Manipulacja i Perswazja 50 technik - Tokarz (6482848888)

zakończona
37,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 8,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 9,00 zł
 • Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 17,00 zł
 • lokalizacja: Głuchołazy
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • forma: poradnik
Dane Firmy:
GlobalProfit Daniel Tokarz
ul. Norwida 11/5
48-340 Głuchołazy

50 niemoralnych i kontrowersyjnych technik manipulacji w biznesie i życiu codziennym


ISBN: 978-83-61-362-22-7

50 niemoralnych i kontrowersyjnych technik manipulacji to audiobook mp3 (książka czytana), której bardzo brakowało na polskim rynku. Jest to pierwsze wydawnictwo skupiające tak dużą ilość technik manipulacji i perswazji, koncentrujące się na samej esencji tematu.

tutaj nie sprzedajemy broni – sprzedajemy wiedzę silniejszą od broniZ jakiej dziedziny wiedzy pochodzą te techniki?

Przed rozpoczęciem stacjonarnych wakacyjnych warsztatów manipulacji i perswazji podszedł do mnie młody człowiek pytając w jakim kierunku będą prowadzone. Czy będzie to NLP, czy może wykorzystamy elementy socjotechniki ogólnej, a jeżeli będzie to zupełnie nowa koncepcja, to jaką ma nazwę? Przyznam, że wtedy poczułem się trochę niezręcznie, ponieważ wcześniej starałem się, aby nie klasyfikowano tego co przedstawiam do jakiejś konkretnej dziedziny. Zapytałem wtedy tego młodego człowieka czy zna pojęcie kotwiczenia z NLP. Odpowiedział, że tak i że to fantastyczna koncepcja, którą miał okazję niedawno poznać. Odparłem, że również tak uważam tylko ja poznałem ją przed tym jak powstało NLP. Jak to możliwe zapytał. Pojęcie to znane jest jako warunkowanie i pochodzi z psychologii behawioralnej, która była znana jeszcze przed NLP. Wystarczy przytoczyć tutaj postać Pawłowa. Jego psy bezwarunkowo śliniące się na dźwięk dzwonka żyły kilkadziesiąt lat przed narodzinami twórców NLP. Dlatego nie chcę w swoich technikach manipulacji używać jakiegoś chwytliwego tytułu lub sztucznie stworzonej nazwy. Chciałbym abyś również Ty potraktował te warsztaty jako spojrzenie całościowe na badany temat. Przedstawiam w nich wszystko to, co sam sprawdziłem w biznesie i w życiu codziennym, a co często zaskoczyło mnie skutecznością działania i nie są to techniki ograniczone tylko do jednej szczególnej dziedziny wiedzy. Znajdziesz w nich wynik zarówno najnowszych koncepcji i szkoleń, które odbyłem w ostatnich dziesięciu latach jak i starszych bardzo wartościowych publikacjach takich jak np. Erystyka Shopenhauera.

Czy potrzebuje dużo czasu aby przyswoić te techniki?

Oprócz technikami manipulacji zajmuje się również efektywnym zarządzaniem czasem, dlatego możesz być pewny że masz przed sobą możliwość poznania 50 technik w optymalny i szybki sposób. Jak to możliwe?

Po pierwsze – publikacja ta jest w formacie mp3, możesz jej słuchać w trakcie śniadania, w samochodzie, ćwicząc czy robiąc setki innych rzeczy nie angażujących Twojego umysłu.

Drugą istotną kwestią jest forma przedstawienia tematu. Otrzymujesz czystą esencję wiedzy. Nie ma tutaj zbędnych komentarzy i rozmywania tematu rzeczami mało istotnymi merytorycznie. Cała publikacja została kilkukrotnie odchudzona, abyś miał możliwość zapoznania się z nią w jak najkrótszym czasie.

Trzecia rzecz to szkielet publikacji. Każda technika została przedstawiona w prostym przepisie: Nazwa, opis i przykłady technik. Dzięki temu możesz przerwać słuchanie w dowolnym momencie. Pewnie będziesz miał ochotę przesłuchać od razu całość nagrania, jednak polecam Ci dawkowanie technik, abyś miał czas na ich swobodne przyswojenie i przetestowanie.

Jakie korzyści daje poznanie technik manipulacji i perswazji?

 • zostaniesz mistrzem erystyki, wygrasz każdy spór bez względu na prawdę materialną;
 • staniesz się świetnym handlowcem, wyniki sprzedaży po zastosowaniu technik w przeciętnym badanym przedsiębiorstwie wzrosły o 72%;
 • po zapoznaniu się z technikami sam będziesz wyznaczał cele zarówno w życiu osobistym jak i biznesie, a Twoje otocznie będzie je realizować;
 • poznasz techniki, dzięki którym Twoje zachowanie i słowa będą miały ogromną dotąd niespotykaną moc;
 • każde negocjacje staną się przyjemnością, których wynik będzie zależał tylko od Ciebie; -
 • znając techniki manipulacji możesz nie tylko je stosować, ale również bronić się przed manipulacją.
 • GG: 1073212
  email
  693274495
  w godz. 10-17  wysyłka gratis
  metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
  płatność z góry
  maksymalnie w paczce
  Paczka pocztowa ekonomiczna 8,00 zł
  kolejna sztuka: 0,00 zł
  maksymalnie w paczce: 10
  przybliżony czas realizacji: 4 dni
  Paczka pocztowa priorytetowa 9,00 zł
  kolejna sztuka: 0,00 zł
  maksymalnie w paczce: 10
  przybliżony czas realizacji: 2 dni
  płatność przy odbiorze
  maksymalnie w paczce
  Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 17,00 zł
  kolejna sztuka: 0,00 zł
  maksymalnie w paczce: 10
  przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
  Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 18,00 zł
  kolejna sztuka: 0,00 zł
  maksymalnie w paczce: 10
  przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
  Odbiór osobisty 0,00 zł
  kolejna sztuka: 0,00 zł
  maksymalnie w paczce: -
  przybliżony czas realizacji: 1 dzień
  zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
  Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

  Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
  dodatkowe informacje
  Wystawiam faktury VAT
  Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua