Małże marynowane - pikantne 115g Kier (6541722103)

zakończona
5,80 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Pocztex Kurier48 12,50 zł
  • Pocztex Kurier48 pobraniowy 15,00 zł
  • Przesyłka kurierska 18,00 zł
  • lokalizacja: Lębork
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • waga (z opakowaniem): 0.20 [kg]

Sklep Rybny "Laguna"

ul. E. Orzeszkowej 12
84-300 Lębork

601 580 724
598 622 783
laguna@wrb.home.pl
Kurierem UPS

Numer konta bankowego:

Bank Polska Kasa Opieki S.A.

43 1240 3800 1111 0010 4830 1991

W tytule wpłaty proszę podać "nick" z allegro.

Zakup na aukcji jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu zawartego na stronie "o mnie".

Oferuje Państwu małże marynowane - pikantne w oleju firmy Kier.

Masa netto 115g.

Termin przydatności: około 3 lata od daty zakupu.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Gorąco polecam i zapraszam do posmakowania bo naprawdę warto spróbować.

Zapraszam na inne aukcje:


wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 43 1240 3800 1111 0010 4830 1991
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Pocztex Kurier48 12,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 40
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 32,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Pocztex Kurier48 pobraniowy 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 40
przybliżony czas realizacji: 3 dni
dodatkowe informacje
Bez względu na ilość zakupionych przedmiotów za wysyłkę kurierską płacisz tylko raz!
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Witam! Nazywam się Michał Wróblewski. Mieszkam w Lęborku, gdzie prowadzę sklep rybny. Na moich aukcjach oferuję szeroki asortyment przetworów rybnych tj. wędzonki, rybki smażone, sałatki, kawiory, konserwy, krajanki śledziowe, śledzie marynowane, solone i inne. Dokładam wszelkich starań, aby towar dostarczony do Państwa był jak najlepszej świeżości oraz jakości. W swoich działaniach stawiam na pełną satysfakcję i zadowolenie klienta, gdyż we współczesnym biznesie jest to bardzo ważne. Zadowolony klient zawsze wraca. Nie wierzysz? Sprawdź, przekonaj się!

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zwrot produktów: A. Dotyczy produktów z wyjątkiem: ryb wędzonych, świeżych, mrożonych i przetworów rybnych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu: Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością. Przesyłka jest realizowana na Twój koszt.Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które ma zostać przekazany zwrot pieniędzy (numer konta nie jest konieczny, jeśli płatności dokonano kartą).W ciągu 7 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 14 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę. Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony, przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki. Jeśli płatność wykonano kartą, zwrot będzie na kartę. B. Dotyczy wyłącznie: ryb wędzonych, świeżych, mrożonych i przetworów rybnych. Ze względu na charakter wyżej wymienionych produktów, ich zwroty nie będą przyjmowane.

reklamacje

A. Dotyczy produktów z wyjątkiem: ryb wędzonych, świeżych, mrożonych i przetworów rybnych. Jeżeli zakupiony towar okaże się niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną: Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który ma zostać dokonany zwrot pieniędzy (numer konta nie jest konieczny, jeśli płatności dokonano kartą) . Przesyłka jest realizowana na Twój koszt. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.W ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 14 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: przesłanie nowego produktu lub zwrot pieniędzy.Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt. B. Dotyczy wyłącznie: ryb wędzonych, świeżych, mrożonych i przetworów rybnych. Ze względu na charakter wyżej wymienionych produktów ich reklamacje będą rozpatrywane wyłącznie, gdy zostaną złożone w dniu ich dostawy. W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: laguna@wrb.home.pl lub telefonicznie: 601580724. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

pozostałe informacje

Kupujących na moich aukcjach obowiązują następujące zasady: - po dokonaniu zakupu wypełnij formularz opcji dostawy, wybierając formę zapłaty i wysyłki; - jeśli kupujący wybrał przedmioty z ofert o różnych kosztach dostawy, musi zapłacić kwotę najdroższej dostawy; - jeśli towar ma być wysłany na inny adres niż podany na allegro, podaj go w formularzu opcji dostawy; - preferowana forma wysyłki kurierem UPS (dostawa w 24h od wysyłki), wysyłka pocztą na odpowiedzialność klienta; - za nieterminowość dostaw spowodowanych przez pocztę polską nie odpowiadam; - na wpłatę czekam 7 dni, później zakładam spór, a w ostateczności wystawiam negatywny komentarz; - w tytule przelewu podaj swój Nick z allegro i numer aukcji; - jeżeli jestem sprzedającym wystawiam komentarz jako drugi, jeżeli kupującym jako pierwszy; - jeżeli preferują Państwo odbiór osobisty - proszę o poinformowanie mnie o tym drogą mailową, bądź telefoniczną; - nie wysyłam za pobraniem kupującym, którzy posiadają mniej niż 10 komentarzy pozytywnych w systemie allegro; Wpłat należy dokonywać na konto: Bank Polska Kasa Opieki S.A. 43 1240 3800 1111 0010 4830 1991