MASZERUJ LUB GIŃ - DVD - GENE HACKMAN (6999893378)

zakończona
9,50 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 5,20 zł
  • List polecony priorytetowy 6,80 zł
  • lokalizacja: KIELCE, Polska

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT

opis

Przedmiotem sprzedaży jest film na płycie DVD "MASZERUJ LUB GIŃ" w roli głównej Gene Hackman i Catherine Deneuve. Film w bardzo dobrym stanie całość widoczna na zdjęciach. Polecam.
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 5,20 zł

Lokalizacja: KIELCE, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
5,20 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
6,80 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

ADAMANT MAREK TWARDY
RYBNA 3
25-041 KIELCE
Dodatkowe informacje

  

REKLAMACJE

W każdym spornym przypadku zachęcamy w pierwszej kolejności do kontaktu z nami. Prosimy o dokładne czytanie opisów aukcji a w razie jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt email z dodatkowymi pytaniami. Na pytania staramy się odpowiadać jak najszybciej (jednak czasem kontakt może być wydłużony) aby w każdym przypadku byli Państwo zadowoleni z zakupu. 

Jak zgłaszać reklamację?

1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem lamusomaniak@onet.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy: ADAMANT Marek Twardy ul. Rybna 3 Kielce 25-041. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 

a) imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 

b) datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 

c) przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 

d) wszystkie okoliczności uzasadniające reklamację.

2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.

3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.

4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

5. Reklamacja będzie uwzględniona z zachowanym przez Państwa paragonem fiskalnym, który należy odesłać wraz z zakupionym przedmiotem.

6. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości przedmiotu będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

ADAMANT MAREK TWARDY
RYBNA 3
25-041 KIELCE

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

  

WARUNKI ZWROTÓW

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie odstąpienia - 12 miesięcy.

1. Kupujący pokrywa koszt odesłania przedmiotu. 

2. Zwrot przedmiotu powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot kosztów za zakupiony przedmiot przez Sprzedającego. 

3. Koszt zakupu zwracanego towaru (bez kosztów przesyłki) będzie odsyłany na konto Kupującego po otrzymaniu przedmiotu wraz z paragonem fiskalnym. Odesłanie paragonu jest niezbędne ze względu na konieczność udokumentowania zwrotu przez sprzedającego.

4. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości przedmiotu będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

1. W ciągu 14 dni od otrzymania zakupionego przedmiotu Kupujący może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwraca koszt zakupionego przedmiotu (bez kosztów przesyłki) na konto Kupującego po jego otrzymaniu wraz z paragonem fiskalnym.

2. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli pisząc pod adres email lamusomaniak@onet.pl lub w formie pisemnej na adres firmy ADAMANT Marek Twardy ul. Rybna 3 Kielce 25-041.

3. Kupujący może skorzystać ze wzoru udostępnionego do pobrania.

4. Przesyłkę należy odesłać na adres firmy ADAMANT Marek Twardy ul. Rybna 3 Kielce 25-041.

5. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości przedmiotu będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

O sprzedającym
lamusomaniak
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

11

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 502-023-921
poniedziałek - piątek
11:00 - 18:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

ZASADY SPRZEDAŻY I WYSYŁKI TOWARU  

Wystawione przedmioty są używane.  

Zdjęcia pokazują realny stan przedmiotów.  

Przy większej ilości zakupionych produktów wysyłka jest jedna zależna od wagi – po zakończonych aukcjach wysyłam wiadomość z łącznym kosztem wysyłki wg cennika Poczty Polskiej.  

Zachowaj paragon!  

Prosimy o dokładne czytanie opisów wystawianych przedmiotów w razie niejasności prosimy o kontakt email z dodatkowymi pytaniami. Staramy się odpowiadać jak najszybciej jednak przy dużym obłożeniu czas odpowiedzi może się wydłużyć. 

Wystawione produkty zawsze znajdują się w naszym magazynie.  


FAKTURY  

O konieczności wystawienia faktury prosimy informować w formularzu przy wyborze sposobu zapłaty i dostawy kupionych przedmiotów, jest tam zakładka "Wiadomość dla Sprzedającego" 


PŁATNOŚCI 

Najszybciej zwykłym przelewem (dane wysyłam w korespondencji po aukcji).  

Jeżeli wybierasz PayU to czas realizacji zamówienia może wydłużyć się o jeden dzień!  

W płatności wykonywanej przelewem proszę umieścić Imię i nazwisko, Nazwę z Allegro, oraz numer aukcji.  

Nadanie przesyłki realizowane jest w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu zaksięgowania środków na naszym koncie firmowym (dotyczy to również wpłat przez PayU)  

Wystawiamy faktury jako podatnik zwolniony podmiotowo z podatku od towarów i usług. 

Nie wystawiamy faktur VAT. 

Towar wysyłany jest na terenie Polski i poza jej granice Kurierem lub Pocztą Polską 

Możliwość odbioru osobistego pod adresem firmy ADAMANT Marek Twardy ul. Rybna 3 Kielce 25-041 po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru – kontakt telefoniczny (502-023-921) lub pocztą elektroniczną (lamusomaniak@onet.pl).