Maszyna do lodów włoskich - AP ice cream 3218AW (6482417183)

10 dni do końca
cena kup teraz
31 857,00 zł
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 350,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 350,00 zł
 • lokalizacja: Ustroń
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 165.00 [kg]

Model AP ice-cream

3218AW

Cena netto: 25 900 zł

Cena brutto: 31 857 zł

Atuty maszyny

 • niezawodny energooszczędny system pracy maszyny,
 • niskie koszty eksploatacji,
 • produkcja lodów w dwóch smakach z możliwością miksowania,
 • napowietrzenie mechaniczne do 75 % – tyle zyskujesz oszczędności w wykorzystywanej masie lodowej,
 • chłodzone zbiorniki na masę 5c,
 • najwyższy standard higieniczny HACCP,
 • wskaźnik temperatury masy lodowej HACCP,
 • stabilna i cicha praca automatu,
 • świdry ze stali szlachetnej, powlekane tworzywem,
 • nowa technologia: automat niezawodny w eksploatacji,
 • kółka wyposażone w hamulce ułatwiające transport,
 • serwis i wsparcie techniczne przez AP POLSKA.

Wodny i powietrzny układ chłodzenia


W maszynie został zastosowany wodny i powietrzny układ chłodzenia. Dzięki nowoczesnemu układowi maszyna uzyskuje swoją pełną wydajność w zakresie temperatur zewnętrznych od +5 do +35 stopni C. Ponad to, układy te pozwalają użytkownikowi na wszechstronne zagospodarowanie maszyny, nawet w miejscach gdzie nie ma możliwości podłączenia wody bieżącej.
Właściciel maszyny sam decyduje na jakim układzie, w danej chwili, chce pracować – wodnym, gdy jest możliwość podłączenia wody, powietrznym, gdy taka możliwość nie istnieje.
Jest to układ chłodniczy renomowanej włoskiej firmy Aspera, czynnik chłodzący 404a.

 • Chłodzenie wodne

Chłodzenie elementów mechanicznych przy użyciu układu, w którym nośnikiem transportującym ciepło jest woda. W porównaniu z powietrznym układem chłodzenia, wodny chłodzi dużo bardziej efektywnie, utrzymując stabilną pracę maszyny bez spadku wydajności. Taki system dedykowany jest do klientów, którzy planują umieścić maszynę w miejscu nasłonecznionym, mało przewiewnym, w sąsiedztwie innych urządzeń. Maszyna idealnie nadaje się do małych pomieszczeń, do zabudowy w ladę, meble barowe i sklepowe oraz dla tych, którzy chcą wykorzystać 100% wydajności maszyny. Taki rodzaj chłodzenia zastosowany jest m.in. w samochodach, maszynach i czasem w komputerach.

 • Chłodzenie powietrzne

Chłodzenie elementów mechanicznych przy użyciu układu, w którym nośnikiem transportującym ciepło jest powietrze. Podstawową zaletą chłodzenia powietrznego, jest niska cena medium chłodzącego. W porównaniu z układami wodnymi, układy chłodzone powietrzem są zwykle mniej efektywne. Niedogodność tę kompensujemy dużo niższą ceną maszyny i możliwością zastosowania maszyny wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości podłączenia wody bieżącej lub występują jej ograniczenia lub braki. Maszyna chłodzona powietrzem powinna mieć spełnione co najmniej jeden z poniższych warunków, aby pracowała prawidłowo i bezawaryjnie:

 • wokół maszyny musi znajdować się co najmniej 0,5 metra wolnej przestrzeni, aby powietrze swobodnie przepływało wokoło,
 • temperatura otoczenia nie powinna przekraczać 35 C,
 • pomieszczenie w którym znajduje się maszyna winno być systematycznie przewietrzane,
 • jeśli istnieje taka możliwość, należy ciepłe powietrze wydostające się z maszyny odprowadzić na zewnątrz budynku,
 • jeśli istnieje możliwość, należy ustawić maszynę w pomieszczeniu klimatyzowanym,
 • maszyna z układem chłodzenia powietrznego doskonale sprawdza się w czasie pracy na zewnątrz lokalu zadaszona np. parasolem.

Wodny i powietrzny układ chłodzenia


W maszynie został zastosowany wodny i powietrzny układ chłodzenia. Dzięki nowoczesnemu układowi maszyna uzyskuje swoją pełną wydajność w zakresie temperatur zewnętrznych od +5 do +35 stopni C. Ponad to, układy te pozwalają użytkownikowi na wszechstronne zagospodarowanie maszyny, nawet w miejscach gdzie nie ma możliwości podłączenia wody bieżącej.
Właściciel maszyny sam decyduje na jakim układzie, w danej chwili, chce pracować – wodnym, gdy jest możliwość podłączenia wody, powietrznym, gdy taka możliwość nie istnieje.
Jest to układ chłodniczy renomowanej włoskiej firmy Aspera, czynnik chłodzący 404a.

 • Chłodzenie wodne
Chłodzenie elementów mechanicznych przy użyciu układu, w którym nośnikiem transportującym ciepło jest woda. . Podstawową zaletą chłodzenia powietrznego, jest niska cena - medium chłodzącego. W porównaniu z powietrznym układem chłodzenia, wodny chłodzi dużo bardziej efektywnie, utrzymując stabilną pracę maszyny bez spadku wydajności. Taki system dedykowany jest do klientów, którzy planują umieścić maszynę w miejscu nasłonecznionym, mało przewiewnym, w sąsiedztwie innych urządzeń. Maszyna idealnie nadaje się do małych pomieszczeń, do zabudowy w ladę, meble barowe i sklepowe oraz dla tych, którzy chcą wykorzystać 100% wydajności maszyny. Taki rodzaj chłodzenia zastosowany jest m.in. w samochodach, maszynach i czasem w komputerach
 • Chłodzenie powietrzne

Chłodzenie elementów mechanicznych przy użyciu układu, w którym nośnikiem transportującym ciepło jest powietrze. Podstawową zaletą chłodzenia powietrznego, jest niska cena - medium chłodzącego. W porównaniu z układami wodnymi układy chłodzące powietrzne są zwykle mniej efektywne niedogodność tę kompensujemy dużo niższą ceną maszyny i możliwością zastosowania maszyny wszędzie tam gdzie nie ma możliwości podłączenia wody bieżącej lub występują jej ograniczenia lub braki.Maszyna chłodzona powietrzem powinna mieć spełnione co najmniej jeden z poniższych warunków aby pracowała prawidłowo i bezawaryjnie
- wokół maszyny musi znajdować się co najmniej 0,5 metra wolnej przestrzeni aby powietrze mogło swobodnie przepływać.
- temperatura otoczenia nie powinna przekraczać 35c
- pomieszczenie w którym znajduje się maszyna winno być systematycznie przewietrzane
- jeśli istnieje taka możliwość należy ciepłe powietrze wydostające się z maszyny

Kontrola elektroniczna

W urządzeniu jest zastosowana japońska niezawodna elektronika. Automat posiada regulację twardości loda.

Konserwacja/mycie

Na panelu sterowniczym jest funkcja „clean" - mycie, po włączeniu jej i zastosowaniu płynów myjąco-dezynfekujący­ch, maszyna samoczynnie przeprowadzi cykl czyszczenia.

Wydajność / świder

35 litrów/h ~ 350 lodów na godzinę.

Świdry wykonane są z konstrukcji stalowej, a ponad to powlekane są tworzywem o długości ok. 340mm i średnicy 85mm. Pojemność cylindra to ok. 2,3 litra.

Napowietrzenie masy lodowej

Napowietrzanie masy lodowe następuje mechanicznie, poprzez mieszanie jej z powietrzem w pompie napowietrzającej. Dzięki mechanicznemu napowietrzaniu zyskujemy około 75% oszczędności na wykorzystywanej masie lodowej.

Zbiorniki na masę lodową 2 * 7 litra

Minimalna ilość masy, która musi znajdować się w zbiorniku to 2 x 2,3 litra.

Zasilanie AC 230V 16A 50Hz 1900W.

GWARANCJA

Naprawy gwarancyjne – 12 miesiący. Istnieje możliwość wykupienia pakietu na kolejne 24 miesiące = GWARANCJA 3 LATA. Wszystkie naprawy gwarancyjne, po gwarancyjne i przeglądy po sezonowe wykonujemy w naszym autoryzowanym serwisie. Odbiór maszyny od Klienta następuje w ciągu 24 godzin roboczych od zgłoszenia usterki. W wypadku niemożliwości usunięcia usterki w określonym terminie oferujemy maszynę zastępczą.

Urządzenia gastronomiczne wysyłane są za pośrednictwem naszego transportu. Inne przedmioty, które można znaleźć na naszych aukcjach, dostarczane są za pośrednictwem kuriera DPD. W obu przypadkach istnieje możliwość odbioru osobistego.

Gwarancja działa na zasadach „door-to-door”. Towar zostaje odebrany od Klienta, a następnie zwrócony we wcześniej ustalonym terminie (zazwyczaj 24h). W przypadku niewielkiej awarii, towar naprawiany jest bezpośrednio u Klienta.

Istnieje kilka sposobów płatności: przelew na konto, płatność gotówką na miejscu, płatność gotówką przy odbiorze, platforma ratalna (przy wcześniejszym ustaleniu) oraz płatność allegro. W siedzibie firmy przyjmowana jest płatność jedynie gotówką.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 38105010831000009030315957
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 350,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 350,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua