MAM BABY Smoczek uspokajający 6m+ LOVE DADDY (6912163515)

zakończona
13,90 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • PACZKA W RUCHu 5,99 zł
 • Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
Zakupy od 200 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Sieradz, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • Masz pytania ?
 • chętnie na wszystkie odpowiemy
 • Pon - Pt od 9.00 do 17.00
telefon
784 784 874

email
sklep-kajtek@wp.pl

www.facebook.com/

kajteksklep

godziny otwarcia
Pon - Pt 9 - 17
adres

LUMA
Zachodnia 13
98-200 Sieradz

Przedmioty wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od momentu otrzymania wpłaty
Pocztą Polską
Paczka pocztowa
 • Allegro In Post
List polecony
Paczka w paczkomacie
Kurier
Koszty wysyłki uzależnione są od ilości zakupionych przedmiotów i podane są szczegółowo w każdej aukcji.
Odbiór osobisty
Odbiór osobisty zakupionych przedmiotów możliwy po wcześniejszym umówieniu na terenie Sieradza, dodatkowo w niektóre dni tygodnia w Łodzi, Pabianicach, Łasku oraz Zduńskiej Woli.

Wpłaty prosimy wykonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.

Nr. konta
72 1950 0001 2006 1342 3153 0001

Regulamin dostępny w zakładce "Informacje od Sprzedającego".

1. Dokonując zakupu na naszych aukcjach Klient zobowiązuje się do uiszczenia opłaty za zakupiony towar w ciągu 7 dni.

2. Wysyłka towaru następuje najpóźniej następnego dnia roboczego po zarejestrowaniu przez nas wpłaty.

3. Po dokonaniu zakupów należy wypełnić "Formularz Allegro", gdzie Klient wybiera sposób dostawy, płatności, podaje dokładny adres wysyłki oraz umieszcza ewentualne uwagi dotyczące zakupionych towarów jako "Wiadomość dla Sprzedającego".

4. W przypadku wyboru opcji "Odbiór osobisty" ustalamy indywidualnie termin i miejsce odbioru zakupionych przedmiotów.

5. Szczegółowy regulamin dostępny w zakładce "Informacje od Sprzedającego"

Smoczek uspokajający
MAM Baby
6m+

MAM BABY smoczki dla niemowląt
MAM Original 6 miesięcy+

Idealny dla dzieci
- lekka mini tarczka
- ortodontyczny kształt smoczka
- delikatny dla skóry dziecka
- atrakcyjny design
- prosty w użyciu

Przedmiotem aukcji jest 1 szt - wzór ze zdjęcia.
Zdjęcia oferowanego przez nas towaru to w większości zdjęcia katalogowe, jako jedyni na Allegro oferujemy możliwość przesłania Państwu zdjęć przedmiotów wykonanych na życzenie Klienta bezpośrednio przed dokonaniem zakupu.
Do każdego zakupionego przedmiotu dołączony jest paragon, w przypadku życzenia wystawienia przez Nas rachunku, prosimy o taką informację w formularzu po zakupie.
W przypadku zakupu na kilku aukcjach przedmioty wysyłamy w jednej przesyłce (nie dotyczy Listu Poleconego In Post, w którym wysyłamy tylko ilości podane przy każdej aukcji). W razie wątpliwości prosimy o kontakt przed dokonaniem zapłaty.
.
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Sklep-Kajtek za co najmniej 200 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 5 dni roboczych
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni robocze
Pocztex Kurier48 11,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 10,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni roboczych
PACZKA W RUCHu 5,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni roboczych
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje

kontakt

 • 784784874
  Kontakt możliwy w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.
 • sklep-kajtek@wp.pl
  Wszelkie zapytania można kierować na e-maila, odpisujemy w ciągu 24 godzin.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

 
Prawo odstąpienia od umowy Konsument, który zawarł umowę na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni (podstawa prawna: art. 27 ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.)). Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia wejścia w posiadanie zakupionego przedmiotu. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, który można od Nas otrzymać drogą elektroniczną, jednak nie jest to obowiązkowe. Własnoręcznie sporządzony dokument powinien zawierać dane Konsumenta, dane przedmiotu umowy, datę odbioru przedmiotu, numer konta bankowego, na który dokonany ma być zwrot kosztów oraz datę sporządzenia odstąpienia od umowy wraz z podpisem Konsumenta. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Proszę odesłać nam przedmiot na adres Mateusz Gwizdała LUMA, ul. Zachodnia 13, 98-200 Sieradz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Odsyłany przedmiot musi być kompletny, nie uszkodzony, nie noszący śladów użytkowania. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Skutki odstąpienia od umowy W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

reklamacje

1. Produkty posiadają gwarancję producenta obowiązującą na terenie Polski. Czas gwarancji każdego produktu ustalany jest przez producenta. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta, jeżeli takową przedmiot posiada. Większość produktów posiada gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Dokładne adresy punktów serwisowych znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. 2. Reklamacje należy składać na adres Usługodawcy. 3. Składając reklamację należy dostarczyć do Usługodawcy reklamowany produkt wraz z dowodem zakupu i wypełnionym zgłoszeniem reklamacyjnym otrzymywanym na życzenie drogą elektroniczną. 4. Usługodawca rozpatrzy reklamację w terminie 14 dni od dnia złożenia reklamacji. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta usługodawca naprawi lub wymieni reklamowany towar na nowy, pełnowartościowy lub zwróci wartość kupionego towaru. 5. Jeżeli towar jest niezgodny z umową, Klient może żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowy, chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość towaru zgodnego z umową oraz rodzaj i stopień stwierdzonej niezgodności. 6. Klient traci uprawnienia określone w pkt. 5 niniejszego paragrafu, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi sklepu o tym fakcie. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie zawiadomienia przed jego upływem.

pozostałe informacje

REGULAMIN Niniejszy regulamin określa ogólne warunki, zasady oraz sposób sprzedaży prowadzonej przez firmę Mateusz Gwizdała LUMA w ramach platformy transakcyjnej www.allegro.pl (zwanego dalej „Sklepem Internetowym”) działającego pod nazwą użytkownika: sklep-kajtek. Sprzedającym jest Mateusz Gwizdała LUMA dostępny pod adresem 98-200 Sieradz, ul. Zachodnia 13, prowadzący działalność na podstawie jednoosobowej działalności gospodarczej, podlegający wpisowi do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej wpisany pod numerem NIP: 8272142379, Regon: 363822548, zwany także zamiennie „Usługodawcą”. Kontakt z Usługodawcą można uzyskać: - pod numerem telefonu: 784784874 lub korzystając z adresu poczty elektronicznej: sklep-kajtek@wp.pl § 1 Definicje 1. Regulamin – niniejszy regulamin. W zakresie usług świadczonych drogą elektroniczną Regulamin jest regulaminem, o którym mowa w art. 8 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). 2. Klient – osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej a posiadająca zdolność do czynności prawnych, która na zasadach określonych w niniejszym regulaminie dokonuje zakupu w Sklepie Internetowym. 3. Konsument – Klient będący osobą fizyczną, korzystającą ze Sklepu Internetowego w celu niezwiązanym bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. 4. Usługodawca – podmiot świadczący usługi sprzedaży za pośrednictwem Sklepu Internetowego na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. 5. Przedmiot transakcji - Towary wymienione i opisane na stronie internetowej Sklepu Internetowego. 6. Towar – rzecz ruchoma, prezentowana w Sklepie Internetowym, której dotyczy Umowa Sprzedaży. 7. Usługa dodatkowa – usługa świadczona przez Usługodawcę na rzecz Klienta poza Sklepem Internetowym w związku z charakterem sprzedawanych Towarów. 8. Umowa Sprzedaży – umowa sprzedaży Towarów w rozumieniu ustawy Kodeks cywilny, zawarta pomiędzy Usługodawcą a Klientem, z wykorzystaniem serwisu internetowego Sklepu. 9. Sklep Internetowy (Sklep) – konto użytkownika: sklep-kajtek, w ramach platformy transakcyjnej www.allegro.pl, za pośrednictwem którego Klient może złożyć Zamówienie. 10. Zamówienie – oświadczenie woli Klienta określające jednoznacznie rodzaj i ilość Towarów, zmierzające bezpośrednio do zawarcia Umowy Sprzedaży. 11. System teleinformatyczny – zespół współpracujących ze sobą urządzeń informatycznych i oprogramowania, zapewniający przetwarzanie i przechowywanie, a także wysyłanie i odbieranie danych poprzez sieci telekomunikacyjne za pomocą właściwego dla danego rodzaju sieci urządzenia końcowego. § 2 Zasady ogólne 1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania ze Sklepu Internetowego dostępnego w ramach platformy transakcyjnej www.allegro.pl działającego pod nazwą użytkownika: sklep-kajtek. 2. Warunkiem złożenia Zamówienia w Sklepie przez Klienta jest zapoznanie się z niniejszym Regulaminem. 3. Sklep internetowy dostępny w ramach platformy transakcyjnej www.allegro.pl działający pod nazwą użytkownika: sklep-kajtek, prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet. 4. Wszystkie Towary oferowane w Sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. 5. W ramach wymagań technicznych niezbędnych do współpracy z systemem teleinformatycznym, którym posługuje się Usługodawca w celu realizacji zakupów, Klient powinien dysponować aktywnym kontem poczty elektronicznej (e-mail) oraz urządzeniem podłączonym do sieci Internet. 6. Klient zobowiązany jest do niedostarczania treści zabronionych przez przepisy prawa, np. treści propagujące przemoc, zniesławiających lub naruszających dobra osobiste i inne prawa osób trzecich. § 3 Składanie zamówień 1. Wszystkie ceny podane w Sklepie Internetowym są cenami brutto podanymi w złotych polskich. Podane ceny nie obejmują kosztów wysyłki. 2. Zamówienia są przyjmowane w ramach platformy transakcyjnej www.allegro.pl. 3. Zamówienia składane poprzez platformę transakcyjną www.allegro.pl można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. 4. Złożenie zamówienia towaru wiąże się z obowiązkiem zapłaty za dany towar w ciągu 7 dni. 5. Zamówienie jest skuteczne,jeśli Klient prawidłowo wypełni formularz zamówienia i prawidłowo poda dane kontaktowe w tym dokładny adres, na który Towar ma być wysłany oraz numer telefonu i adres e-mail. 6. W wypadku gdy podane dane nie są kompletne, Sprzedający skontaktuje się z Klientem. Jeśli kontakt z Klientem nie będzie możliwy, Sprzedający zrealizuje zamówienie na podstawie danych uzyskanych z platformy transakcyjnej www.allegro.pl. 7. Klient do zakupionego towaru otrzyma paragon, jednak w procesie składania zamówienia może wyrazić wolę otrzymania rachunku, który może zostać załączony do wysyłanej przesyłki 8. Po złożeniu przez Klienta skutecznego zamówienia, otrzyma on automatyczną odpowiedź ze sklepu potwierdzającą otrzymanie zamówienia. 9. Czas rozpoczęcia realizacji zamówienia pokrywa się z momentem wpływu wpłaty na rachunek bankowy podany w potwierdzeniu zamówienia w przypadku płatności przelewem lub momentem dokonania zamówienia w przypadku płatności przy odbiorze osobistym. § 4 Koszty i termin wysyłki 1. Towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub drogą mailową. Sklep poinformuje Klienta niezwłocznie o nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić. 2. Towar jest dostarczany za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Istnieje możliwość odbioru osobistego towarów w siedzibie sprzedającego po wcześniejszym ustaleniu szczegółów. 3. Przesyłka dostarczona jest zgodnie z terminem podanym przy każdym Towarze na stronach serwisu. Przy wyborze opcji płatności „przelew” lub „płatność kartą lub przelewem online” do czasu podanego na stronach serwisu należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu (zwykle 1-2 dni robocze). 4. Klient jest obciążany kosztami dostawy (wysyłki) określonymi w cenniku transportu. Klient może się zapoznać z cennikiem w każdej chwili klikając w link „cennik transportu”. § 5 Płatności 1. Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon lub imienny dowód zakupu (rachunek). 2. Płatność za zamówiony towar może nastąpić przy odbiorze osobistym towaru, za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych (PayU) lub przelewem na konto bankowe sklepu. § 6 Odstąpienie od umowy 1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni (podstawa prawna: art. 27 ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.)). Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od dnia wejścia w posiadanie rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem na adres Usługodawcy (szczegółowe informacje, dotyczące prawa odstąpienia od umowy powyżej w zakładce "Zwroty" § 7 Procedura reklamacji Szczegółowe informacje, dotyczące reklamacji znajdują się powyżej w zakładce "Reklamacje" § 8 Polityka prywatności oraz ochrona danych osobowych 1. Administratorem baz danych osobowych przekazywanych przez klientów sklepu internetowego w związku z zakupami jest Usługodawca. 2. Dane osobowe wykorzystywane są w celu realizacji umów sprzedaży, w związku z tym mogą być przekazywane podmiotom odpowiedzialnym za dostawę zakupionych towarów do klienta oraz, w przypadku zakupów na raty, instytucjom kredytującym zakup. Klienci mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Dane są przekazywane dobrowolnie. 3. Przetwarzanie przez Sklep Internetowy danych Klientów odbywa się na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz przepisów art. 16-22 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. § 9 Postanowienia końcowe 1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów, ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny. 2. Spory wynikające ze stosowania niniejszego Regulaminu i w związku z wykonywaniem zawartych umów między Sklepem a Klientami, będą rozpatrywane przez Sąd właściwy według przepisów o właściwości rzeczowej i miejscowej zgodnie z ustawą z dnia 17.11.1964 r. Kodeks postępowania cywilnego.