maselniczka,paterka,szkło (7163719927)

zakończona
89,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
  • lokalizacja: Kraków, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • waga (z opakowaniem): 1 [kg]

opis

piękna,stara, posrebrzana paterka-maselniczka lub pojemnik na chrzan,musztardę lub konfiturę,sygnowana puncami i E.P.N.S. przedmiot nie jest nowy,podstawka jest ośmiokątna - nie mam do niej oryginalnego szkła,dodane jest szkło stare,pięknie szlifowane,okrągłe .Paterkę można odczyścić w zależności od potrzeb.

wys. całej paterki 2,8 cm

wys.szkła 2,5 cm

średnica szkła 9,7 cm

średnica podstawki 16,3 cm

przy zakupie kilku przedmiotów -jedna przesyłka w zależności od wagi,gabarytu i cennika poczty.

chętnie odpowiem na pytania i wyślę więcej zdjęć.

Dostawa i płatność
od 13,00 zł

Lokalizacja: Kraków, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Paczka pocztowa ekonomiczna
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
5 dni roboczych
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze

Punkty odbioru

adres prywatny, os. Strusia, Nowa Huta
31-808 Kraków
woj. małopolskie

płatność tylko gotówką
proszę o kontakt przed odbiorem

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

Adres do reklamacji

-
Dodatkowe informacje

Jestem sprzedawcą prywatnym, nie posiadam sklepu ani innej formy działalności gospodarczej, nie wystawiam więc rachunków ani faktur. Sprzedaję rzeczy używane, często stare, noszą więc one ślady użytkowania. Staram się słownie dokładnie opisywać uszkodzenia, defekty oraz wszystkie parametry przedmiotów, jednak proszę pamiętać, iż ZDJĘCIE PRZEDMIOTU STANOWI INTEGRALNĄ CZĘŚĆ OPISU PRZEDMIOTU! W razie niejasności proszę zadawać pytania, mogę zawsze wysłać więcej zdjęć.Proszę o przemyślane zakupy i branie pod uwagę stanu przedmiotu, gdyż NIE PRZYJMUJĘ ZWROTÓW, chyba, że w uzasadnionym przypadku.Delikatne przedmioty powinny być wysyłane z opcją "ostrożnie szkło", jednak ponieważ jest to droga przesyłka mogę również wysłać normalną paczką lub listem. Należy niestety liczyć się wtedy z możliwością uszkodzenia przedmiotu w transporcie. Decyzję pozostawiam więc Kupującemu. Zaznaczam przy tym, że zawsze bardzo starannie pakuję przedmioty. Wysyłka listem zwykłym, nierejstrowanym jest możliwa (jest to najtańsza opcja) jednak wysyłam wtedy towar na odpowiedzialność Kupującego, nie ma bowiem możliwości udokumentowania, że towar został wysłany.

O sprzedającym
ulina9
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

42

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Informacje o sprzedającym

WITAM PANSTWA NA MOICH AUKCJACH! 1. Sprzedawane przeze mnie przedmioty są moją własnością, stanowią moją prywatną kolekcję (antyki, rzeczy kolekcjonerskie) lub były przeze mnie używane (przedmioty użytku domowego, ubrania, buty).2. Jak wynika z powyższego jestem sprzedawcą prywatnym, nie posiadam sklepu ani innej formy działalności gospodarczej, nie wystawiam więc rachunków ani faktur.3. Sprzedaję rzeczy używane, często stare, noszą więc one ślady użytkowania. Staram się słownie dokładnie opisywać uszkodzenia, defekty oraz wszystkie parametry przedmiotów, jednak proszę pamiętać, iż ZDJĘCIE PRZEDMIOTU STANOWI INTEGRALNĄ CZĘŚĆ OPISU PRZEDMIOTU! W razie niejasności proszę zadawać pytania, mogę zawsze wysłać więcej zdjęć.4. Prowadzę wyłącznie sprzedaż internetową, nie ma więc możliwości oglądania przedmiotów przed zakupem. Mogę zgodzić się na odbiór osobisty jedynie w miejscu mojego zamieszkania - NIE dowożę przedmiotów do klienta!

Pozostałe informacje

WITAM PANSTWA NA MOICH AUKCJACH!Proszę o zapoznanie się z REGULAMINEM uczestnictwa w moich aukcjach:1. Sprzedawane przeze mnie przedmioty są moją własnością, stanowią moją prywatną kolekcję (antyki, rzeczy kolekcjonerskie) lub były przeze mnie używane (przedmioty użytku domowego, ubrania, buty).2. Jak wynika z powyższego jestem sprzedawcą prywatnym, nie posiadam sklepu ani innej formy działalności gospodarczej, nie wystawiam więc rachunków ani faktur.3. Sprzedaję rzeczy używane, często stare, noszą więc one ślady użytkowania. Staram się słownie dokładnie opisywać uszkodzenia, defekty oraz wszystkie parametry przedmiotów, jednak proszę pamiętać, iż ZDJĘCIE PRZEDMIOTU STANOWI INTEGRALNĄ CZĘŚĆ OPISU PRZEDMIOTU! W razie niejasności proszę zadawać pytania, mogę zawsze wysłać więcej zdjęć.4. Proszę o przemyślane zakupy i branie pod uwagę stanu przedmiotu, gdyż NIE PRZYJMUJĘ ZWROTÓW, chyba, że w uzasadnionym przypadku.5. Koszt przesyłki jest ustalony na podstawie cennika Poczty Polskiej wedle wymiaru i wagi przedmiotu wraz z opakowaniem. Jeśli kupią Państwo kilka rzeczy na moich aukcjach za przesyłkę zapłacą Państwo tylko raz - proszę o kontkat przed wpłaceniem pieniędzy - koszt przesyłki zostanie oszacowany na podstawie cennika Poczty jak wyżej.6. Delikatne przedmioty powinny być wysyłane z opcją "ostrożnie szkło", jednak ponieważ jest to droga przesyłka mogę również wysłać normalną paczką lub listem. Należy niestety liczyć się wtedy z możliwością uszkodzenia przedmiotu w transporcie. Decyzję pozostawiam więc Kupującemu. Zaznaczam przy tym, że zawsze bardzo starannie pakuję przedmioty.7. Wysyłka listem zwykłym, nierejstrowanym jest możliwa (jest to najtańsza opcja) jednak wysyłam wtedy towar na odpowiedzialność Kupującego, nie ma bowiem możliwości udokumentowania, że towar został wysłany.8. Prowadzę wyłącznie sprzedaż internetową, nie ma więc możliwości oglądania przedmiotów przed zakupem. Mogę zgodzić się na odbiór osobisty jedynie w miejscu mojego zamieszkania - NIE dowożę przedmiotów do klienta!9. Pieniądze za wylicytowany towar należy wpłacać poprzez PayU lub bezpośrednio na numer konta: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 81 1020 2906 0000 1802 0038 1392, można płacić przy odbiorze osobistym, natomiast NIE WYSYŁAM ZA POBRANIEM. DZIĘKUJĘ SERDECZNIE ZA POŚWIĘCONY CZAS I ZAPRASZAM DO ZAKUPÓW NA MOICH AUKCJACH!
Numer oferty:7163719927
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry