Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Materac 160x200 visco HAPPY LIVE wysokość - 24 cm (6541659487)

1 osoba kupiła 1 sztukę
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
419,00 zł
z 9949 sztuk
Kup na raty
kup na raty
11 x 41,90 zł
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 49,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 59,00 zł
 • lokalizacja: JEZIORANY, Polska
 • czas wysyłki: do 3 dni

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Rozmiar (cm):
  160x200
 • Rodzaj materaca:
  Termoplastyczne
 • Twardość materaca:
  H3
 • Wysokość materaca (cm):
  24 [cm]
 • Producent:
  Inny
 • Waga (z opakowaniem):
  35 [kg]

Opis

Strona "o mnie" Moje komentarze Inne moje aukcje

90 x 200 120 x 200 140 x 200 160 x 200 180 x 200

Materac HAPPY LIVE

Rozmiar:
160 x 200 x 22-24 cm

Wkład:
 • 9 stref - sprężyny kieszeniowe umieszczone, każda w osobnej kieszonce materiału.
 • pianka poliuretanowa - otacza materac z 4 stron tworząc mocną ramę, dzięki czemu można z niego korzystać po obu stronach.
 • pianka termoplastyczna - inaczej leniwa jest to pianka, która reaguje na temperaturę i wagę. Posiada właściwości odleżynowe, dopasowuje się do kształtu, zapewnia poprawną korektę dla kręgosłupa.
 • filc - usztywnia całą konstrukcję zwiększając wytrzymałość materaca.
 • włókno klimatyzujące - otoczone jednostronnie wchłania pot i utrzymuje stałą temperaturę ciała.
 • pokrowiec antyalergiczny - wykonany z dzianiny membranowej z wszytym zamkiem umożliwiającym łatwe zdejmowanie. Pikowany obustronnie włóknem klimatyzującym.
 • twardość: H3 - średnio-twardy

Wkład kieszeniowy otoczony został jednostronnie pianką poliuretanową wysokoelastyczną, druga strona materaca pianką Visco-elastic.

Dzięki zastosowaniu wkładu kieszeniowego o 9 strefach twardości połączonego z pianką wysokoelastyczną materac charakteryzuje się bardzo dobrą wytrzymałością oraz wysokimi właściwościami antyalergicznymi. Dodatkowym atutem materaca jest zastosowanie pianki termoelastycznej typu VISCO. Pianka termoelastyczna zmienia swą elastyczność w zależności od temperatury, dzięki czemu inteligentnie dostosowuje się do kształtu ciała. Porowata struktura pianki pobudza krążenie krwi. Poprzez ergonomiczne rozłożenie ciężaru ciała, materac z pianką termoelastyczną przyczynia się do zredukowania dolegliwości związanych z kręgosłupem. Włókno klimatyzujące zapewnia odpowiednią wentylację materaca.

Czym charakteryzują się sprężyny kieszeniowe
o 9 strefach twardości ?

System 9-strefowy charakteryzuje się tym, iż każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce materiału. Sprężyny nie są połączone ze sobą, co powoduje, że każda pracuje osobno, niezależnie od drugiej. Taka praca eliminuje efekt wyginania się dużej powierzchni materaca przy nacisku na jego małą powierzchnie. Śpiąc na materacu ze sprężynami kieszeniowymi wiercenie i obracanie się drugiej osoby nie będzie dla Państwa odczuwalne. Także różnica wagi pomiędzy dwiema osobami nie będzie miała znaczenia, co w przypadku materacy ze sprężyną standardową typu bonell powoduje, iż osoba lżejsza zsuwa się na osobę cięższą. Materace typu kieszeniowego są to tzw. "CICHE MATERACE", ponieważ sprężyny zamknięte w osobnej kieszonce nie stykają się ze sobą i nie wywołują niepotrzebnych dźwięków.

Ciało człowieka można podzielić na 9 stref, z których każda potrzebuje innej siły podparcia podczas leżenia. Dlatego też stworzyliśmy dla Państwa materac doskonale dopasowujący się do ciała. Chcąc zapewnić dla Państwa bardzo wysoki komfort snu wkład 9- strefowy utworzony jest ze sprężyn kieszeniowych o różnej wysokości, oraz różnej twardości w celu niezwykle precyzyjnego dopasowania do każdej części ciała.

System 9-strefowy, oraz idealnie do niego dopasowane surowce z których został stworzony materac gwarantują zdrowy i wygodny odpoczynek.

Pokrowiec hipoalergiczny wykonany został z dzianiny membranowej. Ponadto jest on pikowany obustronnie włóknem klimatyzującym, działa antybakteryjnie, nadaje materacowi puszystości i powstrzymuje pocenie. Pokrowiec wyposażony jest w zamek błyskawiczny, co umożliwi Państwu łatwe zdejmowanie go z materaca w celu wyprania. Pokrowiec można prać w temperaturze do 40 stopni C.

Technologie:

Materiał z którego wykonana jest kieszonka sprężyny ma bardzo dużą wytrzymałość na rozciąganie, jest elastyczna i współpracuje wraz ze sprężyną, dzięki czemu materiał się nie przeciera i nie pęka.

Najnowsza technologia sprężyn kieszeniowych, w której zastosowano podwójne hartowanie drutu zwiększając tym samym żywotność sprężyny o ponad 50 %.

Owcza wełna jako naturalny surowiec ociepla w zimowe noce, a następnie wchłania pot zapewniając idealną cyrkulację powietrza.

Pianka visco elastic podzielona na siedem stref, w których każda z nich jest przystosowana do innej części ciała. Idealnie dopasowuje się do temperatury i wagi człowieka.

Tekstylia stosowane w pokrowcach materaca są przyjazne dla skóry, delikatne, oraz posiadają właściwości antyalergiczne.

Inne modele:

Oznaczenie materaca:
 • Materac dwustronny

  Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.

 • Pokrowiec pikowany

  Pikowany obustronnie włóknem klimatyzującym, z wszytym zamkiem.

 • 9 stref

  9 stref twardości spręzyn kieszeniowych.

 • Owcza wełna

  Materac jednostronnie otoczony owczą wełna.

 • Visco-elastic

  Pianka przejmuje ciepło ciała i świetnie dopasowuje się do jego kształtu.

 • Materac hypoalergiczny

  Idealny dla osób z alergią.

 • Materac średnio twardy

  Materac o uniwersalnej, średniej twardości.

 • Do stelaży regulowanych

  Materac idealnie nadaje się do łóżek ze stelażami regulowanymi.

 • Pokrowiec można prać

  Posiada zamek błyskawiczny, po zdjęciu można prać w temp. do 40 stopni C.

Dostawa i płatność
od 49,00 zł

Lokalizacja: JEZIORANY, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
49,00 zł
kolejna sztuka
49,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4-5 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
59,00 zł
kolejna sztuka
59,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4-5 dni roboczych

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

P.P.H.U. LUCA CICHOSZ LUCYNA
RADOSTOWO 72
11-320 JEZIORANY
Dodatkowe informacje

 Dodatkowe informacje

1. Firma LUCA jest zobowiązana do dostarczenia Towaru wolnego od wad i odpowiada za wady Towaru.

2. Reklamacje należy składać drogą mailową na adres : reklamacje.luca@gmail.com.  

3. Reklamacja powinna zawierać uzupełniony formularz zgłoszenia reklamacji oraz co najmniej 3 zdjęcia w formacie JPG lub PNG przedstawiające wskazywaną wadę towaru. 

4. Firma LUCA zastrzega sobie prawo do żądania uzupełnienia przez Klienta przesłanej dokumentacji, w celu pełnej weryfikacji złożonej reklamacji.   

5. Reklamacje są rozpatrywane w terminie 14 dni od wpłynięcia reklamacji.   

6. Sprzedawca jest odpowiedzialny z tytułu rękojmi za wady fizyczne, które istniały w chwili przejścia niebezpieczeństwa na klienta lub wynikły z przyczyny tkwiącej w towarze w tej samej chwili.   

7. Jeżeli Towar ma wadę, Klient może złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy, chyba że Sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli Towar był już wymieniony lub naprawiany przez Sprzedawcę albo Sprzedawca nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady.   

8. Jeżeli Klientem jest konsument, może zamiast zaproponowanego przez Sprzedawcę usunięcia wady żądać wymiany Towaru na wolny od wad albo zamiast wymiany rzeczy żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez kupującego jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez Sprzedawcę. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość rzeczy wolnej od wad, rodzaj i znaczenie stwierdzonej wady, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie narażałby Klienta inny sposób zaspokojenia.   

9. Obniżona cena pozostaje w takiej proporcji do ceny wynikającej z umowy, w jakiej wartość rzeczy z wadą pozostaje do wartości rzeczy bez wady.   

10. Kupujący nie może odstąpić od umowy, jeżeli wada jest nieistotna, materac był użytkowany niezgodnie z przeznaczeniem i zasadami użytkowania materacy.  

11. Jeżeli rzecz sprzedana ma wadę, kupujący może żądać wymiany rzeczy na wolną od wad albo usunięcia wady.   

12. Sprzedawca wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad lub usunie wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Klienta.   

13. Sprzedawca może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Klienta, jeżeli doprowadzenie do zgodności z umową rzeczy wadliwej w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe albo w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z umową wymagałoby nadmiernych kosztów. Jeżeli kupującym jest przedsiębiorca, sprzedawca może odmówić wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady także wtedy, gdy koszty zadośćuczynienia temu obowiązkowi przewyższają cenę rzeczy sprzedanej.   

14. Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od wydania Towaru Klientowi. Roszczenie o usunięcie wady lub wymianę Towaru na wolny od wad przedawnia się z upływem roku, lecz termin ten nie może zakończyć się przed upływem terminu określonego w zdaniu pierwszym. W tym terminie Klient może odstąpić od umowy sprzedaży lub złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny z powodu wady Towaru. Jeżeli Klient żądał wymiany Towaru na wolny od wad lub usunięcia wady, termin do odstąpienia od umowy sprzedaży lub złożenia oświadczenia o obniżeniu ceny rozpoczyna się z chwilą bezskutecznego upływu terminu do wymiany Towaru lub usunięcia wady.

Czas na odstąpienie od umowy

30 dni

Adres do zwrotu

P.P.H.U. LUCA Cichosz lucyna
Radostowo 72
11-320 Jeziorany

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

1. Zwrot nabytej rzeczy należy kierować na adres: P.P.H.U. LUCA Cichosz Lucyna, Radostowo 72, 11-320 Jeziorany. 2. Prawo konsumenta: Konsumentowi przysługuje prawo do odstąpienia umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny ,od momentu otrzymania Towaru (objęcia w posiadanie Towaru przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę inną niż przewoźnik), następnie po przesłaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy konsument ma 14 dni na odesłanie rzeczy. Kupujący może zwrócić towar we własnym zakresie, lub skorzystać z usług firmy przewozowej Sprzedającego. W przypadku odstąpienia od umowy zwracana kwota obejmuje koszt produktu, oraz pierwotne koszty jego wysłania do wysokości najtańszej zwykłej ceny wysyłki, na której klient dokonał zakupu. W sytuacji kiedy konsument decyduje się na dokonanie zwrotu korzystając z usług transportowych Sprzedającego, kwota zwracana zostaje pomniejszona o ceną przesyłki zwrotnej według niżej podanego cennika. Poniżej cennik przesyłek zwracanych: Przesyłka o objętości do 0,45 m3 – 79 zł , do 0,79 m3 – 87 zł ,do 1,09 m3 – 94 zł , do 1,49 m3 – 99 zł 3.Oświadczenie o odstąpieniu od umowy można złożyć mailowo pod adresem: reklamacje.luca@gmail.com, w takim przypadku firma LUCA niezwłocznie zwrotnie na adres e-mail, z którego otrzymał oświadczenie o odstąpieniu, prześle potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy złożonego drogą e-mailową. 4. Zwrot należności nastąpi w terminie 14 dni przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jaki wybrał konsument, licząc od momentu otrzymania oświadczenia konsumenta, jednak nie wcześniej niż po otrzymaniu z powrotem Towaru lub dostarczenia przez Klienta konsumenta dowodu odesłania Towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 5. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Towaru oraz ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób niewłaściwy. 6. Konsument jest zobowiązany do zwrotu towaru w takiej samej postaci w jakiej otrzymał produkt. W przypadku braku możliwości zapakowania produktu w ten sam sposób, konsument powinien zabezpieczyć produkt w tak, aby nie uległ on uszkodzeniu w czasie transportu. 7. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 8. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi: - który zawarł umowę na aukcji publicznej, - który zawarł umowę, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

O sprzedającym
STUDIOMEBLE
96,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

1170

 

38

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,6

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Lucyna Cichosz
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "LUCA" CICHOSZ LUCYNA
RADOSTOWO 72
11-320 JEZIORANY
REGON: 281599358
NIP: 743-200-35-23

Kontakt

 • 508 *** *** (pokaż)

Pozostałe informacje

RODO - informacja o przetwarzaniu danych osobowych 


Szanowna Pani/ Szanowny Panie,    


Z dniem 25 maja 2018 r. nastąpiło rozpoczęcie stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) (zwanego dalej: Rozporządzeniem lub RODO) w związku z czym firma P.P.H.U. LUCA Cichosz Lucyna z siedzibą w Radostowie 11-320 Jeziorany, informuje, że od dnia 25 maja 2018 r. będą Pani/Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez P.P.H.U. LUCA Cichosz Lucyna Pani/Pana danych osobowych.    


Niniejszym informujemy, że przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe. Szczegóły tego dotyczące znajdzie Pani/Pan poniżej.    


I.     Administrator danych osobowych    


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma P.P.H.U. LUCA Cichosz Lucyna z siedzibą w Radostowie 11-320 Jeziorany    


II.    Cele i podstawy przetwarzania    


Pani/Pana dane osobowe przetwarzamy:  

·        w celu podjęcia działań na Pani/Pana (lub osobę przez Panią/Pana reprezentowaną) zainteresowanie naszą ofertą, w celu zawarcia umowy lub/i na podstawie zawartej przez Panią/Pana z nami umowy (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. b RODO);  

·        w celach analitycznych, tj. doboru usług do potrzeb naszych klientów; optymalizacji naszych produktów na podstawie Pani/Pana uwag na ich temat, Pani/Pana zainteresowania, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi sprzedaży i posprzedażowej, w tym reklamacji, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO);  

·        w celach archiwalnych (dowodowych) dla zabezpieczenia informacji na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO); 

 ·        w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO); 

 ·        w celu badania satysfakcji klientów i określania jakości naszej obsługi, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO).   

 

III.  Odbiorcy danych  


Pani/Pana dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów: 

 1.      Podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu, tj. firmom księgowym, prawniczym, informatycznym, firmom ubezpieczeniowym, likwidatorom szkód, agencjom marketingowym;

 2.      Innym niezależnym odbiorcom, których oferta uzupełnia naszą; partnerom handlowym, których oferta uzupełnia naszą oraz podmiotom upoważnionym przepisami prawa, tj. Policja, Prokuratura, Sądy, Organy egzekucyjne, Organy podatkowe.  


 IV.  Przekazywanie danych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych 


Nie przekazujemy Pani/Pana danych poza teren Polski/UE/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.  


  V.   Okres przechowywania danych  


 a)      Pani/Pana dane pozyskane w celu zawarcia umowy przechowujemy przez okres negocjowania umowy oraz do końca roku kalendarzowego następującego po roku, w którym ostatni raz się z nami Pani/Pan kontaktowała/ł w sprawie jej zawarcia.

b)     Pani/Pana dane pozyskane w związku z zawarciem umowy przetwarzamy do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.   


  VI.  Pani/Pana prawa 


Przysługuje Pani/Panu: 

 a)   Prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii.

 b)   Prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych. 

 c)   Prawo do usunięcia danych. 

Jeżeli Pani/Pana zdaniem nie ma podstaw do tego, abyśmy przetwarzali Pani/Pana dane, może Pani/Pan  zażądać, abyśmy je usunęli.

 d)  Ograniczenia przetwarzania danych. 

Może Pani/Pan za żądać, abyśmy ograniczyli przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych wyłącznie do ich przechowywania lub wykonywania uzgodnionych z Panią/Panem działań, jeżeli Pani/Pana zdaniem mamy nieprawidłowe dane na Pani/Pana temat lub przetwarzamy je bezpodstawnie; lub nie chce Pani/Pan, żebyśmy je usunęli, bo są Pani/Panu potrzebne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń; lub na czas wniesionego przez Panią/Pana sprzeciwu względem przetwarzania danych.

 e)  Prawo do przenoszenia danych:

Ma Pani/Pan prawo otrzymać od nas w powszechnie używanym formacie dane osobowe Pani/Pana dotyczące, które nam Pani/Pan dostarczyła/dostarczyła/dostarczył. Może też Pani/Pan zlecić nam przesłanie tych danych bezpośrednio innemu podmiotowi.

 f)  Prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego 

Jeżeli Pani/Pan uważa, że przetwarzamy jej/jego dane niezgodnie z prawem, może Pani/Pan złożyć w tej sprawie skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego.

 g)  Prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych 

W każdej chwili ma Pani/Pan prawo cofnąć zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych, które przetwarzamy na podstawie Pani/Pana zgody. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pani/Pana zgody przed jej wycofaniem.  

  

 VII.  Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych 


Podanie Pani/Pana danych osobowych jest warunkiem koniecznym do świadczenia usług a konsekwencją niepodania danych będzie brak możliwości świadczenia przez nas usług (realizacji umowy).  


Na adres mailowy: luca.meble@gmail.com mogą Państwo przesyłać wszelkie informacje, wnioski, żądania i spostrzeżenia dotyczące przetwarzanych przez P.P.H.U. LUCA Cichosz Lucyna z siedzibą w Radostowie 11-320 Jeziorany   danych osobowych.

Wyświetlenia:1834
Numer oferty:6541659487
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry