MARC JACOBS BANG 100ML EDT KRAKÓW (6542557914)

zakończona
229,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 16,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
 • lokalizacja: Kraków
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • płeć: produkt męski
 • marka: Marc Jacobs
 • pojemność: 76 ml - 100 ml
 • dostawa z Polski: tak
502-719-555
allegro@fragrancekra­kow.pl

Wpłaty przyjmujemy za pośrednictwem:

- PAYU (system Płacę z Allegro);

- Przelew Bankowy.

Prosimy zobaczyć zakładkę "Dostawa i Płatność" oraz stronę "O mnie" (u góry aukcji).

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem:

- Poczta Polska;

Prosimy zobaczyć zakładkę "Dostawa i Płatność" oraz stronę "O mnie" (u góry aukcji).
Jest możliwość odbioru osobistego.

Ew. prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, nr tel. 502-719-555.

MARC JACOBS
BANG


WODA TOALETOWA - DLA MĘŻCZYZN
100 ML - TESTER

Marka: Marc Jacobs uznany jest za najpopularniejszego projektatna jego pokolenia. Kreacje przekraczają granice, aby stać się przedmiotami kultowymi. Marc Jacobs jest znany nie tylko z luksusowych krojów, lecz przede wszystkim z niespodziewanych detali i niepowtarzalnego charakteru kreowanej mody. Jego dzieła tryskają energią i kreatywnością. Są one eleganckie, lecz nie cechuje ich sztuczność i idą zawsze w parze z niedbałym szykiem i naturalną charyzmą. Zapachy nadzwyczajnego projektanta upodabniają się do jego mody: symboli stylowego luksusu, z którego osoby wyznaczające trendy i posiadające wysokie wymagania nie mogą zrezygnować.

Opis: Bang marki Marc Jacobs to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Bang został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ann Gottlieb. Nutami głowy są różowy pieprz i pieprz; nutą serca jest nuty drzewne; nutami bazy są Żywica elemi, benzoes, wetyweria, paczula i mech dębowy.

O mnie | Moje aukcje | Moje komentarze | Dodaj do ulubionych | Kontakt
GALERIA FragranceKrakow - W Y B R A N E O F E R T Y © 2005-2008
Net_Studio
?
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Idea Bank S.A. 45 1950 0001 2006 0499 3465 0002
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
dodatkowe informacje
UWAGA:
1. Nie wysyłamy za pobraniem.
2. Jest możliwość odbioru osobistego, ew. prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
3. Nie wysyłamy za granicę.
4. Nie ma możliwości zamówienia własnego kuriera.
5. Nasz numer telefonu: 502-719-555 jest czynny od PN. do ND. w godzinach od 08:00 do 20:00.
6. Nasz adres e-mail: allegro@fragrancekrakow.pl
Pozdrawiamy :-)

dane sprzedawcy

kontakt

 • 502-719-555
  kontakt telefoniczny czynny od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 08:00 - 20:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
1. Kupującemu, który jest konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego (Dz. U. Nr 16 poz. 93 z późn. zm.), przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia otrzymania Produktu. 2. Do skutecznego odstąpienia od umowy, o którym mowa w pkt 1 niniejszego paragrafu, wystarczy złożenie pisemnego oświadczenia przez Kupującego drogą mailową lub pocztową, w przypisanym ustawowo 14-dniowym terminie od momentu odebrania przesyłki. 3. Kupujący, odstępując od umowy, zobowiązany jest do zwrotu Produktu w stanie niezmienionym wraz z Dowodem zakupu lub jego kopią w terminie 14 dni od daty złożenia odstąpienia. 4. Koszty wysyłki zwracanego Produktu ponosi Kupujący. 5. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu. 6. Sprzedawca gwarantuje zwrot ceny Produktu oraz kosztów wysyłki Produktu do Kupującego niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. 7. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Kupujący, chyba że Kupujący wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z dodatkowymi kosztami. 8. W przypadku gdy Kupujący wybrał inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia przesyłki oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 9. Zwroty Produktów wysyłane na koszt Sprzedawcy lub za pobraniem nie będą przyjmowane. 10. W przypadku Kupujących niebędących konsumentami w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego (Dz. U. Nr 16 poz. 93 z późn. zm.) tj. osób dokonujących czynności prawnych związanych bezpośrednio z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą lub zawodową, odstąpienie od umowy w powyższym zakresie jest całkowicie wyłączone – prosimy o rozważne i przemyślane zakupy.

reklamacje

1. W przypadku stwierdzenia, iż Produkt jest wadliwy, Kupujący obowiązany jest poinformować o tym Sprzedawcę w przeciągu miesiąca od daty stwierdzenia niezgodności Produktu z Umową sprzedaży. 2. Reklamacja powinna zawierać opis wady Produktu, datę jej powstania oraz żądanie Kupującego. 3. Do reklamowanego Produktu należy dołączyć Dowód zakupu lub jego kopię. 4. Kupujący zobowiązany jest do odesłania reklamowanego Produktu na własny koszt na adres Sprzedawcy. W przypadku uwzględnienia reklamacji koszty wysyłki są zwracane. 5. Sprzedawca zobowiązuje się do ustosunkowania się do złożonej przez Klienta reklamacji w przeciągu 14 dni. Brak odpowiedzi ze strony Sprzedawcy po upływie wskazanego w poprzednim zdaniu terminu skutkuje uznaniem reklamacji za uzasadnioną. 6. Nieznaczne różnice w wyglądzie, wynikające z indywidualnych ustawień komputera Kupującego nie mogą być podstawą do reklamacji zakupionego Produktu.

pozostałe informacje

1. Po skorzystaniu z opcji KUP TERAZ prosimy o wypełnienie Formularza opcji Dostawy oraz Płatności oraz o wpłatę w terminie do 7 dni kalendarzowych przez PAYU lub na nasze konto bankowe , jeśli nie otrzymamy wpłaty w w.w terminie wysyłamy do Portalu Aukcyjnego Allegro Formularz Zwrotu Prowizji i anulujemy transakcję. Prosimy o dokonywanie przemyślanych zakupów. 2. UWAGA: Nie wysyłamy towaru za pobraniem. 3. Jest możliwość odbioru osobistego w Krakowie, w okolicach ul. Wrocławskiej lub ul. Dobrego Pasterza - Park Wodny, jeżeli jesteś zainteresowany to prosimy o kontakt telefoniczny z numerem telefonu 502-719-555 od PN. do ND. w godzinach od 08:00 do 20:00. 4. Nie ma możliwości zamówienia własnego kuriera. 5. Wszystkie nasze produkty są nowe oraz oryginalne. 6. Jesteśmy legalnie działającą firmą, prowadzimy aktywną działalność gospodarczą. Do każdej transakcji wystawiamy dokument sprzedaży.Kupując u Nas masz pewność, że kupujesz towar pochodzący z legalnego źródła oraz w 100% oryginalny. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Chętnie służymy pomocą. Serdecznie pozdrawiamy, FragranceKrakow