rachunku). Sprzedający może się wstrzymać ze zwrotem pomiędzy do  momentu otrzymania odesłanego przedmiotu. Kupujący może zwrócić towar we własnym zakresie, lub skorzystać z usług  firmy transportowej Sprzedającego. 


Zwracana kwota 

W przypadku odstąpienia od umowy w skład zwracanej kwoty wchodzą: cena  przedmiotu oraz pierwotne koszty jego wysłania – do wysokości najtańszej  zwykłej opcji wysyłki, która widniała w danej ofercie. W sytuacji  której konsument decyduje się na dokonanie zwrotu, korzystając z usług  transportowych Sprzedającego, zwracana kwota pomniejszana jest o cenę  przesyłki zwrotnej.  


Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości odesłanego  przedmiotu, które wynikało z korzystania z niego w sposób wykraczający  poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania.  Obowiązkiem konsumenta jest solidne i bezpieczne zapakowanie odsyłanego  towaru.    


Brak możliwości odstąpienia od umowy:  

Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje  Kupującemu, który nie jest konsumentem, oraz w przypadku gdy zamawiany towar został wykonany na specjalne życzenie klienta.

O sprzedającym
Dolce-Farniente
98,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

95

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

 • 664 408 000
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

Ważne informacje: - przed zakupem proszę się zapoznać z opisem przedmiotu i w razie pytań chętnie udzielimy odpowiedzi mailem lub telefonicznie - po licytacji proszę podać wybrany kolor, oraz określenie sposobu rozliczenia tj. wpłata na konto lub pobranie. Jeżeli na zakup ma być wystawiona faktura VAT proszę przesłać niezbędne dane do jej wystawienia - wysyłki realizujemy firmą kurierską. W zależności od firmy spedycyjnej dostawa może trwać 2-5 dni roboczych - zakupiony towar staramy się wysyłać jak najszybciej, lecz nie później niż do 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia (płatność przy odbiorze), bądź zaksięgowania wpłąty na naszym koncie (przedpłata przelewem, PayU). W przypadku, gdy termin ten musiałby zostać przekroczony, klient zostanie o tym poinformowany. - wszystkie ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT - jeżeli kupią Państwo na kilku naszych aukcjach prosimy o poinformowanie nas o tym mailowo - prosimy, by w tytule przelewu podać swój Nick (nazwę użytkownika) Allegro, oraz numer oferty Allegro. Ułatwia to identyfikację wpłacającego, a tym samym przyśpiesza wysyłkę. Zasady użytkowania materaca: - materace powinny być użytkowane zgodnie z ich instrukcją i przeznaczeniem (sen i wypoczynek) - materacy należy użytkować w pomieszczeniach suchych, zamkniętych i zabezpieczonych przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi oraz bezpośrednim działaniem promieni słonecznych - temperatura powietrza w pomieszczeniach powinna mieścić się w granicach od 10 do 30 stopni C, a wilgotność 40-70 - materace mogą się charakteryzować specyficznym zapachem komponentów użytych do ich produkcji. Specyficzny zapach nie oznacza, że materac jest szkodliwy dla zdrowia i życia. - materacy nie należy ustawiać w odległości mniejszej niż 1 metr od czynnych grzejników. - tolerancja wymiarów materacy wynosi +/- 2 cm. - materac nie powinien leżeć bezpośrednio na podłodze. Ze względu na wentylowanie materaca zalecane jest stosowanie materaca na stelażu drewnianym, którego odległość pomiędzy listewkami nie powinny być większe niż do 4 cm. - materac powinien być odwracany cztery razy w roku góra-dół i przód-tył. W przypadku materacy jednostronnych zaleca się obracanie tylko przód-tył. - wszystkie pokrowce są zdejmowane i nadają się do prania w temperaturze do 40 stopni C. Pokrowiec po praniu może ulec nieznacznemu skurczeniu. - odkształcenia nowego materaca do 2 cm głębokości są naturalnym zjawiskiem i nie obniżają jakości wyrobu, dopuszcza się możliwość łączenia elementów wewnętrznych co nie powoduje obniżenia jakości wyrobu. - zabrania się skakania na materacu, ponieważ może zostać uszkodzona wewnętrzna struktura materaca. Długotrwały ucisk punktowy (np. częste siadanie na brzegu materaca) może spowodować uszkodzenie sprężyn i/lub trwałe zdeformowanie wkładu piankowego. - nie wolno palić papierosów korzystając z materaca. - dla zapewnienia lepszej higieny i dłuższego utrzymania czystości materaca głównego zalecamy zastosowanie nakładki higienicznej. - początkowo nowy materac może wydawać się zbyt twardy lub zbyt miękki. Potrzebujesz maksymalnie 7 nocy, by ciało przyzwyczaiło się do materaca, a materac dostosował się do kształtu Twojego ciała. Gwarancją producenta nie są objęte: - uszkodzenia powstałe w wyniku niewłaściwego użytkowania, przechowywania i konserwacji, jak również po stwierdzeniu dokonania napraw przez osobę nieupoważnioną przez producenta. - w produktach mogą występować różne odcienie tkaniny w zależności od kąta padania oświetlenia naturalnego i sztucznego, co nie jest wadą podlegającą reklamacji - niezgodności wzoru oraz odcienia tkaniny w przypadku dokompletowań produktów. - możliwości barwienia się materiału przy siadaniu w dżinsach. - możliwości siadania pianki do 5% i jest to zgodne z Polską normą (PN-78/C-05012/12) - zmiany zachodzące naturalnie podczas przeciętnej eksploatacji produktu - gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikające z niezgodności towaru z umowy (Dz.U.NR.141 , pozycja 1176 art. 13 ust.4).