MASSEFFECT.PL DOMENA MASS EFFECT KOLEKCJONERSKA (6953195481)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
487,00 zł
Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Gubin, Polska

Domena MassEffect.pl

  • Adres www: http://masseffect.pl
  • Pierwsza rejestracja:14 maja 2007
  • Usługodawca: ovh.com
  • Wygasa: 12 sierpnia 2018
  • Sposób przekazania: kod authinfo

W razie jakichkolwiek wątpliwości, zadaj pytanie przed zalicytowaniem 

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

pozostałe informacje

Czas wysyłki

Większość przedmiotów staram się wysłać do kupującego maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych od dnia opłacenia zamówienia lub wybrania przesyłki pobraniowej. W wyjątkowych przypadkach czas ten może się wydłużyć.


W przypadku przesyłek kurierskich "DPD" oraz "Pocztex Kurier24", paczki odbierane są ode mnie przez firmy kurierskie nastęnego dnia roboczego od wygenerowania listu przewozowego dla przesyłki.


W przypadku przesyłek paczkomatowych oraz przesyłki "Pocztex Kurier48", paczki zwykle wysyłam tego samego dnia.


Wysyłka pobraniowa

Wysyłka za pobraniem dostępna wyłącznie dla osób z minimum pięcioma pozytywnymi komentarzami (wliczając w to stary system komentarzy). W przypadku chęci skorzystania z przesyłki pobraniowej konieczne jest wybranie odpowiedniej opcji w formularzu dostawy. Brak takiej informacji opóźni wysyłkę towaru.


Gwarancja 

O ile w opisie aukcji zaznaczono inaczej, na większość sprzedawanych przedmiotów udzielam 14-dniowej gwarancji rozruchowej. W razie chęci skorzystania z tego prawa proszę o wcześniejszy kontakt. 


O ile w orespondecnji nie zaznaczę inaczej konieczne jest odesłanie wadliwego towaru. Koszt odesłania przedmiotu/ów poniesiony przez kupującego nie jest przeze mnie zwracany. 


W przypadku uzasadnionej reklamacji należną kwotę (wraz z kosztami wysyłki do kupującego) zwracam do konto kupującego poprzez system PayU lub przelew bankowy.


W przypadku reklamacji tylko części zamówienia (sprzedaż wieloprzedmiotowa) zwracana jest odpowienia procentowa wartość zamówienia.


Inne

Wszystkie oferowane przeze mnie przedmioty pochodzą z mojej prywatnej kolekcji. Nie prowadzę działaności gospodarczej nie mam możliwości wystawienia rachunku lub faktury VAT.