Marantz PM-14S1 / SA-14S1 + gramofon gratis !!! (6541178992)

zakończona
19 990,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska
  • lokalizacja: WROCŁAW
  • czas wysyłki: natychmiast
  • stan: nowy
  • waga (z opakowaniem): 50.00 [kg]

Zestaw stereo Marantz PM-14S1 / SA-14S1 - edycja limitowana

Przyjmujemy używane stereo w rozliczeniu - zmodernizuj swoje stereo !

Wprowadzenie do oferty nowych produktów Marantz klasy Premium jest zawsze powodem do świętowania wśród audofilskiej społeczności. Nowa limitowana edycja serii 14 przenosi przeżycia dźwiękowe na zupełnie nowy poziom. Co istotne, jest to zasługą zoptymalizowanej obsługi plików wysokiej rozdzielczości, czyniąc milowy krok na przód w świecie niekończącej się adoracji muzyki.

14 seria jest szczytem jakości najwyższej klasy czyniąc z nowego produktu istne arcydzieło.
Jak na elitarny wzmacniacz przystało, nowy produkt na swoim pokładzie posiada ultra nowoczesne technologie, w tym: transformator toroidalny i liczne podsystemy w ramach całego sprzętu. Ciężka aluminiowa pokrywa górna o grubości 5 mm i solidne nóżki minimalizujące wibracje są gwarancją najczystszego sygnału.

Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w udoskonalone komponenty, m.in. technologię HDAM Marantz i jeszcze wydajniejszą ścieżkę sygnału elektrycznego, dzięki czemu oferowana jakość dźwięku osiąga najwyższy możliwy poziom. PM-14S1 SE oferuje pilot zdalnego sterowania z górnym panelem pokrytym stylowym
czarno anodyzowanym aluminium – pilot oferuje również zdalną obsługę odtwarzacza SA-14S1 SE.

Zwieńczeniem dzieła są wykonane specjalnie przez Marantz miedziane zaciski terminali głośnikowych.
Gwarantuje to bezproblemowe przeniesienie mocnego sygnału do głośników. Czysty luksus do granic możliwości.

Technologia Marantz HDAM

Oferowane komponenty dyskretnego obwodu – w przeciwieństwie do zintegrowanego obwodu – w ramach ekskluzywnej technologii HDAM zabezpieczają czystość
analogowego sygnału, dostarczając szerokopasmowy dźwięku w całym zakresie pasma o wyjątkowo niskim poziomie szumów. Dodatkowo wszystkie 24 obwody HDAM SA2 i SA3 zostały zintegrowane z następującymi wyjściami: phono, liniowym, z przeznaczeniem na słuchawki, przedwzmacniacz i wzmacniacz mocy.

Potężny wzmacniacz w pełni dyskretnej obudowie

Dodatkowo dla zapewnienia maksymalnej separacji pomiędzy kanałami każdy ze stopni wzmacniacza oferuje rozdzielone obwody razem z pojedynczymi masywnymi radiatorami aluminiowymi wytłaczanymi ze stopu z szerokim obszarem efektywnego emitowania, tym samym rozpraszając ciepło bez użycia wiatraka nie generując przy tym jakichkolwiek szumów. Wzmacniacz o mocy 90 W na kanał (8 ohm) i 140 W na kanał (4 ohm) zapewnia wysoką stabilność przy szerokim zakresie dynamiki, nawet w przypadku głośników z niższą impedancją.

Solidna obudowa, gruba aluminiowa pokrywa górna i ciężkie nóżki

Istotne jest, aby przed rozpoczęciem prac nad technologiami przetwarzania i wzmacniania czułych sygnałów audio odpowiednio zadbać o stworzenie mocnych podstaw dla urządzenia. Posiadanie solidnej konstrukcji jest gwarantem minimalizacji wibracji, dzięki czemu sygnał audio nie zostaje zakłócony przez efekty mikrofonowe.

Liczne analogowe wejścia i wyjścia

Poza analogowymi wejściami phono i CD urządzenie posiada dwa dodatkowe wejścia liniowe i dwie pary gniazd wejściowych/wyjściowych jack pozwalających na podłączenie licznych urządzeń źródłowych lub odtwarzaczy. Dodatkowo nowy model został również wyposażony w tryb pracy jako oddzielny wzmacniacza mocy, dzięki czemu użytkownik jest w stanie wykorzystać PM-14S1 SE jako pojedynczy wzmacniacz stereo, tak aby dodatkowo wzbogacić wszechstronność systemu kina
domowego. Co więcej, wbudowane wyjścia z przeznaczeniem na przedwzmacniacz stereo pozwalają podłączyć PM-14S1 SE do zewnętrznego wzmacniacza mocy.

Dedykowane wyjście na słuchawki

Dzięki ekskluzywnej technologii dyskretnych modułów HDAM obwód słuchawkowy zapewnia doskonałe odzwierciedlenie dźwięku podczas korzystania z różnorodnych typów słuchawek o zróżnicowanym stopniu impedancji, w tym również słuchawek z niską impedancją.

Pozłacane złącza

Złącza analogowych wejść i wyjść zostały pozłocone, tak aby zapewnić optymalny transfer sygnału i długą żywotność.

Starannie wzmocniony sygnał audio

Dzięki oferowanym zindywidualizowanym terminalom głośnikowym wykonanym z czystej miedzi sygnał audio transmitowany do przewodów głośników jest odpowiednio wzmocniony. Idealnie zaprojektowany system transmisji jest gwarancją zachowania najdrobniejszych detali.

Tryb Source Direct

Aby zapewnić maksymalną wierność dźwięku PM-14S1 SE został wyposażony w funkcję Source Direct, która pozwala na ominięcie niepotrzebnych obwodów audio, tak aby odtwarzany sygnał przebiegał jak najprostszą ścieżką.

System zdalnego sterowania

Elegancki pilot może być również wykorzystany do obsługi odtwarzacza super audio CD SA-14S1 SE. Model PM-14S1 SE oferuje także gniazdo wejściowe i wyjściowe dla dodatkowego pilota, zapewniając tym samym maksymalną elastyczność funkcji zdalnego sterowania.

Marantz SA-14S1 Special Edition

SA-14S1 Special Edition to wspaniała platforma referencyjnej jakości dźwięku. Obejmuje ona tryb DAC, który jest
identyczny z zastosowanym w rewolucyjnym NA-11S1 będącym laureatem nagrody EISA.

Wyposażono go w optyczne oraz cyfrowe wejścia, jak i w port USB-B umożliwiający bezpośrednie podłączenie komputera PC. Oznacza to możliwość bezpośredniego przesyłania strumienia audio w najwyższej możliwej jakości.


Takie rozwiązanie pozwala w pełni wykorzystać nieograniczone możliwości przetwornika DAC oraz wysoką jakość dźwięku dostarczaną dzięki modułom HDAM-SA2.


Stąd też, co istotne, model ten posiada również najnowszy izolator masy/sygnału, aby całkowicie wyeliminować zakłócenia z komputera PC. Odtwarzacz może również pracować jako karta dźwiękowa komputera, a ponieważ port USB-B działa w trybie asynchronicznym, jest on zdolny do przesyłania sygnału 192kHz / 24 bit, jak i DSD 2.8MHz i 5.6Mhz. Dla zmaksymalizowania uniwersalności i wydajności urządzenie posiada również wejście USB na panelu przednim do odtwarzania plików w formacie MP3, WAV i AAC.

Oczywiście nowy model jest też kompatybilny z iPod/iPhone. Jak widać mamy do czynienia z odtwarzaczem super audio CD ¬– w pełnym tego słowa znaczeniu, a nawet więcej. Znacznie więcej.

Technologia Marantz HDAM

Oferowane komponenty dyskretnego obwodu – w przeciwieństwie do zintegrowanego obwodu – w ramach ekskluzywnej technologii HDAM zabezpieczają czystość analogowego sygnału, dostarczając szerokopasmowy dźwięku w całym zakresie pasma o wyjątkowo niskim poziomie szumów. Dodatkowo wszystkie 24 obwody HDAM SA2 i SA3 zostały zintegrowane z następującymi wyjściami: phono, liniowym, z przeznaczeniem na słuchawki, przedwzmacniacz i wzmacniacz mocy.

Konwersja referencyjna klasy D/A

Sekcja zasilania została wyposażona w zwiększony transformator toroidalny oferujący technologię uzwojenia wtórnego OFC (oxygen free copper), dużą prędkość i wysokonapięciowe diody Schottkiego w ramach etapu zasilacza dla najczystszego sygnału stałego napięcia.

Potężne zasilanie

W celu obsługi jak największej liczby typów dysków i plików audio SA-14S1 SE został wyposażony w referencyjny konwerter zmieniający sygnał z cyfrowego na analogowy klasy DSD1792 zapewniający przesyłanie sygnału 192kHz / 24 bit, jak i dekodowanie DSD za pomocą płyt Super Audio. Aby zapobiec zakłóceniom pomiędzy poszczególnymi etapami każdy z nich – zarówno analogowy jak i cyfrowy – posiada zasilanie z indywidualnego obwodu. Urządzenie obsługuje wiele typów dysków i plików, w tym: płyty muzyczne CD i Super Audio CD oraz formaty PCM, AAC, MP3 i WAV. Podłączając komputer za pomocą
portu USB-B ulokowanego na tylnym panelu użytkownik może cieszyć się odtwarzaną muzyką w wysokiej rozdzielczości DSD 2.8MHz i 5.6MHz, tak aby maksymalnie zwiększyć różnorodność odtwarzanej muzyki.

Solidna obudowa, gruba aluminiowa pokrywa górna i stabilna podstawa

Istotne jest, aby przed rozpoczęciem prac nad technologiami przetwarzania i wzmacniania czułych sygnałów audio odpowiednio zadbać o stworzenie mocnych podstaw dla urządzenia. Posiadanie solidnej konstrukcji jest gwarantem minimalizacji wibracji, dzięki czemu sygnał audio nie zostaje zakłócony przez efekty mikrofonowy.

Rozbudowana łączność

Poza analogowymi wyjściami stereo urządzenie posiada również dodatkowe wyjścia cyfrowe i coaxialne zapewniając tym samym możliwość podłączenia zewnętrznego dekodera cyfrowego lub wzmacniacza.


Model SA-14S1 SE został również wyposażony w optyczne i coaxialne wejścia pozwalające wykorzystać odtwarzacz jako samodzielny cyfrowy konwerter audio.


Urządzenie posiada gniazdo wejściowe i wyjściowe do podłączenia urządzenia sterującego, dzięki czemu użytkownik jest w stanie podłączyć model SA-14S1 SE do innego sprzętu Marantz, a wewnętrzny lub zewnętrzny przełącznik na tylnym panelu zapewnia dodatkową elastyczność sterowania systemem.

Praktyczny port USB-A na przednim panelu

Dogodnie umieszczony na przednim panelu port USB pozwala użytkownikowi na podłączenie ulubionego przenośnego urządzenia audio – jak USB media – i oferuje kompatybilność z urządzeniami: iPod, iPod touch i iPhone, pozwalając tym samym cieszyć się bezpośrednim cyfrowym połączeniem zapewniającym maksymalność wierność odtwarzanej muzyki.

System zdalnego sterowania

Elegancki pilot o ergonomicznym kształcie zapewniający obsługę funkcji wzmacniacza pozwala na zdalną kontrolę modelu SA-14S1 SE i pasującego zintegrowanego wzmacniacza stereo PM-14S1 SE.

Fluorescencyjny wyświetlacz o niskim stopniu zakłóceń

Luksusowy wyświetlacz fluorescencyjny o niskim stopniu zakłóceń zapewnia przejrzyste i łatwe do odczytania znaki alfanumeryczne. Dodatkowo jest on również kompatybilny z kodowanymi płytami Super Audio CD. Pilot do wyświetlacza posiada specjalny przycisk pozwalający na przyciemnienie ekranu lub jego wyłączenie.

Dedykowane wyjście na słuchawki

Nowo wprowadzony model pozwala na podłączenie ulubionych słuchawek bezpośrednio do gniazda słuchawkowego dogodnie ulokowanego na przednim panelu posiadającego dedykowaną funkcję kontroli poziomu głośności.


Obwód słuchawkowy został tak skonstruowany, aby zapewnić kompatybilność z jak największą liczbą typów słuchawek, w tym również słuchawek z niską impedancją.

Wzmacniacz Marantz PM-14S1 SE


Moc wyjściowa: 2 x 140 W
Topologia prądowego sprzężenia zwrotnego
Korektor dźwięku Phono EQ: ciągłe prądowe sprzężenia zwrotne
Wersja modułu HDAM SA3, SA2
Transformator zasilania: Toroidalny
Wysokiej jakości komponenty audio
Komponenty selekcjonowane
Symetryczna architektura płytki obwodu drukowanego
Aluminiowy radiator
Balans / tony niskie / tony wysokie
Technologia LDPS (zasilanie liniowe)
Liniowa regulacja głośności
BI-AMP i opcja wielokanałowa
Diody Shottky'ego
Wzmacniacz buforowy wszystkie wejścia
Oddzielne solidne radiatory
Systemowe ekranowanie bloku: matal
Podwójna płyta spodnia
Niskoszumowy wyświetlacz LCD
Tryb Source Direct
System Power Amp direct
Tryb stand-by

Wejścia / Wyjścia

Wejścia audio 6
Wejście gramofonu MM / MC
Wyjścia audio 2
Wyjście Pre-out
Wejście systemu Power Amp Direct
Pozłacane terminale cinch
Terminale głośnikowe: zakręcane typu "śrubowego"
Liczba terminali 2
Magistrala D-Bus
Magistrala Floating Control (gniazda 3,5 mm mono x 2)
Wyjście słuchawkowe

Dane ogólne

Wymiary (Sz. x Wy. x Gł.): 440 x 127 x 453 mm
Waga: 19.1 kg

Odtwarzacz Marantz SA-14S1 SE

Funkcje

Kompatybilność z formatami CD: CD / CD-R/RW / SA-CD / WMA / MP3 / AAC
CD-Text / SA-CD Text / ID3 Tag / WMA Meta Tag / AAC Meta data
Wejście USB kompatybilne z iPodem / iPhonem
Wersja modułu HDAM HDAM+HDAM SA2
Tryb asynchrnoniczny tylnego USB
Transmisja bit-perfect
Streaming audio USB-B DSD (DoP) DSD2.8 / DSD5.6
Izolowana podstawa dla trybu pracy DAC
Transformator zasilania: Toroidalny
Wysokiej jakości komponenty audio
Komponenty selekcjonowane
Symetryczna architektura obwodów
Dadatkowa matalowa płyta dla wzmocnienia ramy konstrukcyjnej
Cyfrowe wyjście wył.
Słuchawki: bufor / prądowe sprzężenie zwrotne (HDAM SA2)
Tryb pracy DAB: łącze USB / koncentryczne / optyczne
Wybór filtru: CD / SA-CD + DAC-Mode
Pasujące złącze o zerowej impedancji (miedź)
Oddzielny obwód prostownika dla obwodów analogowych i cyfrowych
Wyświetlacz: wyłączony
Niskoszumowy wyświetlacz LCD
Odtwarzanie wg programu (CD) 20
Funkcja powtarzania Repeat
Odtwarzanie w losowej kolejności
Tryb dźwięku startowego dla SA-CD

Gniazda

Wyjście analogowe (cinch) 2ch
Cyfrowe Optyczne Wej ./ Wyj.
Cyfrowe Coaxial Wej. / Wyj.
Współczynnik próbkowania - wejście cyfrowe 192 kHz/24-bit
Pozłacane terminale cinch o
USB Audio / Made for iPod / Works with iPhone
Wejście USB typ B dla PC (z tyłu)
Magistrala D-Bus
Wyjście słuchawkowe
Regulacja głośności słuchawek
Współczynnik próbkowania - wejście USB typ B 192 kHz/24-bit & DoP (DSD2.8 and DSD5.6)

Dane ogólne

Wymiary (Sz. x Wy. x Gł.): 440 x 127 x 419 mm
Waga: 15.3 kg

Możliwość pozostawienia używanego stereo dowolnej firmy w rozliczeniu !

Płacisz tylko różnicę !

Wystaw na aukcje allegro i podaj jej numer !

Możliwy transport obu sprzętów na mój koszt - minimum formalności !

Transakcja bez wychodzenia z domu - dojazd w uzgodnionym terminie !

KONTAKT

tel. 690-970-690

speakers.shop@wp.pl

Cena brutto - gwarancja Marantz Polska
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT