MASKA KPL PRZÓD NV300 2014- (7112902754)

zakończona

parametry

 • stan: używany
 • faktura: Nie wystawiam faktury

opis

KOMPLETNY PRZÓD

NISSAN NV300

STAN IDEALNY 

 • MASKA
 • 2XBŁOTNIKI
 • 2XLAMPY
 • KOMPLET CHŁODNIC
 • ATRAPA
 • ZDERZAK
 • BELKA 

POSIADAMY WSZYSTKIE CZĘŚCI DO TEGO MODELU

Dostawa i płatność

Lokalizacja: Przeżmierowo, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Punkty odbioru

FIRMA MASTER
POŁUDNIOWA 10
62-081 PRZEZMIEROWO k.POZNANIA
woj. wielkopolskie

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

MASTER SPRZEDAŻ CZĘŚCI UŻYWANYCH
POŁUDNIOWA 10
62-081 PRZEŹMIEROWO
Dodatkowe informacje

 Kupujący powinien składać sprzedawcy reklamacje pod adresem renomaster@wp.pl lub w formie pisemnej na adres sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać : imię , nazwisko , adres  Kupującego , datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji , przedmiot reklamacji , ze wskazaniem żądania Kupującego , wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację . Przesyłkę należy nadać na adres MASTER ul. POŁUDNIOWA 10 62-081 PRZEŹMIEROWO . Rękojmia w przypadku dokonania sprzedaży na rzecz przedsiębiorcy , uprawnienia kupującego z tytułu rękojmi są wyłączone. 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ I UCHYLENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI 

Nasza odpowiedzialność za każdy produkt nabyty w naszym portalu jest ograniczona wyłącznie do wysokości ceny zakupu danego produktu w zakresie dozwolonym prawem . Niezależnie od treści powyższego ustępu oraz w granicach prawa , i o ile nie stwierdzono inaczej w niniejszym Regulaminie , nie przyjmujemy odpowiedzialności za następujące straty , niezależnie od ich pochodzenia :

- utrata dochodów lub przychodów

- straty gospodarcze

- utrata zysków lub umów

- utrata prognozowanych oszczędności

- utrata danych

- strata czasu pracy kierownictwa lub godzin urzędowania.

  Ze względu na otwarty charakter tego portalu i możliwość wystąpienia błędów w trakcie przechowywania i przesyłania informacji cyfrowych , nie gwarantujemy dokładności i bezpieczeństwa informacji przekazywanych lub otrzymywanych z tego portalu , o ile nie jest to wyraźnie stwierdzone. 

 Wszystkie opisy produktów , informacje i materiały zamieszczone w portalu są dostarczane w stanie , w „jakim są” bez żadnych wyraźnych lub dorozumianych gwarancji , z wyjątkiem rękojmi wymaganych prawem i to wyłącznie w stosunku do konsumentów . W tym sensie , jeżeli Użytkownik zawiera umowę jako konsument lub użytkownik , jesteśmy zobowiązani do dostarczania towarów zgodnych z umową i ponosimy odpowiedzialność za brak takiej zgodności stwierdzony w momencie dostawy . Pojęcie zgodności towarów z umową oznacza , że są one zgodne z podanym przez nas opisem i mają właściwości , jakie przedstawiliśmy w tym portalu , nadają się do celów , w których tego rodzaju towary są zwykle używane oraz odznaczają się jakością i funkcjonalnością typową i realnie spodziewaną w towarach tego samego rodzaju . 

 W zakresie dozwolonym przez prawo wykluczamy wszelkie gwarancje , z wyjątkiem tych , które na mocy prawa nie podlegają wyłączeniu w związku z ochroną konsumentów i użytkowników. 

 Żadne z postanowień niniejszego artykułu nie wpływa na prawa Użytkownika jako konsumenta i użytkownika ani na prawo do odstąpienia od Umowy . Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Poznaniu . Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów , znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

MASTER SPRZEDAŻ CZĘŚCI UŻYWANYCH
POŁUDNIOWA 10
62-081 PRZEŹMIEROWO

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Prawo do odstąpienia od umowy dokonane przez konsumenta . 

Jeżeli Użytkownik jest konsumentem, to ma prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość i poza punktem sprzedaży , bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od jej zawarcia . Okres na odstąpienie od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia , w którym Użytkownik lub wskazana przez niego osoba trzecia niebędąca przewoźnikiem obejmie faktycznie w posiadanie towary lub w przypadku wielu towarów uwzględnionych w jednym zamówieniu , lecz dostarczanych osobno , po upływie 14 dni od dnia , w którym Użytkownik lub wskazana przez niego osoba trzecia niebędąca przewoźnikiem obejmie faktycznie w posiadanie ostatni z towarów . Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy , Użytkownik musi nas powiadomić e-mailem pod adresem renomaster@wp.pl w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub e-mailem) . Aby dotrzymać terminu odstąpienia , wystarczy wysłać zawiadomienie o zamiarze skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy przed upływem terminu odstąpienia . 

Skutki odstąpienia przez konsumenta od umowy . 

W przypadku odstąpienia od niniejszej Umowy zwracamy Użytkownikowi wszystkie otrzymane od niego wpłaty , w tym koszty przesyłki (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybrania innego sposobu dostawy niż najtańsza oferowana przez nas przesyłka zwyczajna) , bez zbędnej zwłoki , a w każdym razie nie później niż w ciągu 14 dni od dnia , w którym zostaliśmy poinformowani o zamiarze decyzji odstąpienia od niniejszej Umowy . Zwrot pieniędzy w takim przypadku odbędzie się przy użyciu tej samej metody płatności , jak użyta przez Użytkownika w pierwotnej transakcji . W żadnym razie Użytkownik nie poniesie żadnych kosztów zwrotu pieniędzy . Niezależnie od powyższego , możemy odmówić zwrotu pieniędzy do czasu otrzymania towarów lub do czasu dostarczenia nam dowodu ich wysłania , zależnie od tego , które zdarzenie nastąpi wcześniej . Użytkownik odeśle lub dostarczy towary do siedziby naszej firmy bez zbędnej zwłoki , a w każdym razie nie później niż w ciągu 14 dni od dnia , w którym powiadomił nas o zamiarze odstąpienia od niniejszej Umowy . Termin odstąpienia zostanie zachowany , jeśli Użytkownik odeśle towary przed upływem 14 dni . Termin 14 dni do zwrotu wszystkich wpłat uzyskanych od konsumenta rozpocznie swój bieg w chwili gdy fizycznie otrzymamy zwracany towar. Jeżeli zostaną stwierdzone wątpliwość co do wiarygodności dowodu odesłania rzeczy , zwrot pieniędzy zostanie wstrzymany do czasu otrzymania towaru . Nie odbieramy kierowanych do nas przesyłek odesłanych za pobraniem i nie odpowiadamy za koszty związane z takimi przesyłkami . Użytkownik odpowiada jedynie za ewentualne zmniejszenie wartości towarów wynikające z posługiwania się nimi w sposób wykraczający poza czynności konieczne do ustalenia ich charakteru , właściwości i funkcjonowania . Prawo do odstąpienia od umowy przysługuje Użytkownikowi jedynie w odniesieniu do produktów , które są zwracane w niezmienionym stanie lub których zmniejszona wartość nie przekracza drobnych usterek powstałych w czasie posługiwania się nimi w sposób niewykraczający poza czynności konieczne do ustalenia ich charakteru , właściwości i funkcjonowania . Nie dokonamy zwrotu pieniędzy , jeśli produkt nie spełnia powyższych wymogów , zatem prosimy Użytkowników , aby dbali o produkt(y) znajdujący(e) się w ich posiadaniu . Prosimy zwracać produkty w oryginalnych opakowaniach lub dołączając komplet takich opakowań , instrukcji i innych dokumentów , jeśli dotyczy , przesłanych wraz z produktami . Kupujący ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru . Zwrot towaru tylko wraz z paragonem i protokołem anulowania paragonu . 

Zwroty wadliwych produktów przez konsumenta . 

W przypadku, gdy Użytkownik stwierdzi przy dostawie , że dostarczony produkt jest niezgodny z umową , należy natychmiast skontaktować się z nami , najlepiej za pomocą poczty e-mail , podając szczegółowy opis produktu i jego uszkodzenia lub napisać wiadomość e-mail po otrzymaniu której Użytkownik zostanie poinformowany co ma dalej zrobić . Użytkownik przy tym przyjmuje do wiadomości, że kupowane przez niego produkty (o ile wynika to z opisu) są produktami używanymi . Zwrócony produkt zostanie dokładnie zbadany , a Użytkownik zostanie powiadomiony e-mailem w stosownym terminie , nie później jednak niż w ciągu 14 dni , jeżeli przysługuje mu zwrot pieniędzy lub wymiana reklamowanego produktu (zgodnie z ustaleniami) . Powyższe nie ogranicza prawa Użytkownika do domagania się naprawy produktu lub obniżenia jego ceny zgodnie z obowiązującym prawem . Wypłata zwracanych środków pieniężnych lub wymiana artykułu nastąpi tak szybko , jak to możliwe , a w każdym razie w ciągu 14 dni od daty wysyłki e-maila potwierdzającego wyrażenie przez nas zgody na zwrot pieniędzy lub wymianę produktu . 

Kwoty zapłacone za produkty zareklamowane i zwrócone z powodu uszkodzenia lub wady , jeśli takowe zostaną faktycznie stwierdzone, zostaną zwrócone w całości, łącznie z kosztami przesyłki wynikającymi z dostawy tego artykułu oraz kosztami jego zwrotu do nas poniesionymi przez Użytkownika . Zwrot pieniędzy zostanie zrealizowany z zastosowaniem tej samej metody płatności , jakiej Użytkownik użył przy zakupie . Wszelkie prawa przysługujące Użytkownikowi na mocy obowiązujących ustaw zostaną w każdym przypadku zachowane . Zapisy niniejszego dokumentu nie pozbawiają Użytkownika prawa do zwrócenia się do dowolnej dostępnej publicznie organizacji ochrony praw konsumentów . Użytkownik może w szczególności zwrócić się do właściwego rzecznika konsumentów , inspekcji handlowej , federacji konsumentów lub innej instytucji ochrony praw konsumentów .  Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Poznaniu . Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich. 

O sprzedającym
CZESCIMASTER
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

113

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 504 *** *** (pokaż)
 • 792 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota
zamknięte
niedziela
07:00 - 13:00

Pozostałe informacje

email: renomaster@wp.pl
telefon: 504 215 600
telefon: 792 233 293
Numer oferty:7112902754
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry