Mata edukacyjna ZOO Tiny Love (6541738921)

zakończona
259,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 13,50 zł
 • Paczka48 15,50 zł
 • Paczka24 16,50 zł
 • lokalizacja: Warszawa
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowe
 • bohater: brak
 • marka: Tiny Love
 • wiek dziecka: 0 +
 • materiał: tkanina
 • certyfikaty i opinie: CE
 • płeć: chłopcy, dziewczynki

ZABAWKOLANDIA

ul. Czeremchowa 23, Warszawa

tel. 662 148 826

e-mail ninka0@interia.pl info@zabawkolandia.s­klep.pl

BZ WBK

68 1500 1070 1210 7013 3712 0000

1. odbiór osobisty

2. przesyłka kurierska

3. paczkomaty

4. paczka pocztowa 24 i 48

Sklep ZABAWKOLANDIA poleca:

Mata edukacyjna - gimnastyka dla bobasa ZOO z pałąkami firmy Tiny Love.

Gimnastyka dla bobasa to niezwykła, interaktywna mata, która już od pierwszych dni życia może bawić i stymulować rozwój dziecka .

Wyposażona jest w:
- migające światełka,
- dwa rodzaje muzyki: muzykę Mozarta oraz łagodne dziecięce piosenki (poprzez naciskanie odpowiedniego pola dziecko może samodzielnie włączać muzykę),
- bezpieczne lusterko,
- kolorowe zawieszone na pałąkach maskotki: słonika, żyrafę, papugę, małpkę,
- mini grzechotkę-paciorki.

Dodatkowe kółka pozwalają, zawiesić na pałąkach inne ulubione drobiazgi malucha.

Mata wykonana jest z różnego typu wielobarwnych i różnorodnych w dotyku materiałów.
Wraz z rozwojem, dziecko coraz pełniej korzystać z maty, dostrzegając coraz to inne elementy i odkrywając znajdujące się na niej niespodzianki.
Wszystko to sprawia, że gimnastyka dla bobasa będzie bawić maleństwo przez wiele miesięcy!

Mata jest prosta w obsłudze, składanie i rozkładanie następuje w sposób automatyczny.
Doskonała zarówno do zabawy w domu jak i na zewnątrz.

Mate można prać używając łagodnych środków piorących.

Kategoria wiekowa: 0 m+.

Mata edukacyjna została uznana przez "Mamo to ja" jako hit - najlepszy dla dziecka.
Również polecana przez miesięcznik "Dziecko".

Mata edukacyjna posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka oraz rekomendacje Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.

Towar oczywiście nowy, oryginalnie zapakowany.


Do każdego zakupu dodawany jest paragon, na życzenie faktura.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Zachodni WBK S.A. 68 1500 1070 1210 7013 3712 0000
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 13,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka24 16,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Paczka48 15,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 21,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
W przypadku płatności zwykłym przelewem realizacja zakupu nastąpi po zaksięgowaniu środków na koncie.
W przypadku płatności PayU przesyłki realizujemy po otrzymaniu informacji o dokonanej zapłacie.
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Istnieje możliwość obejrzenia produktów jak i odbiór osobisty w Sklepie Internetowym na ul. Czeremchowej 24 w Warszawie, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 15 - 21, a w soboty i w niedziele od 11 do 20. W przypadku chęci skorzystania z innych godzin prosimy o kontakt telefoniczny, gdyż istnieje taka możliwość po wcześniejszym umówieniu.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
1. Każdemu kupującemu przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku (Dz.U. z 2014 r. poz. 827) w terminie 14 dni bez podania przyczyny. 2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. 3. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy winni Państwo poinformować pisemnie nasza firmę tj. Zabawkolandia Paweł Trochimiak, ul. Czeremchowa 24, 03 - 159 Warszawa lub na adres poczty elektronicznej info@zabawkolandia.sklep.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia. 4. Istnieje możliwość skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe, jednakże w piśmie winno być wprost napisane, iż chcą Państwo odstąpić od umowy. 5. Skutkiem odstąpienia od umowy jest zwrot środków na konto wskazane przez Państwa w piśmie/formularzu odstąpienia niezwłocznie, jednakże po otrzymaniu produktu którego odstąpienie dotyczy. Zwrot środków następuje nieodpłatnie. 6. Przekazanie rzecz winno nastąpić niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. 7. Zwrot towaru następuje na Państwa koszt, chyba że wybrany sposób dostawy zakupionego produktu przewiduje darmowy zwrot. 8. Pragnę poinformować, iż zgodnie z ustawą odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania tej rzeczy.

reklamacje

1. Sklep internetowy Zabawkolandia jako sprzedawca odpowiada wobec klienta będącego konsumentem, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia), zgodnie z przewidzianymi w tym zakresie przepisami prawa, w tym przypadku przepisami kodeksu cywilnego, gdzie: - za konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. 2.Regulaminw w żaden sposób nie ograniczaja uprawnień konsumenta jakie przysługują mu na podstawie przepisów prawa obowiązujących na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. 3. Reklamację należy zgłosić listem bądź pocztą elektroniczną na adres info@zabawkolandia.sklep.pl, natomiast listownie na adres korespondencyjny: Zabawkolandia ul. Czeremchowa 24, 03 - 159 Warszawa. 4. Pragniemy poinformoawć, iż klient, może zostać poproszony o uzupełnienie dokumentacji niezbędnej do rozpatrzenia reklamacji m. in. o dokumentację zdjęciową lub o przesłanie reklamowanego towaru na adres korespondencyjny na koszt Sklepu. 5. Wterminie do 14 dni od otrzymania przesyłki - Klient zostanie poinformowany za pomocą poczty elektronicznej, telefonicznie lub listownie o wyniku postępowania reklamacyjnego. 6. W przypadku nie uznania roszczenia klienta może się zwrócić o interwencję do miejskiego lub powiatowego rzecznika konsumentów lub skorzystać z innych pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenie roszczeń. W celu skorzystania z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych, Konsument może złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/ 7. Sklep zobowiązuje się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.

pozostałe informacje

Sklep internetowy umożliwia dokonanie zakupów za pośrednictwem Internetu zgodnie z niniejszym Regulaminem. 1. Stroną dokonującą sprzedaży jest użytkownik zabawkolandiawa, który prowadzi działalność gospodarczą pod nazwą Zabawkolandia Paweł Trochimiak, ul. Czeremchowa 24, 03 - 159 Warszawa, zwany dalej Sklepem lub Usługodawcą. 2. Ceny prezentowane przez Sklep internetowy podawane są w polskich złotych i wyrażone są w kwocie brutto, jednakże cena towaru nie zawiera kosztów przesyłki towaru do Klienta, chyba że dana oferta taki sposób dostawy przewiduje. 4.Zamówienie rozumie się oświadczenie woli Klienta, zmierzające bezpośrednio do zawarcia umowy sprzedaży towarów na odległość za pośrednictwem Sklepu określające rodzaj i liczbę towaru. 5. Informacja udzielona przez sprzedawcę o przyjęciu zamówienia do realizacji, na podstawie zaakceptowanej przez obie strony oferty, wysyłana poprzez pocztę elektroniczną, jest jednoznaczna z zawarciem umowy sprzedaży wiążącą obie strony transakcji. 6. Dane do przelewu - rachunek i numer konta: Zabawkolandia Paweł Trochimiak, ul. Czeremchowa 24, 03 - 159 Warszawa nr konta: 68 1500 1070 1210 7013 3712 0000. 7. Dostawa zamówionego towaru następuje niezwłocznie. W każdej ofercie podany jest termin realizacji zamówienia. Realizacja zamówienie nie jest tożsama z terminem dostawy. Realizacja zamówienia to jest zobowiazanie Sklepu na dokonanie wysyłki towaru w określonym terminie. Termin liczony jest nie od dokonanego zamówienia tylko od potwierdzonej zapłaty, tj. potwierdzenie dokonania płatności PayU, zaksiegowanie środków na koncie lub wybór opcji za pobraniem. Pragnę poinformować, iż wysyłki realizowane są od poniedziału do piątku. Sposoby dostawy i odbiór towarów 1. Dostawy towarów zamawianych na Naszych aukcjach realizowane są na terytorium całego kraju, na indywidualnych warunkach możliwa jest wysyłka towaru za granicę Polski. 2. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy: - odbiór osobisty ze sklepu, - przesyłka kurierska, - przesyłka Pocztą Polską, - paczkomaty, - paczka w ruchu. 8. Ochrona danych osobowych: - Administratorem danych osobowych Kupującego zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych jest właściciel sklepu internetowego, firma Zabawkoalndia Paweł Trochimiak, ul. Czeremchowa 24, Warszawa. - W celu zapewnienia użytkownikom pełnego bezpieczeństwa korzystania z nasze Sklepu, zaleca się używanie najnowszych/zaktualizowanych wersji przeglądarek oraz rozszerzeń i wtyczek. - Usługodawca przetwarza dane osobowe Klienta niezbędne do nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania Umowy (a także w przyszłości za zgodą Klienta – co do następnych Umów) oraz wyłącznie w celu prawidłowej realizacji Umowy, wykorzystując w tym celu dane osobowe niezbędne do jej realizacji, jakie zostają określone w Formularzu Zamówienia, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (DzU nr 144, poz. 1204 ze zm.). - Dane osobowe Klienta przetwarzane są z zachowaniem zasad bezpieczeństwa wymaganych ustawą. - Dane osobowe Klientów mogą zostać powierzone w szczególności kurierom, ubezpieczycielom w celu realizacji zamówienia. 9. Postanowienia końcowe - W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego oraz przepisy ustaw szczegółowych, w tym ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 133, poz. 926 ze zmianami). - Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów i zdjęć wykorzystanych na aukcjach użytkownika zabawkolandiawa, logotypów bez zgody Sklepu jest zabronione.